NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Ewelina Gierszewska  lek. med. PSNLiN EKSPERYMENTALNY PREPARAT ZWANY SZCZEPIONKĄ PRZECIW COVIDOWĄ
Rządowa agencja zwołuje pilne spotkanie. Setki przypadków zapalenia mięśnia sercowego u młodych ludzi po przyjęciu szczepionek Moderny i Pfizera
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Zatonęła zaginiona łódź podwodna Indonezji: Marynarka Wojenna

Indonezyjscy urzędnicy twierdzą, że znaleziono szczątki zaginionej łodzi podwodnej i statek zatonął.

Nadzieje na uratowanie 53 marynarzy na pokładzie statku przygasły w sobotę, ponieważ przypuszczano, że wyczerpały się jego zapasy tlenu.

Wśród znalezionych przedmiotów znajdują się butelka smaru i urządzenie chroniące torpedę, powiedział marszałek sił powietrznych Hadi Tjahjanto.

„Uważa się, że obiekty znalezione w pobliżu ostatniego miejsca na łodzi podwodnej są częściami łodzi podwodnej” – powiedział. „Te obiekty nigdy nie wydostałyby się z łodzi podwodnej, gdyby nie było ciśnienia”.

Okręt podwodny – jeden z pięciu we flocie Indonezji – zniknął w środę podczas ćwiczeń torpedowych na żywo u wybrzeży indonezyjskiej wyspy wypoczynkowej Bali.

Szef marynarki Yudo Margono powiedział w sobotę, że ratownicy znaleźli kilka przedmiotów, w tym części prostownicy torpedowej, butelkę ze smarem używaną do natłuszczenia peryskopu oraz dywaniki modlitewne z łodzi podwodnej.

„Z autentycznymi dowodami, które uznaliśmy za pochodzące z łodzi podwodnej, przeszliśmy teraz z fazy okrętowej do zatopionej” – powiedział Margono.

Indonezja wcześniej uważała łódź podwodną, ​​która zniknęła w czwartek u wybrzeży Bali, za zaginioną. Ale teraz ogłasza, że ​​łódź podwodna oficjalnie zatonęła.

Urzędnicy powiedzieli również, że zapasy tlenu dla 53 członków załogi wyczerpały się w sobotę.

Margono powiedział, że skanowanie wykryło łódź podwodną na wysokości 850 metrów (2788 stóp), znacznie poza granicami możliwymi do przeżycia. Łódź podwodna została zaprojektowana tak, aby wytrzymać głębokość do 500 metrów (1640 stóp).

Na łodzi podwodnej nie było żadnych oznak życia, ale członkowie rodziny mieli nadzieję .

„Rodzina jest w dobrym stanie i nadal się modli” – powiedziała Ratih Wardhani, siostra 49-letniego członka załogi Wisnu Subiyantoro. „Jesteśmy optymistami, że Nanggala może zostać uratowana wraz z całą załogą”.

Prezydent Indonezji Joko Widodo nakazał podjęcie wszelkich starań, aby zlokalizować łódź podwodną i poprosił Indonezyjczyków o modlitwę o bezpieczny powrót załogi.

Poszukiwania koncentrowały się na obszarze w pobliżu pozycji początkowej ostatniego nurkowania, w którym znaleziono plamę ropy.

Przyczyna zniknięcia jest nadal niepewna. Marynarka twierdzi, że awaria elektryczna mogła uniemożliwić okrętowi podwodnemu wykonanie procedur awaryjnych w celu wynurzenia się na powierzchnię.

Niemiecka konstrukcja KRI Nanggala 402 z silnikiem wysokoprężnym służy w Indonezji od 1981 roku i przewoziła 49 członków załogi i trzech strzelców, a także dowódcę – podało indonezyjskie ministerstwo obrony.

Frans Wuwung, emerytowany kontradmirał indonezyjskiej marynarki wojennej, który wcześniej kierował maszynownią okrętu podwodnego, powiedział indonezyjskiemu kanałowi informacyjnemu MetroTV, że jego zdaniem awaria była prawdopodobna i mogła spowodować panikę załogi.

„Brak prądu oznacza, że ​​wyposażenia statku nie można przenieść” – powiedział.

https://www.aljazeera.com/

Demotywatory.pl

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: