NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Były prezydent Rosji o stosunkach z USA: W rzeczywistości powróciły do epoki zimnej wojny

Stosunki między Rosją a Stanami Zjednoczonymi w ostatnich latach zasadniczo powróciły do ​​epoki zimnej wojny, a sankcje i konfrontacja konfliktów prowadzą do „trwałej niestabilności” na świecie – powiedział wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Dmitrij Miedwiediew w artykule dla Sputnika.

„W ostatnich latach stosunki między Rosją a Stanami Zjednoczonymi faktycznie przeszły od rywalizacji do konfrontacji, w rzeczywistości powróciły do ​​epoki zimnej wojny. Presja sankcji, pogróżki, konfrontacja konfliktów, ochrona swoich egoistycznych interesów – wszystko to pogrąża świat w stan trwałej niestabilności” – czytamy w artykule.

Według wiceprzewodniczącego Rady Bezpieczeństwa „Rosja dzisiaj, podobnie jak w przeszłości ZSRR, zawsze była w stanie dogonić Stany Zjednoczone pod względem poziomu zagrożeń dla swojego przeciwnika”.

Wspomniał o kryzysie kubańskim z 1962 roku – wówczas odpowiedzią na Amerykanów było rozmieszczenie na Kubie strategicznej broni ofensywnej ZSRR. W tych warunkach Stany Zjednoczone przystąpiły do ​​dalszej konfrontacji – sprowadziły okręty wojenne, objęły wyspę blokadą morską, a nawet przygotowali pełnowymiarową inwazję – kontynuował Miedwiediew.

Uważa, że ​​w ramach tego kryzysu wyłoniły się dwa główne punkty.

„Długoterminowa odpowiedź to nie tylko pojawienie się rakiet u wybrzeży Stanów Zjednoczonych. Przede wszystkim była to demonstracja, a co ważniejsze, zrozumienie przez kraje zachodnie zdolności infrastrukturalnych naszego państwa do rozmieszczenia w krótkim czasie baz wojskowych w dowolnym miejscu na świecie” – wyjaśnił wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa.

 

Drugim takim aspektem było to, że „sytuację, która była «pięć minut od wojny», uratowali przywódcy obu supermocarstw, którzy zachowali trzeźwą ocenę sytuacji, rozpoznali i przyjęli «mądrość» kompromisu i dlatego byli gotowi na ustępstwa” – powiedział. Miedwiediew zaznaczył, że w pewnych momentach przywódcy komunikowali się bezpośrednio, a w niektórych nie, „ale w każdym razie był równy dialog między ZSRR a Stanami Zjednoczonymi, prowadzony nie w języku pogróżek i ultimatum”.

Miedwiediew przypomniał, że umiejętność słuchania rozmówcy, zrozumienia jego logiki i argumentów, może pomóc Waszyngtonowi w ugaszeniu problemów, gdy sytuacja jest napięta do granic możliwości.

„Co pomoże ugasić problemy, gdy sytuacja jest napięta do granic możliwości? .. Po drugie, bezpośrednia komunikacja. To nie tylko telefon, na który można zadzwonić, ale okazja do szczerej rozmowy i, co jeszcze ważniejsze, do wysłuchania swojego rozmówcy. I zrozumienia jego logiki i argumentów” – powiedział wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: