NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Łukaszenka: Co zrobić, jeśli uda im się zamordować prezydenta?

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

ŁUKASZENKO CHCE, ŻEBY RADA BEZPIECZEŃSTWA PRZEJMOWAŁA WŁADZĘ W RAZIE ŚMIERCI PREZYDENTA BIAŁORUSI

Prezydent Białorusi Aleksandr Łukaszenko zapowiedział, że podpisze dekret o przejęciu przez Radę Bezpieczeństwa kompetencji prezydenckich w razie takiej konieczności, np. w razie śmierci prezydenta.

Aleksandr Łukaszenko powiedział w sobotę dziennikarzom, że zapowiadany przez niego wcześniej bardzo ważny dokument będzie dotyczył wyłącznie sytuacji wewnętrznej w kraju w razie śmierci prezydenta Białorusi, w tym w przypadku udanego zamachu.

„Powiedzcie, jeśli jutro nie będzie prezydenta, to zagwarantujecie, że wszystko będzie normalnie? Nie. Dlatego w tym przypadku w najbliższych dniach podpiszę dekret, jak będzie zbudowana władza na Białorusi. Zastrzelili prezydenta – na jutro Rada Bezpieczeństwa będzie mieć uprawnienia” – powiedział Łukaszenko.

„Trzeba natychmiast wprowadzić sytuację nadzwyczajną, aż do stanu wojennego, jeśli na granicy ktoś się ruszy. I Rada Bezpieczeństwa musi podjąć decyzję” – dodał. Zaznaczył, że dlatego podpisze dekret i ustalę, kto będzie rządzić krajem „jeśli nagle”.

Zdaniem białoruskiego prezydenta, taka potrzeba raczej nie nadejdzie, ale nie można tracić czujności. Przyznał, że w sytuacji nadzwyczajnej na Białorusi „będzie faktycznie zbiorowy prezydent w postaci Rady Bezpieczeństwa”.

„Tak, przewodniczący będzie – gdy nie ma prezydenta, pełni obowiązki premiera. On będzie przewodniczył, ale wszystkie decyzje będą podejmowane w tajnym głosowaniu, żeby nie było presji. Kiedy zostaną wyznaczone wybory prezydenckie, wprowadzać / nie wprowadzać stanu wyjątkowego, jak działać i tak dalej – takie decyzje obywatelskie i wojenne będą zapadać w Radzie Bezpieczeństwa” – zaznaczył. Dodał, że decyzję w sprawie przyjęcia takiego dekretu podęto już dawno, „kiedy to wszystko się rozwinęło”.

„Ale to nie tak, że chce komuś coś zadać albo przekazać. Chłopaki, czegoś takiego nigdy nie będzie. Jestem gotów na wszystko, żeby tylko ochronić mój i wasz kraj” – twierdzi Łukaszenko.

Jak przypomina białoruska agencja BelTA, przed tygodniem Aleksandr Łukaszenko zapowiedział, że niebawem podpisze ważny dekret, który według niego miałby być jedną z najważniejszych decyzji wszystkich lat jego prezydentury. Część dziennikarzy i komentatorów spekulowała, że może to dotyczyć znacznego pogłębienia integracji Rosji i Białorusi w ramach Państwa Związkowego czy powstania rosyjskiej bazy wojskowej na białoruskim terytorium.

Jak pisaliśmy, w listopadzie 2020 roku Aleksandr Łukaszenko powiedział, że nie zamierza kończyć kariery politycznej, choć w przypadku zmiany władzy na Białorusi jest gotów jej pomagać. Pojawiały się wówczas komentarze dotyczące możliwej, kontrolowanej przez Kreml, zmiany władzy w Mińsku. W tym kontekście mówiono o tzw. planie Patruszewa-Putina, który rzekomo miał zostać przywieziony do Mińska i przedstawiony przez Nikołaja Patruszewa, szefa rosyjskiej Federalnej Służby Bezpieczeństwa. Plan ten rzekomo zakłada m.in. „przymus przeprowadzenia reform konstytucyjnych, których inicjatywę Kreml przypisuje Łukaszence”. Ponadto, Moskwa zamierza rzekomo uzależnić wsparcie finansowe dla Białorusi od realizacji tego planu.

Przypomnijmy, że w listopadzie ub. roku Łukaszenko mówił, że nie będzie prezydentem po wejściu w życie nowej konstytucji. Ta zaś miałaby powstać do końca 2021 roku. W grudniu ub. roku Łukaszenko zaproponował, żeby część uprawnień prezydenta Białorusi przejął Ogólnobiałoruski Zjazd Ludowy – ciało, o którym obecna białoruska konstytucja nie wspomina.

W lutym br. podczas obrad VI Ogólnobiałoruskiego Zjazdu Ludowego – ciała niemającego umocowania w białoruskiej konstytucji, ale, wedle niektórych wypowiedzi Łukaszenki, mającego zarysować kształt przyszłej konstytucji kraju, białoruski prezydent wymienił dwa warunki swojego odejścia: spokój w kraju oraz gwarancje bezpieczeństwa.

Z kolei w marcu br. podczas gospodarskiej wizyty w obwodzie grodzieńskim Aleksandr Łukaszenko powiedział, że już przygląda się swoim potencjalnym następcom. Wskazał na gen. Jurija Karajewa, byłego szefa MSW, a obecnie pomocnika prezydenta, inspektora ds. obwodu grodzieńskiego oraz na Władimir Karanik, przewodniczącego państwowych władz tego obwodu (gubernatora).

Belta / Kresy.pl

 Jeśli jutro nie będzie prezydenta, to co wtedy?
Łukaszenka:
Co zrobić, jeśli uda im się zamordować prezydenta? Jeśli jutro nie będzie prezydenta, to co wtedy?
Czy gwarantujesz, że wszystko będzie dobrze?
Nie.
W związku z tym w tym przypadku w najbliższych dniach podpiszę dekret w sprawie ustanowienia rządu na Białorusi.
Prezydent został zastrzelony – jutro Rada Bezpieczeństwa będzie upoważniona.
Konieczne jest natychmiastowe osiągnięcie stanu wyjątkowego do stanu wojskowego, gdy ktoś porusza się na granicy.
Powiedziałem, że określę, kto będzie rządził krajem, jeśli nagle.
Podjąłem tę decyzję dawno temu, kiedy wszystko się działo.
A nie dlatego, że chcę komuś dać lub zdradzić.
Ludzie, to się nigdy nie wydarzy. Jestem gotowy na wszystko, ale tylko po to, by uratować mój kraj.

Za Facebook/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: