NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7333 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE..
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
POLSKA - DODATEK DO EMERYTURY ZA ODDANIE MIESZKANIA LUB DOMU - KIM SĄ CI EMERYCI ? DEBILAMI ? czytaj całość !!
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Ten tępe sukinsyny promują szczepionki (śmierć) - poznajcie ich obrzydliwe gęby i przeczytajcie ten tekst!! ☀Autor Gabi☀
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Tesla bije rekordy sprzedaży w Chinach i w Niemczech. Elon Musk miał rację

Musk co najmniej od 2019 roku twierdzi, że Chiny będą kluczowym rynkiem dla Tesli. Wyniki sprzedaży z marca 2021 r. to potwierdzają. Tesla osiagnęła znakomity wynik również na największym rynku europejskim: w Niemczech. To będzie kolejny dobry rok dla amerykańskiego producenta.

Elon Musk

 

Szef Tesli ostatnio powtórzył swoje proroctwo w wywiadzie udzielonym China Media Group. Można uznać, że mało odkrywcze, bo Chiny są największym rynkiem sprzedaży nowych samochodów na świecie, ale faworyzują rodzimych producentów. Tesla ma być wyjątkiem. Najnowsze wyniki sprzedaży to potwierdzają, bo elektryczne pojazdy amerykańskiej marki biją tam wszelkie rekordy.

W marcu 2021 roku Tesla sprzedała w Państwie Środka 25 327 sztuk Modelu 3 oraz 10 151 sztuk Modelu Y. Łączna liczba samochodów tej marki sprzedanych w marcu na chińskim rynku to 34 635 sztuk. W styczniu 2021 roku Tesla sprzedała tam 15 484 samochody, a w lutym poprawiła wynik do 18 318 sztuk. Dane pochodzą z China Automotive Information Net (CAIN).

Polski samochód elektryczny IzeraIzera? A komu to potrzebne? EMP boi się, że się spóźni i Polacy „zakochają się w VW”

Marcowy rekord był możliwy do osiągnięcia po pierwsze dzięki temu, że przyspieszyła produkcja w gigafabryce pod Szanghajem, ale również ze względu na ogromne zainteresowanie Chińczyków autami Tesli. Firma Muska jest jedynym zagranicznym producentem, któremu chiński rząd zezwolił na wybudowanie zakładów produkcyjnych bez powiązania kapitałowego z jakimkolwiek lokalnym koncernem.

Zdaniem Elona Muska to dopiero początek. Chiny mają być motorem rozwoju Tesli, która zgodnie z planami ma niemal wykładniczo zwiększać rokrocznie globalną sprzedaż swych samochodów.

Długoterminowo Chiny będą dla nas największym rynkiem. Zarówno jeśli chodzi o liczbę wyprodukowanych samochodów, jak i liczbę klientów. W najbliższej dekadzie chińska gospodarka będzie kwitnąć

– powiedział Elon Musk w wywiadzie dla CMG.

Tesla Model 3Tesla Model 3 fot. Tesla

Tesla Model 3 jest hitem nie tylko w Chinach. W marcu 2021 r. zajęła pierwsze miejsce w Niemczech

Wygląda na to, że nie była to wyłącznie kurtuazja. W porównaniu z zeszłorocznym marcowym wynikiem Tesla zanotowała w Chinach wzrost sprzedaży o 93,7 proc. Również na Starym Kontynencie zniecierpliwieni oczekiwaniem klienci rzucili się na amerykańskie elektryki. Na największym europejskim rynku sprzedaży nowych samochodów, czyli w Niemczech w marcu 2021 roku Tesla okazała się liderem sprzedaży aut elektrycznych.

Niemcy kupili w ostatnim miesiącu 3 699 sztuk Tesli Model 3. Drugą pozycję zajął atrakcyjny cenowo Volkswagen Up! EV (3 599 sztuk), a za nim uplasował się Hyundai Kona (3 237 sztuk). Pierwszą piątkę zamyka Volkswagen ID.3 (2 260 sztuk) oraz Smart Fortwo (1 901 sztuk). Tylko trzy z tych samochodów – Model 3, Konę oraz ID.3 – można uznać za pełnowartościowe rodzinne elektryczne modele.

Volkswagen ID.4World Car of the Year 2021. Dziennikarze przyznali statuetkę Samochodu Roku Volkswagenowi ID.4

Comiesięczne podsumowania nie są do końca miarodajne ze względu na różne fluktuacje sprzedaży wynikające z różnych powodów: wprowadzania nowych modeli na rynek i rzucania się na nie tzw. wczesnych użytkowników, zmian generacyjnych innych aut, przestojów w fabrykach i opóźnień transportowych wywołanych przez lockdowny i braki części.

Bardziej interesujące będą kwartalne wyniki sprzedaży, ale nawet miesięczne trzeba traktować jak wyraźne wskazówki, które ucieszą jednych producentów, ale powinny zmartwić innych. Jak będzie wyglądał europejski rynek samochodów elektrycznych gdy Tesla wreszcie wybuduje fabrykę Gigafactory 4 w Grunheide pod Berlinem?

W kanadzie autonomiczna tesla, | MemSekcja.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: