NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Pfizer po cichu celuje w inne szczepionki, a jednocześnie wstrzymuje własną ocenę bezpieczeństwa? ZGONY STATYSTYKA!!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Szczepionka na koronawirusa firmy Pfizer weszła na rynek w 2020 roku i była reklamowana jako produkt wyjątkowo bezpieczny. Jednak ostatnie dane z całego świata dotyczące szczepionki mogą bardzo podważyć te stwierdzenia, jeśli chodzi zarówno o skutki uboczne, jak i ofiary śmiertelne.

Gdy pierwsza fala pandemii COVID-19 nawiedziła planetę na początku 2020 roku, producenci szczepionek natychmiast rozpoczęli poszukiwanie produktu, który szybko i skutecznie powstrzymałby chorobę. Sojusz firm Pfizer i BioNTech jako jeden z pierwszych zaprezentował swoją „broń” przeciwko pandemii w postaci „rewolucyjnej” szczepionki mRNA, która otrzymała nazwę Comirnaty. Produkt został opracowany przy użyciu technologii informacyjnego kwasu rybonukleinowego (mRNA), która była w dużej mierze niespotykana wcześniej i trafiła do badań klinicznych w kwietniu tego samego roku. Ta technologia była na tyle nowa, że ​​nie przeprowadzono żadnych badań bezpieczeństwa i nie oceniano żadnych długoterminowych skutków takich szczepionek.

Od pierwszego dnia szczepionka Pfizera zbiera wiele pochwał od amerykańskich, brytyjskich i europejskich mediów głównego nurtu, które przypadkowo nie stroniły od pozornej stronniczości przeciwko innym producentom szczepionek.

Ale po optymistycznym wprowadzeniu na rynek pojawiły się wątpliwości co do bezpieczeństwa produktu, ponieważ liczba zgonów, z których część mogła być spowodowana szczepieniem Pfizera, przekroczyła podobne dane dotyczące innych szczepionek.

Liczba zgonów Comirnaty

Oficjalne statystyki rządowe z 12 krajów: USA, Indii, Brazylii, Argentyny, Indii, Chile, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Austrii, Włoch i Danii, które zostały zgromadzone i przeanalizowane na dzień 19 kwietnia 2021 roku, pokazują, że łącznie wśród osób, które otrzymały szczepionkę przeciwko COVID firmy Pfizer/BioNTech zmarło 2485 osób. Co z kolei odpowiada średniemu współczynnikowi zgonów w 12 krajach wynoszącemu 39,4 zgonów na 1 milion podanych dawek preparatu Pfizer – około trzy do pięciu razy wyższego niż w przypadku szczepionek AstraZeneca i Johnson & Johnson.

Szczepienia. Zgłoszone zgony po szczepieniu.
Szczepienia. Zgłoszone zgony po szczepieniu.

Najgorszą falę zgonów Pfizera odnotowano w Norwegii, gdzie liczba zgonów na 1 milion podanych dawek sięgnęła 143. W Stanach Zjednoczonych 1134 osób straciło życie po szczepieniu Comirnaty, zgodnie z danymi dostarczonymi przez System Zgłaszania Zdarzeń Niepożądanych Szczepionki CDC (Vaccine Adverse Event Reporting System – VAERS). Liczba ta jest ponad 20 razy wyższa niż wskaźnik dla szczepionki Johnson & Johnson. Dane z Ministerstwa Zdrowia Meksyku pokazują również znacznie więcej skutków ubocznych dla Pfizera niż AstraZeneki czy innych szczepionek (na dzień 17 kwietnia było 2,08 przypadków poważnych zdarzeń niepożądanych na 100 000 dawek preparatu Pfizer w porównaniu z 1,56 przypadków dla AstraZeneki, a dla przypadków przypuszczalnie przypisywanych szczepionce różnica jest jeszcze bardziej wyraźna – 2,62 w porównaniu do 0,38 na 1000 dawek).

Szczepienia. Podane dawki (w mln).
Szczepienia. Podane dawki (w mln).

Nie ustalono jeszcze wyraźnego związku między zgonami Pfizera a jego szczepionkami.

Niewygodna prawda

Media na całym świecie donosiły o dziesiątkach zgonów związanych ze szczepionką mRNA firmy Pfizer. Jednak żaden z tych przypadków nie został należycie zbadany.

W styczniu tego roku Norwegia wyraziła zaniepokojenie 29 zgonami związanymi z Comirnaty, a dziennikarze Bloomberga ostrzegali również o ryzyku szczepień dla chorych pacjentów powyżej 80 roku życia. W zeszłym tygodniu francuscy reporterzy dodali więcej oliwy do ognia, cytując lekarza Michaela Cohena, który powiedział, że „skutki uboczne preparatu Pfizer są bardziej znaczne niż skutki uboczne innych szczepionek”. Kontekst obejmował wzmiankę o 386 zgonach związanych ze szczepionką Pfizera we Francji. Wielka Brytania również zaniepokoiła się 314 zgonami związanymi z wstrzyknięciami Cominarty, ale tym razem to nie media, ale rząd podniósł alarm.

Szczepienia. Liczba zgonów na milion podanych dawek.
Szczepienia. Liczba zgonów na milion podanych dawek.

W międzyczasie Uniwersytet Oksfordzki opublikował niedawno badanie pokazujące, że ryzyko zakrzepicy żyły wrotnej wydaje się być 30 razy wyższe w przypadku szczepionek mRNA niż w przypadku AstraZeneki.

I chociaż niektóre brwi uniosły się, gdy Pfizer wydawał się całkowicie niewzruszony rewelacjami – nie jest to żadnym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę długą historię agresywnych strategii marketingowych i niedyskrecji firmy.

Sedno problemu

Chociaż producent nie wydaje się być chętny do wchodzenia w zbyt wiele szczegółów dotyczących liczby zgonów, ostatnie dane pokazują, że wysokie wskaźniki śmiertelności mogą być spowodowane wadami technologii mRNA, która nie była szeroko stosowana przed pandemią COVID-19.Na początku 2021 roku wyciekły dokumenty z serwerów Europejskiej Agencji Leków (EMA) opisane w artykule Le Monde, które ujawniły poważne problemy, z jakimi borykał się Pfizer podczas przechodzenia z testów laboratoryjnych do komercyjnej produkcji szczepionki na pełną skalę. Zgodnie z dokumentami podczas procesu doszło do znacznej utraty integralności RNA – z 78,1% do 59,7%, a przy niektórych partiach do poziomu 51%. Mówiąc prostym językiem, „niska integralność RNA” nie oznacza tylko, że Comirnaty ma niskie stężenie substancji czynnej, ale także, że ponad 40% mRNA jest niestabilne i może wytwarzać przypadkowe i szkodliwe instrukcje w organizmie. Wyciekłe dokumenty pokazują również, że Pfizer próbował przezwyciężyć ten problem poprzez zwiększenie dawki, co doprowadziło do wyższego odsetka przypadków zapalnych, trombofilii, napadów i innych zdarzeń niepożądanych.

Zgony wśród osób zaszczepionych.
Zgony wśród osób zaszczepionych.

Pomimo tego, że EMA była świadoma tego problemu z Comirnaty, e-maile od najwyższych urzędników regulatora – mianowicie zastępcy dyrektora EMA Noela Wathiona, pokazują, że jednocześnie z FDA naciskali na organizację, aby przyspieszyła zatwierdzenie szczepionki. Jeśli materiały, które wyciekły, są autentyczne, można się tylko zastanawiać, dlaczego Europejska Agencja miałaby lobbować na rzecz producenta szczepionek, pomimo oczywistych zagrożeń dla zdrowia z nią związanych.

Co przyniesie przyszłość

Chociaż już to wszystko może prowadzić do poważnych dyskusji na temat bezpieczeństwa szczepionek firmy Pfizer, istnieje również kwestia skutków długoterminowych – czynnik, który nie został jeszcze zbadany.

Do tej pory nie przeprowadzono żadnych badań dotyczących długoterminowego bezpieczeństwa szczepionki, nie mówiąc już ogólnie o badaniach dotyczących leków i szczepionek opartych na nowej technologii mRNA. Naukowcy i lekarze jeszcze nie zbadali, czy nie ma żadnego ryzyka rakotwórczości lub obniżenia płodności.

Podobnie jak każda inna przełomowa technologia, mRNA została przyjęta na całym świecie z wiwatami, ostrożnością lub z negatywnymi reakcjami. Podobnie jak klonowanie czy wszelkie inne wynalazki, które zajmowały się biologią człowieka na bardzo głębokim poziomie, może wymagać poważnego międzynarodowego monitorowania i dyskusji na temat jej bezpieczeństwa, a także masowych zastosowań. Ale czy naukowcy i lekarze będą w stanie w pełni zbadać skutki szczepionki Pfizera i innych produktów opartych na mRNA bez ogromnej presji i lobbingu ze strony Wielkiej Farmacji i politycznego establishmentu, którzy wydają się być zaangażowani w tuszowanie incydentów związanych z wdrożeniem – dopiero się okaże.

sputniknews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: