NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

US ARMY CHCE ULEPSZAĆ PERCEPCJĘ ŻOŁNIERZY

Wojska lądowe Stanów Zjednoczonych opublikowały nowy okólnik poświęcony metodom szkolenia. Nie byłoby w tym niczego oryginalnego, gdyby nie rozdział poświęcony udoskonalaniu zmysłów do stopnia umożliwiającego niemal nieświadome postrzeganie najdrobniejszych szczegółów otoczenia. Ażeby wzmocnić przekaz, okólnik przytacza przykłady żołnierzy, którym życie ocaliła właśnie większa spostrzegawczość. US Army już od kilku lat organizuje kursy Zaawansowanej Świadomości Sytuacyjnej (Advanced Situational Awareness), prowadzone w Fort Benning w Georgie, siedzibie Maneuver Center of Excellence.

Szkolenie ASA ma rozwijać efektywność „poprzez budowanie umiejętności niezbędnych do rozwoju zwinnych, odpornych, adaptacyjnych i innowacyjnych żołnierzy, którzy doskonale radzą sobie w warunkach niepewności i chaosu”. Dokument koncentruje się na sposobach, w jakie żołnierze mogą optymalizować i doskonalić zdolności obserwacji, tak by mogli szybko rozpoznawać i reagować na nietypowe sytuacje, zachowania i obiekty, mogące stanowić potencjalne zagrożenie. Kolejnym celem jest osiągnięcie przez żołnierzy lepszego zrozumienia własnych zdolności, ograniczeń i wyposażenia.

 

Ten nieco napuszony styl skłonił media do pisania, że US Army chce stworzyć mnichów-wojowników o nadludzkich umiejętnościach. Faktycznie, okólnik – dostępny w formacie PDF tutaj – zarzuca sieci bardzo szeroko. Szkolenia w ramach ASA mają korzystać ze zdobyczy nie tylko neurologii, ale także socjologii, antropologii, kulturoznawstwa oraz psychologii poznawczej i postaci. Wszystko to ma pozwolić żołnierzem na lepsze poznanie samych siebie, ale także potencjalnych przeciwników, ich motywacji i zachowań.

W założeniu mają zostać wyuczone zdolności umożliwiające dostrzeganie nawet najdrobniejszych zmian w otoczeniu i zachowaniu ludzi, a tym samym szybsze wykrycie zagrożenia lub zażegnanie sytuacji konfliktowych. Dotychczasowe studia jasno wykazały, że w poprzednich dekadach udałoby się w ten sposób uniknąć wielu ataków terrorystycznych.

Amerykańscy żołnierze podczas ćwiczebnego patrolu na litewskim poligonie.
(US Army / Sgt. Jarred Woods, 16th Mobile Public Affairs Detachment)

O ile nacisk na dziedziny humanistyczne rzadko kojarzone z wojskiem może budzić zdziwienie, o tyle niektóre sekcje okólnika wydają się jeszcze dziwniejsze. Dokument podkreśla niedostateczne wykorzystywanie przez żołnierzy zmysłu węchu. Nie ma w tym jednak przesady. Obecność człowieka można zidentyfikować na podstawie woni mydła lub niemytego ciała, jedzenia, papierosów czy środków odstraszających owady. Amerykanie zresztą nie są tutaj pionierami. W trakcie drugiej wojny światowej Niemcy najchętniej kierowali do jednostek rozpoznawczych niepalących żołnierzy. Dzięki lepszemu węchowi byli oni w stanie wywąchiwać zawsze dobrze maskujących się Rosjan, których często demaskował charakterystyczny zapach machorki.

 

ASA nie zamyka listy badanych sposobów ulepszenia żołnierzy. Od lat wojska lądowe prowadzą prace nad stymulacją określonych obszarów mózgu za pomocą prądu o niewielkim natężeniu. Drogą neurostymulacji udaje się poprawić nie tylko spostrzegawczość, ale również orientację przestrzenną i sprawność poruszania się, a nawet wydłużyć czas maksymalnej czujności. Z kolei Laboratorium Sił Powietrznych stara się wykorzystać neurotechnikę w celu usprawnienia pamięci i procesu uczenia, a nawet zmaksymalizowania potencjału fizycznego człowieka.

Podobne badania prowadzi DARPA. Według Association of the United States Army (AUSA) niektóre badania dowodzą że „wzmocnienie funkcji poznawczych może być kluczem do zapewnienia żołnierzom fizjologicznego przygotowania do walki z przeciwnikiem w 2050 roku”.

Amerykańscy żołnierze ze 173. Brygady Powietrznodesantowej na patrolu w Afganistanie w asyście afgańskiego żołnierza służącego również jako tłumacz.
(US Army / Sgt. Russell Gilchrest)

Siły zbrojne zawsze starały się zwiększyć potencjał swoich żołnierzy, aczkolwiek środki w postaci naturalnych narkotyków koniec końców zawsze przynosiły koniec końców więcej szkody niż pożytku. To samo dotyczy produktów zaawansowanej chemii, takich jak amfetamina, morfina i LSD, aczkolwiek jeszcze w roku 2019 w USA rozważano przydzielanie niedużych dawek LSD i grzybków halucynogennych zwiadowcom.

W latach 70. i 80. za sprawą New Age rozważania o wznoszeniu żołnierzy na „wyższy poziom” weszły w nową fazę. Z badaniami w tym kierunku związani byli generał Albert Stubblebine i podpułkownik Jim Channon, zaś ich prace zobrazowano najpierw w książce Jona Ronsona „Człowiek, który gapił się na kozy”, a następnie w filmie pod tym samym tytułem.

 

Wątek eksperymentów zmierzających do podniesienia zdolności żołnierzy nie może oczywiście obyć się bez wspomnienia o Chinach. Pod koniec ubiegłego roku John Ratcliffe, Dyrektor Wywiadu Narodowego w administracji Donalda Trumpa, ogłosił że według danych wywiadowczych członków Chińskiej Armii Ludowo-Wyzwoleńczej wykorzystano w eksperymentach zmierzających do stworzenia żołnierzy o biologicznie zwiększonych możliwościach.

Ile prawdy w tych rewelacjach, trudno powiedzieć. Faktem jest, że w Chinach duży nacisk kładziony jest na badania genetyczne, biotechnologiczne i bioinżynieryjne. Naukowcy mają wprawdzie w Państwie Środka więcej swobody niż na Zachodzie, jednak także tam badania tego typu budzą duże kontrowersje.

 

https://www.konflikty.pl/

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: