NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Pekin obiecuje walczyć po tym, jak Australia odwołuje chiński projekt Pasa i Szlaku w stanie Wiktoria

Pekin obiecuje walczyć po tym, jak Australia odwołuje chiński projekt Pasa i Szlaku w stanie Wiktoria
Chińskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych potępiło decyzję Australii o zerwaniu porozumienia Pasa i Szlaku podpisanego między Chinami a stanem Wiktoria, określając posunięcie Canberry jako „historyczne odwrócenie” w stosunkach dwustronnych.

Przemawiając w czwartek, Wang Wenbin, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych, powiedział zebranej prasie, że Pekin zamierza  „zdecydowanie i zdecydowanie przeciwstawić się”  posunięciu Canberry, by anulować chińską Inicjatywę Pasa i Szlaku w Wiktorii, wzywając Australię do natychmiastowego cofnięcia swojej decyzji.

„Chiny złożyły uroczyste przedstawicielstwa z Australią i zastrzegają sobie prawo do dalszej odpowiedzi”  , stwierdził, dodając, że stosunki między dwoma krajami już napotykają trudności i nadal będą cierpieć z powodu tego posunięcia.

Wang powiedział, że pierwotne porozumienie z Victorią, które zostało uzgodnione w protokole ustaleń w 2018 r., Było pozytywnym krokiem dla stosunków obu krajów. Twierdził jednak, że decyzja Canberry o zerwaniu umowy w środę  „poważnie nadszarpnęła wzajemne zaufanie między dwoma krajami”.  Dodał:  „Chiny są bardzo niezadowolone i stanowczo się temu sprzeciwiają”. 

Inicjatywa Pasa i Szlaku to wart wiele bilionów dolarów projekt, który ma na celu usprawnienie globalnych szlaków handlowych i zakłada inwestowanie przez Chiny w regionalne i krajowe projekty infrastrukturalne, od portu w Pakistanie po projekty hydroelektryczne w Ugandzie. 

Chociaż umowa z Victorią nie została sfinalizowana, projekt przyniósłby większe zaangażowanie Chin w rozwój infrastruktury państwa, a także odblokowanie nowych obszarów współpracy w zakresie produkcji, biotechnologii i rolnictwa.
W środę minister spraw zagranicznych Marise Payne wykorzystała swoje uprawnienia, aby dokonać przeglądu i anulować projekt w stanie. 

Relacje między tymi dwoma krajami znacznie się pogorszyły w ciągu ostatniego roku, co było spowodowane wezwaniem australijskiego premiera Scotta Morrisona do niezależnego dochodzenia w sprawie źródła pandemii Covid-19 i decyzją o odcięciu chińskich firm od krajowych projektów 5G. 

Chiny odpowiedziały cłami na wino i produkty rolne.

https://www.rt.com/

20+ memów - australia najlepsze śmieszne memy i demotywatory facebook -  australia

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: