NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

SZOK!! – Żydzi: nowe ujęcia z tancow i śpiewów, po drabinie…!!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Czy to Polska czy już Polin?

Obostrzenia epidemiologiczne w Polsce nie dotyczą Żydów.

Na nagraniu, które pojawiło się w sieci widzimy jak grupa Żydów ok.100 osób (być może więcej), tańczy i śpiewa na terminalu lotniska im. F. Chopina.

Nie widać żadnej interwencji osób dbających o porządek i przestrzeganie obostrzeń. Nikt nie wezwał policji. Jeśli nawet była to spontaniczna akcja i trwała tylko kilka minut, to na wyciągnięcie konsekwencji wobec zgromadzenia służby porządkowe miały dużo czasu. W końcu to lotnisko nie las. Osoby łamiące obostrzenia nie mogły się po prostu rozbiec i zniknąć przed przyjazdem policji. Widocznie nikomu na wyciąganiu konsekwencji wobec Żydów nie zależało. A może wręcz nie mogą tego robić?

Redaktor Marek Majcher zadaje pytania.

Poprzez nasz funpage, redaktor publicznie pyta polską policję:
“Rasizm, nazizm, szowinizm, antypolonizm i to w bezczelnym stylu na lotnisku Chopina w Warszawie? W sytuacji gdy Polacy są bici i gazowani na ulicach polskich miast za uczestnictwo w spotkaniach w większym gronie, lub chęć udania się na imprezę, albo co gorsza (o zgrozo), na wesele – tymczasem przedstawiciele (najwyraźniej) “rasy panów”, urządzają sobie kilkusetosobową imprezkę w centralnym punkcie stolicy, czyli lotnisku.
Pytania redakcji?

– Ilu uczestników tej imprezy wylegitymowano?

– Ile wystawiono mandatów?

– Ile skierowano wniosków do sądu o ukaranie na bazie kodeksu wykroczeń?

– Jakie zastosowano środki przymusu bezpośredniego?

– Ile osób tymczasowo aresztowano w związku z zarzutami karnymi (u obcokrajowców z urzędu występuje obawa ucieczki i ukrycia się przed polskim wymiarem sprawiedliwości – czyli bezwzględna przesłanka do tymczasowego aresztowania) ?

Ps. Tylko nie próbujcie zakłamane psy (gnębiące tylko własny Naród) twierdzić, że na centralnym porcie lotniczym w stolicy kraju nie było wtedy akurat żadnego funkcjonariusza policji !!! “

Rzecznik lotniska Piotr Rudzki komentuje

Jak czytamy w artykule, jednej z mainstreamowych stacji, rzecznik lotniska Piotr Rudzki, potwierdził iż nagranie zostało wykonane na lotnisku Chopina w Warszawie. Do zdarzenia miało dojść 19 kwietnia w dzień 78. rocznicy Powstania w getcie warszawskim. Powiedział iż grupa podróżowała tranzytem. Na lotnisku przebywali bardzo krótko i nie przekraczali polskiej granicy. Dodał również iż na lotnisku pojawiają się komunikaty z apelem do podróżujących, aby przestrzegali obostrzeń. Jednak jak zauważył, nie są w stanie fizycznie nikogo do tego zmusić.

Zdecydowanie się z tym nie zgadzamy. Każdego dnia jesteśmy świadkami, jak wobec osób (mówimy tu oczywiście o Polakach), nieprzestrzegających obostrzeń używane są “środki przymusu bezpośredniego”.

Kolejne przykłady, nieprzestrzegania obostrzeń przez Żydów.

Do naszej redakcji zostały nadesłane filmy jak grupa Żydów przeskakuje przez płot w miejscu upamiętniającym śmierć Żydów w Krakowie. Patrząc na te nagrania, możemy sobie przypomnieć jak wyglądał dzień 1 listopada 2020 r. dla Polaków. Co stałoby się z grupą śmiałków, w ten sposób pokonujących mury cmentarza?

Możemy się tylko domyślać.

czujny.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “SZOK!! – Żydzi: nowe ujęcia z tancow i śpiewów, po drabinie…!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: