NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wicemarszałek Sejmu z wizytą w Donbasie: To przekaz do Putina, że nie zostawimy Ukrainy samej

Wicemarszałkowie Sejmów Litwy i Polski Paulus Saudargas i Małgorzata Gosiewska od 19 kwietnia przebywają z wizytą na Ukrainie. W planach mają też odwiedzenie linii styku w Donbasie. – Chcemy w ten sposób wyrazić solidarność z Ukrainą i narodem ukraińskim – powiedziała Małgorzata Gosiewska.

W wizycie wezmą również udział parlamentarzyści Trójkąta Lubelskiego. Wizyta związana jest z dynamicznie zmieniającą się sytuacją w regionie.

– Właśnie w sojuszu polsko-litewskim chcemy pokazać, że Ukraina nie jest sama i że nie ma naszej zgody na łamanie prawa międzynarodowego i dalszą agresję ze strony Federacji Rosyjskiej. (…) Będziemy starali się swoją obecnością zademonstrować solidarność wobec narodu ukraińskiego i sprzeciw wobec polityki Władimira Putina – mówiła wicemarszałek w Radiu Wnet.

20 kwietnia podczas pobytu w Kijowie wicemarszałek odwiedziła m.in. ambasadę Polski i zapaliła znicz pod popiersiem Anny Walentynowicz. Następnie, jak informuje Sejm na Twitterze, wraz z arcybiskupem Prawosławnej Cerkwi Ukrainy Eustrachym Zoją, „oddała cześć ofiarom rosyjskiej agresji pod Ścianą Pamięci Żołnierzy Poległych za Ukrainę”.

Chcemy w ten sposób wyrazić solidarność z Ukrainą i narodem ukraińskim, ale też pokazać temu państwu na Wschodzie, że nie ma zgody na łamanie prawa międzynarodowego, agresję i politykę, jaką na przestrzeni wielu, wielu lat prowadzi Federacja Rosyjska. Nasz przekaz będzie kierowany do Władimira Putina jako zdecydowany sprzeciw i deklaracja, że Ukrainy nie pozostawimy samej – powiedziała Gosiewska w krótkim briefingu dla mediów.

Jak dodała, żeby obecność i wsparcie dla Ukrainy miało rzeczywiście moc, która jest w stanie Ukrainę obronić, chcemy zaapelować do państw zachodnich i polityków, żeby wspólnie mogli „przeciwstawić się sowieckiej agresji”.

​W środę 21 kwietnia polska delegacja wspólnie z litewskimi i ukraińskimi parlamentarzystami odwiedziła posterunek ukraińskiej armii w miejscowości Szyrokyne. Z kolei w piątek 22 kwietnia przyjedzie do Awdijewki i Słowiańska przy linii styku.

W wyniku ostrzałów sił rosyjskich Szyrokyne zamieniło się w ruinę. (…) tak właśnie przejawia się tzw. ruskij mir – miejsce, które tętniło i powinno tętnić życiem, stało się jednym wielkim gruzowiskiem – oceniła Małgorzata Gosiewska, której słowa przytacza Polskie Radio 24.

 

Przyjazd parlamentarzystów wcześniej zapowiadała ukraińska Rada Najwyższa. „Pierwszy wiceprzewodniczący Rady Najwyższej Ukrainy Rusłan Stefańczuk omówił z wicemarszałek Sejmu RP Małgorzatą Gosiewską kwestie współpracy międzyparlamentarnej, bezpieczeństwa i przeciwdziałania rosyjskiej agresji. Wyrażając solidarność i wsparcie dla Ukrainy, Małgorzata Gosiewska ogłosiła zamiar odwiedzenia Donbasu w przyszłym tygodniu wraz z pierwszym zastępcą przewodniczącego ukraińskiego parlamentu Rusłanem Stefańczukiem i zastępcą przewodniczącego litewskiego Sejmu Paulusem Saudargasem” – czytamy w oświadczeniu na stronie Rady.

Zaznaczono, że podczas spotkania omówione zostaną kwestie uregulowania konfliktu w Donbasie. Według informacji urzędnicy będą mogli na własne oczy zobaczyć i ocenić sytuację na wschodzie Ukrainy.

Co się dzieje w Donbasie?

Pod koniec marca ukraińskie siły bezpieczeństwa poinformowały, że czterech żołnierzy zginęło, a dwóch zostało rannych podczas ostrzału w pobliżu wsi Szumy w obwodzie donieckim. DRL poinformowała również o wzroście liczby ostrzałów ze strony ukraińskich sił bezpieczeństwa. Szef republiki Denis Puszylin nie wykluczył możliwości ataku na Donbas na pełną skalę ze strony Kijowa, zaznaczając, że „Ukraina ma do tego wszystko przygotowane”.

Rzecznik prasowy prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow powiedział, że rzeczywistość na linii demarkacyjnej w Donbasie jest przerażająca, prowokacje ukraińskich wojskowych nie są jednorazowe, lecz wielokrotne. Według niego Rosja, nie będąc stroną konfliktu, nie może zapewnić całkowitego zawieszenia broni w Donbasie, ale wykorzystuje swoje wpływy do realizacji porozumień. Moskwa wielokrotnie podkreślała, że ​​nie jest stroną wewnątrzukraińskiego konfliktu i jest zainteresowana przezwyciężeniem przez Kijów kryzysu polityczno-gospodarczego.

Kwestia rozwiązania ukraińskiego kryzysu jest omawiana na spotkaniach w różnych formatach, głównie normandzkim. Warszawa proponowała przeniesienie negocjacji do formatu genewskiego, czyli z udziałem Stanów Zjednoczonych i Polski jako państwa sąsiadującego z Federacją Rosyjską i Ukrainą. Jednak dopiero w Mińsku udało się osiągnąć porozumienie w sprawie zawieszenia broni podczas spotkań grupy kontaktowej, której pośredniczą Rosja i OBWE.

https://pl.sputniknews.com/

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: