NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Moskwa jest zaskoczona reakcją Zachodu na ćwiczenia. MSZ Rosji: Sami sobie coś wymyślili

Moskwa jest zaskoczona reakcją Zachodu na ćwiczenia. MSZ Rosji: Sami sobie  coś wymyślili - Sputnik Polska

Moskwa dziwi się, dlaczego Zachód przywiązuje tak dużą wagę do planowanych ćwiczeń na terytorium Rosji; Stany Zjednoczone i Europa są przepełnione fantazjami na temat mitycznego rosyjskiego zagrożenia – powiedziała w piątek rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa.

„Wydaje mi się, że nasi zachodni partnerzy są przepełnieni fantazjami. Wydaje mi się, że widzą coś, czego nie ma, a nie widzą tego, co jest. To niesamowita umiejętność życia w świecie iluzji. Mam takie wrażenie, że, jak mówimy, kolektywny Zachód żyje w świecie iluzji… Wydaje mi się, że oni po prostu nie rozumieją, co się dzieje. Ćwiczenia to ćwiczenia. Każdy kraj przeprowadza planowe ćwiczenia” – powiedziała Zacharowa w wywiadzie dla RT DE.

Jak podkreśliła, Rosja pod tym względem nie różni się od innych suwerennych państw prowadzących ćwiczenia wojskowe.

Dlaczego poświęca się tyle uwagi naszym ćwiczeniom wojskowym? Wydaje mi się, że odpowiedź jest oczywista: ponieważ od wielu lat Zachód, przede wszystkim Waszyngton oraz brukselskie struktury, rozpędzają fale, wymyślając, że Rosja jest państwem agresorem. Przez wiele lat opowiadając własnym obywatelom i międzynarodowemu audytorium, poprzez media, publikując jakieś raporty, sprawozdania, alarmujące materiały o tym, że Rosja za chwilę, zaraz kogoś zaatakuje, wówczas, oczywiście, nawet ćwiczenia będą wywoływać strach. Ale nie trzeba tego robić. To ćwiczenie – podkreśliła przedstawicielka rosyjskiego MSZ.

 

„To nasz kraj, to nasza ziemia. Pytanie jest inne. A dlaczego nie obchodzi was to i dlaczego nie obchodzi świata zachodniego, że od wielu lat jest narzucana koncepcja nieistniejącego rosyjskiego zagrożenia… Nigdy nie sprowokowaliśmy czegoś w rodzaju międzynarodowego kolapsu, jakiejś światowej katastrofy. Nigdy czegoś takiego nie było. A inne kraje to zrobiły” – oceniła Zacharowa.

 

W aktywnej fazie ćwiczeń na Krymie wzięło udział ponad 10 tysięcy żołnierzy, 1,2 tysiąca jednostek uzbrojenia i sprzętu wojskowego z formacji połączonej Południowego Okręgu Wojskowego, Floty Czarnomorskiej, Flotylli Kaspijskiej i oddziałów powietrzno-desantowych.

Państwa zachodnie wyraziły ostatnio zaniepokojenie rzekomym nasileniem „agresywnych działań” Rosji na Ukrainie. Waszyngton oświadczył o eskalacji „rosyjskiej agresji” i ruchu wojsk rosyjskich na Krymie i na wschodniej granicy Ukrainy.

Sekretarz prasowy prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow oświadczył wcześniej, że Rosja przemieszcza wojska na swoim terytorium i według własnego uznania. Według niego to nikomu nie zagraża i nie powinno nikogo niepokoić.

https://pl.sputniknews.com/

 

Oaza Memów - ROSJA TAKA JEST: MOSKWA , roucf...

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: