NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Lider grupy Rammstein szokuje: śpiewa po rosyjsku za sterami radzieckiego myśliwca – wideo

 

 

Niemiecki wokalista zespołu Rammstein Till Lindemann zaśpiewał utwór w języku rosyjskim, którego tekst jest wierszem Jewgienija Dołmatowskiego „Ukochane miasto”.

Piosenka pochodzi z filmu „Istrebiteli” („Myśliwce” – red.), w którym wykonał ją Mark Bernes.

„Ukochane miasto” w interpretacji Tilla Lindemanna pojawi się w nowym filmie „Diewiatajew” w reżyserii Timura Bekmambetowa. Sam reżyser ujawnił ten szczegół w wywiadzie dla gazety „Komsomolska Prawda”.

Klip wokalisty Rammsteina do utworu „Ukochane miasto” pojawił się już na YouTube. Niemiecki muzyk wciela się w nim – prawdopodobnie – w radzieckiego wykonawcę muzyki estradowej w stylowym garniturze. Bawi się modelem samolotu, by następnie za pomocą prostych trików montażowych wznieść się w niebo za sterami myśliwca, jednocześnie nie przestając śpiewać.

W teledysku pojawiają się też kadry z filmu „Diewiatajew”, który już niedługo trafi na ekrany rosyjskich kin. Lindemann chciał wziąć udział w kampanii promocyjnej filmu właśnie w ten sposób: wykonując jedną z najpopularniejszych rosyjskich piosenek z lat wojennych.

Nawiasem mówiąc, niektórzy już zwrócili uwagę na to, że myśliwiec w teledysku, choć z radzieckimi gwiazdami, jest amerykański (konkretnie – Bell P-39 „Airacobra”). Jednak nie jest to błąd, bo ZSRR otrzymał tysiące takich maszyn w ramach programu Lend-Lease.

To nie pierwszy raz, kiedy lider grupy Rammstein przemówił po rosyjsku. W 2019 roku Lindemann wypowiedział słowa „Kocham cię” w utworze „Ausländer” z siódmego albumu zespołu.

https://pl.sputniknews.com/

 

Ponad 900 000 osób czeka na występ zespołu Rammstein, jeden z największych  koncertów w historii - Obrazkowo.pl - najlepsze memy w sieci.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: