NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

„Witamy indyjski szczep w Polsce!”: fala krytyki za …

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Rząd w zaledwie 48 godzin zorganizował ewakuację polskiego dyplomaty i jego rodziny z Indii. Po mężczyznę, który ciężko przechodzi zakażenie koronawirusem wysłano specjalny samolot. Akcję koordynowało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa (RCB).

Dyrektor RCB płk. Konrad Korpowski przypomniał, że w Indiach panuje dramatyczna sytuacja epidemiologiczna, nie ma tlenu ani miejsc w szpitalach. – Dyplomaci również nie mogą liczyć na pomoc. Niezbędna była więc ewakuacja Polaka do kraju – podkreślił płk. Korpowski.

Jak dodał, w przygotowaniu całej operacji bardzo ważną rolę odegrało skoordynowanie działań kilku resortów i instytucji: Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Zdrowia, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Urzędu Lotnictwa Cywilnego, Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych i Lotniczego Pogotowia Ratowniczego oraz PLL LOT. Cała operacja była skomplikowanym przedsięwzięciem, które dodatkowo utrudniała presja czasu i liczba zaangażowanych w całą akcje podmiotów.

Szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk wyraził słowa wdzięczności dla wszystkich, którzy aktywnie przyczynili się do sprowadzenia obywatela Polski i jego rodziny do kraju. Minister za pośrednictwem Twittera napisał, że misja została zorganizowana z poszanowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa i podziękował Rządowemu Centrum Bezpieczeństwa za sprawne zarządzanie akcją.

​O ewakuacji polskiego dyplomaty napisał też wiceszef MSZ Szymon Szynkowski vel Sęk, wyjaśniając, że mężczyzna wraz z rodziną został przetransportowany do Polski ze względu na brak możliwości skorzystania z pomocy na miejscu.

W jakim stanie jest dyplomata?

Dr Artur Zaczyński z Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA przekazał w rozmowie z TVN24, że mężczyzna trafił do Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego przy ul. Wolskiej w Warszawie, a jego rodzina do CSK MSWiA. Zaczyński podkreślił, że wszyscy zostaną przebadani  pod kątem zakażenia indyjskim wariantem koronawirusa.

Lekarz zaznaczył, że transport został zorganizowany w pełnym zabezpieczeniu, a stan pacjentów był konsultowany przed wylotem z innymi lekarzami. Dodał, że w Indiach nie było możliwości zapewnienia Polakowi odpowiedniej opieki medycznej.

Określili jego stan jako na tyle poważny, że wymagał hospitalizacji. Z racji tej, że w Indiach nie ma możliwości zapewnienia opieki szpitalnej, nie ma dostępu do tlenu, Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, wraz z Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym i pracownikami Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA połączyli siły. Zorganizowaliśmy wylot w pełnym zabezpieczeniu, zarówno epidemicznym, jak i w dwa stanowiska intensywnej terapii na pokładzie samolotu – wyjaśnił dr Zaczyński.

Lekarza ocenił, że decyzja o ewakuacji została podjęta w porę, ponieważ jego stan nie zdążył jeszcze ulec drastycznemu pogorszeniu, dzięki czemu pacjent mógł bezpiecznie dotrzeć do Polski. – Leczenie zostało podjęte już w samolocie – poinformował dr Zaczyński.

„Jak to g…o rozniesie się po Polsce to już po nas”

Niestety gestu polskiego rządu i niezwykle sprawnej akcji ewakuacyjnej przeprowadzonej przez polskie służby i instytucje nie docenili przestraszeni internauci. Nie pozostawili na politykach suchej nitki, podkreślając, że teraz to już na pewno indyjski szczep przekroczył granice Polski i tylko czekać aż rozprzestrzeni się po całym kraju.

​Niektórzy użytkownicy Twittera zasugerowali, że lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem byłoby zainwestowanie w pomoc dyplomacie i jego rodzinie na miejscu zamiast sprowadzanie ich do Polski.

​Pozostałe komentarze również są pełne zarzutów i obaw, że przez działania rządu indyjski zmutowany szczep na dobre rozgości się nad Wisłą (pisownia oryginalna):

Radujmy się! Rodak we własnym kraju z nową, indyjską odmianą Covida! Me szczęście nie ma granic! Tylko qrwa PiS! – pisze użytkownik o pseudonimie Narodowa Teoria Zła.

Czyli witamy indyjski szczep COVID w Polsce! – uważa kolejny tweeterowicz.

Proponuję przeprowadzić leczenie dyplomaty u Prezesa… jak to gówno rozniesie się po Polsce to już po nas… dzięki chłopaki z @pisorgpl – oskarżył rząd o lekkomyślność Jacek Kalinowski.

sputniknews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: