NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Biolodzy morscy identyfikują nowe gatunki ośmiornic Dumbo, które żyją 7000 m poniżej poziomu morza (ZDJĘCIA)

Biolodzy morscy identyfikują nowe gatunki ośmiornic Dumbo, które żyją 7000 m poniżej poziomu morza (ZDJĘCIA)
Szukając dotąd niezidentyfikowanych zwierząt w najciemniejszych głębinach oceanów, naukowcy spodziewają się znaleźć makabryczne, podobne do obcych gatunki, ale ostatnio napotkali zupełnie ładniejsze nowe stworzenie: ośmiornicę Dumbo.

Używając prawie całkowicie nieinwazyjnych technik skanowania zamiast standardowych wysoce inwazyjnych i czasami śmiertelnych testów laboratoryjnych i sekcji, naukowcy z Uniwersytetu w Bonn z powodzeniem zidentyfikowali nigdy wcześniej nie widziany imperator Grimpoteuthis, czyli ośmiornicę Dumbo. 

RT

G. imperator, nowy podgatunek rzadkiej już rasy ośmiornic, został odkryty w północnej części Emperor Seamounts, podwodnego grzbietu górskiego w północno-zachodnim Pacyfiku. Żyją na głębokości 7000 metrów (22966 stóp). Naukowcy zasugerowali wspólną nazwę zwierzaka: Emperor Dumbo w języku angielskim, Dumbo Impérial w języku francuskim i Kaiserdumbo w języku niemieckim.

RT

Zamiast przeprowadzać sekcję Dumbo, biolodzy morscy wykorzystali obrazowanie rezonansu magnetycznego w wysokim polu i skanów tomografii komputerowej mikro, aby ustalić jego pochodzenie, zanim przeprowadzili minimalnie inwazyjną analizę genów na próbkach tkanek, aby zweryfikować, że jest to rzeczywiście nowy gatunek.

RT

Pomiary i cyfrowe porównania zdjęć z innymi typami ośmiornic Dumbo – zwanych tak ze względu na dwie płetwy głowowe, które przypominają duże uszy słonia noszone przez ukochaną postać Disneya – podjęto, aby rozstrzygnąć sprawę.

Naukowcy byli również zaskoczeni, gdy napotkali systemowe serce w nowym głębinowym Dumbo, które do tej pory nigdy wcześniej nie było opisywane u gatunków ośmiornic.

https://www.rt.com/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: