NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Stany Zjednoczone milczą na temat swoich planów rozmieszczenia broni jądrowej, mówi Zacharowa

Rzeczniczka rosyjskiego MSZ powiedziała, że ​​zarzuty USA dotyczące kontroli zbrojeń przeciwko Rosji są pozbawione jakichkolwiek podstaw i służą jedynie jako przykrywka dla własnych destrukcyjnych działań Waszyngtonu
Rzeczniczka MSZ Rosji Maria Zacharowa Serwis prasowy rosyjskiego MSZ / TASS

MOSKWA, 21 kwietnia / TASS /. Waszyngton celowo milczy o swoich planach rozmieszczenia nowych systemów broni jądrowej, powiedziała rzeczniczka MSZ Rosji Maria Zacharowa w komentarzu w środę po opublikowaniu raportu Departamentu Stanu USA zatytułowanego Adherence to and Compliance with Arms Control, Nonproliferation, oraz porozumienia i zobowiązania dotyczące rozbrojenia.

„Raport nie mówi nic o zmianach tektonicznych w dziedzinie bezpieczeństwa europejskiego, wynikających z rozbudowy infrastruktury wojskowo-strategicznej NATO w kierunku granic Rosji oraz o własnych planach USA w zakresie rozmieszczenia nowej broni jądrowej” – powiedziała.

Bezpodstawne roszczenia

Zacharowa powiedziała, że ​​zarzuty USA dotyczące kontroli zbrojeń przeciwko Rosji były pozbawione jakichkolwiek podstaw i służyły jedynie jako przykrywka dla własnych destrukcyjnych działań Waszyngtonu. Rosyjskie MSZ potępiło jako cyniczne podejście Departamentu Stanu do problemu niestrategicznej broni jądrowej.

„Poważna analiza sytuacji w tej sferze jest niestosownie zastępowana próbami oskarżenia Rosji, choć konsekwentnie utrzymuje ona na swoim terytorium niewykorzystaną wszelką niestrategiczną broń nuklearną, o odejście od inicjatyw prezydenckich 1991-1992, które są całkowicie dobrowolne”, komentarz biegnie.

Traktat o otwartym niebie i nowy początek

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rosji zwróciło uwagę na to, co określiło jako „stereotypowe” oskarżenia, które Rosja narusza traktat o otwartych przestworzach, który ma na celu „wyłącznie maskowanie własnych destrukcyjnych działań” w odniesieniu do tego porozumienia.

„Udzieliliśmy wyczerpujących odpowiedzi w odpowiedzi na wszystkie roszczenia i po wycofaniu się Stanów Zjednoczonych z traktatu o otwartych przestworzach uważamy, że dalsze komentarze są zbędne” – oświadczyło rosyjskie ministerstwo spraw zagranicznych.

Również strona rosyjska wyraziła zdziwienie tymi paragrafami raportu, w których mowa o ścisłym przestrzeganiu przez Waszyngton środków dalszej redukcji i ograniczenia strategicznej broni ofensywnej (Nowy START) i rzekomym nieprzestrzeganiu przez Rosję moratorium na próby jądrowe.

Rosyjskie MSZ zwróciło uwagę na brak w raporcie przekonujących dowodów.

„Te jawnie fałszywe oskarżenia w połączeniu z całkowitym zaciemnieniem dotyczącym problemów z przestrzeganiem przez Waszyngton traktatów o kontroli zbrojeń, rozbrojeniu i nierozprzestrzenianiu niewątpliwie wskazują, że raport ten należy do klasy szumu informacyjnego” – powiedział Zakharova.

Wybuch bomby nuklearnej – Demotywatory.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: