NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

HISZPANIA: „ABC”: AL-KAIDA OFERUJE TYSIĄCE EURO „SAMOTNYM WILKOM” ZA ZABICIE POLICJANTA W KRAJU ZACHODNIM

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Hiszpańska policja wysłała do wszystkich brygad antyterrorystycznych w kraju notę, w której ostrzegła, że kilka dni temu w czasopiśmie zbliżonym do Al-Kaidy opublikowano ogłoszenie o nagrodzie w wys. 60 tys. euro za zabicie policjanta w jakimkolwiek kraju zachodnim – poinformował dziennik „ABC”.

Wewnątrz policyjnej noty wskazano, że według ogłoszenia zamieszczonego przez „The Wolves of Manhattan Magazine” , jako warunek przekazania tej kwoty podano konieczność, by zabity funkcjonariusz był chrześcijaninem, Żydem albo ateistą – podał PAP w sobotę.

Czasopismo wskazuje, że pierwszy „samotny wilk”, który zabije policjanta w kraju zachodnim, powinien udokumentować atak, a także wysłać zdjęcie mailem hostowanym na serwerze jednej z organizacji terrorystycznych. Zapewnia się, że napastnik zachowa anonimowość. Nagroda ma zostać wypłacona w bitcoinach „przez osobę trzecią”.

W piśmie zachęca się do wykorzystywania zamieszek w krajach zachodnich do przeprowadzania ataków. Wskazano Stany Zjednoczone, Francję, Włochy, Niemcy oraz Wielką Brytanię jako kraje, gdzie działania tego typu są najłatwiejsze.

Wewnątrz artykułu zasugerowano, aby sympatycy  islamskich organizacji terrorystycznych dokonywali ataków na policjantów interweniujących podczas manifestacji. Jako uzasadnienie wskazano, że występują wówczas „liczne cele w zasięgu”, a także zachodzi możliwość zachowania anonimowości w tłumie, łatwość przeprowadzenia takiej akcji oraz noszenia przy sobie broni.

Napisano, że „samotny wilk” powinien wybrać protesty, które są masowe i chaotyczne (np. takie, jakie miały miejsce po wyborach w Stanach Zjednoczonych, lub manifestacje ruchu „żółtych kamizelek” we Francji). Dodano, że powinien działać w nocy, „aby łatwiej uciec i ukryć się po ataku”.

W gazecie wskazano, że napastnicy powinni udawać protestujących, zachowując się w taki sam sposób. Ma to zagwarantować pozyskanie zaufania protestujących.

„W ten sposób zabijesz wielu krzyżowców, bo wszyscy są wtedy razem, a poza tym będziesz mógł podburzać manifestantów i kierować ich przeciwko policjantom” – cytuje PAP.

Jako alternatywę wskazano niszczenie sklepów oraz mienia publicznego i prywatnego, ponieważ „krzyżowcy są na wojnie z islamem”. Zaleca przy tym noszenie noży i koktajli Mołotowa przypominając, że protesty cywilne nie są karane tak surowo, jak akty terrorystyczne.

Pismo zachęcam do wykorzystania warunków wynikających z pandemii, m.in. konieczności noszenia maseczek. Ma to znacznie ułatwić przeprowadzanie ataków i zachowanie anonimowości.

Dziennik „ABC” zapewnił, że wezwanie do ataków na policjantów oraz oferta finansowa za ich zabijanie zaalarmowały siły antyterrorystyczne w całej Europie.

pap / wnp.pl / Kresy.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: