NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Rządowa agencja zwołuje pilne spotkanie. Setki przypadków zapalenia mięśnia sercowego u młodych ludzi po przyjęciu szczepionek Moderny i Pfizera
Ewelina Gierszewska  lek. med. PSNLiN EKSPERYMENTALNY PREPARAT ZWANY SZCZEPIONKĄ PRZECIW COVIDOWĄ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Trzech nowojorskich mężczyzn aresztowanych, oskarżonych o dokonanie napadu na międzynarodowy bank za 30 milionów dolarów

Trzech mężczyzn z Brooklynu zostało aresztowanych i oskarżonych o kradzież ponad 30 milionów dolarów w gotówce i innych kosztownościach z sejfów w bankach w całej Europie – podały władze federalne.

Akt oskarżenia wielkiego ławy przysięgłych postawił Val Cooperowi (56 lat), Alexowi Levinowi (52 lata) i Garri Smithowi (49 lat) spisek dotyczący prania brudnych pieniędzy i naruszenie ustawy o podróżach po serii domniemanych kradzieży w bankach na Ukrainie w Rosji od marca 2015 roku do października 2019 roku. Macedonia Północna, Mołdawia, Łotwa, Uzbekistan, Azerbejdżan i Francja.

Zgodnie z aktem oskarżenia, mężczyźni „zaatakowali zagraniczne banki, które wydawały się pozbawione pewnych zabezpieczeń, w tym kamer monitorujących w niektórych obszarach”.

Otworzyli rachunki w tych oddziałach, aby dostać się do skrytek depozytowych, gdzie „używali wyrafinowanego sprzętu fotograficznego, w tym boroskopu, do fotografowania wnętrz zamków skrytek depozytowych innych osób” – głosi dokument sądowy.

To pozwoliło Smithowi wejść do skrytek depozytowych, użyć „duplikatów kluczy do otwarcia” skrzynek i ukraść ”ich zawartość, w tym walutę, sztabki złota, biżuterię i inny majątek, zgodnie z aktem oskarżenia.

„Przestępstwa, które zarzucamy w tym akcie oskarżenia, brzmią jak coś prosto z hollywoodzkiej fikcji” – powiedział zastępca dyrektora FBI William Sweeney Jr. w oświadczeniu. „Złodzieje używali wyrafinowanych narzędzi, aby udaremnić systemy bezpieczeństwa w zagranicznych bankach i próbowali zatrzeć ślady, piorąc pieniądze za pośrednictwem banków amerykańskich”.

Cooper został aresztowany we wtorek i według jego adwokata Tony’ego Mirvisa został wyznaczony na przesłuchanie za kaucją w piątek.

„W tej sprawie jest coś więcej, niż przedstawił rząd” – powiedział Mirvis w rozmowie z NBC News. „W miarę postępu sprawy spodziewamy się, że jego niewinność stanie się oczywista”.

Według aktu oskarżenia Levin rzekomo sfinansował operację i „zakupił wyrafinowany sprzęt fotograficzny używany podczas kradzieży”.

Adwokaci Levina przyznali, że ich klient mógł kupić część sprzętu, jak twierdzi rząd, ale powiedzieli, że nie czyni go to przestępcą. Levin został aresztowany we wtorek i zwolniony po wpłaceniu 500 000 dolarów obligacji, powiedział jego zespół obrony.

„Jednak działania Levina polegające na zdobyciu przedmiotów bez wiedzy o tym, do czego mają one służyć, nie są przestępstwem”, zgodnie z oświadczeniem obrońcy mężczyzny, Nicholasa Dayana.

W piątek nie udało się od razu skontaktować się z prawnikiem Smitha.

 

https://news.yahoo.com/

 

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: