NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Rosyjski dyplomata wzywa Pragę, aby poinformowała światową społeczność, co znajdują się w składach Vrbetice

Praga twierdzi, że Moskwa była rzekomo zaangażowana w wybuchy w składach amunicji we wsi Vrtebice w 2014 roku, w których zginęły dwie osoby
Rzeczniczka MSZ Rosji Maria Zacharowa Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rosji / TASS

Rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa

© Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rosji / TASS

MOSKWA, 25 kwietnia / TASS /. Praga musi powiedzieć społeczności światowej, co dokładnie było przechowywane w składach we wsi Vrbetice, powiedziała w niedzielę rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa.

„To jest pytanie, na które światowa społeczność powinna otrzymać odpowiedź z Pragi – co dokładnie tam było przechowywane [w magazynach Vrbetice]” – powiedziała w wywiadzie dla telewizji Rossiya-1 .

„Według niemieckich środków masowego przekazu, i znowu, jest to pytanie do Pragi, składy posiadały miny” – powiedziała, dodając, że państwa sygnatariusze Konwencji o przeciwdziałaniu minom lądowym nie mogą przechowywać takiej broni na swoich terytoriach.

Podkreśliła, że ​​społeczność światowa powinna sprecyzować, jakie normy prawa międzynarodowego narusza takie podejście do kontroli użytkowania magazynów.

Konwencja o zakazie użycia, składowania, produkcji i przekazywania min przeciwpiechotnych oraz o ich zniszczeniu weszła w życie 1 marca 1999 r. Obecnie liczy 164 państwa członkowskie, w tym Czechy.

17 kwietnia czescy urzędnicy ogłosili decyzję o wydaleniu 18 pracowników ambasady rosyjskiej w Pradze, którzy byli rzekomo „oficerami rosyjskiego wywiadu”. W odpowiedzi Moskwa zadeklarowała, że ​​20 pracowników ambasady Czech w stolicy Rosji persona non grata. Praga potępiła tę odpowiedź jako „nieadekwatną” i zażądała ich odesłania do czwartku do godziny 13:00 czasu moskiewskiego.

Praga twierdzi, że Moskwa była rzekomo zamieszana w wybuchy w składzie amunicji we wsi Vrtebice w 2014 roku, w których zginęły dwie osoby. Rosyjskie MSZ złożyło zdecydowany protest pod adresem czeskiego rządu.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: