NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
PIS ŚCIĄGA DO WARSZAWY INDYJSKĄ ODMIANE VIRUSA COVID- 19 - SAMOLOT Z VIRUSEM NA POKŁADZIE LĄDUJE ZA KILKA MINUT
RAPORTY SPECNAZ TWIERDZĄ, ŻE PANDEMIA TO OSZUSTWO, A ROSJA JEST POD OKUPACJĄ MASOŃSKIEJ MAFII
OD DZIŚ NA GRANICY PL - DE NIE MUSISZ OKAZYWAĆ TESTU NA COVID
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Naukowcy opracowują szczepionki na epidemie przyszłości. Wirusa Mers, gorączki Lassa i wirusa Nipah !

Naukowcy opracowują szczepionki na epidemie przyszłości

Naukowcy wyznaczyli trzy stosunkowo mało znane choroby, które ich zdaniem mogą spowodować kolejną globalną epidemię.

1. Rządy, organizacje pozarządowe i naukowcy pracują nad nowymi szczepionkami

Koalicja rządów różnych państw i organizacji charytatywnych przeznaczyła 460 milionów dolarów na przyspieszenie rozwoju szczepionek dla wirusa Mersgorączki Lassa i wirusa Nipah. Podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos naukowcy zwrócili się z prośbą, by fundatorzy przekazali kolejne 500 milionów dolarów.

Koalicja na Rzecz Innowacji i Przygotowania do Epidemii (Coalition for Epidemic Preparedness Innovations, CEPI) ma mieć dwie nowe szczepionki eksperymentalne gotowe w ciągu pięciu lat. Zazwyczaj wynalezienie i opracowanie nowych szczepionek trwa około dziesięciu lat i kosztuje setki milionów dolarów.

Epidemia Eboli w Afryce Zachodniej, a tuż za nią epidemia wirusa Zíka w Ameryce Łacińskiej, naświetliły, jak „tragicznie nieprzygotowany” jest świat na nowe ogniska choroby.

Jeremy Farrar, dyrektor Wellcome Trust (fundacja zajmująca się badaniami medycznymi), jeden z członków założycieli CEPI, powiedział – „Przed wybuchem epidemii w 2014 mieliśmy bardzo mało zarażeń wirusem Ebola, które były w izolowanych społecznościach, byliśmy w stanie je kontrolować Ale we współczesnym świecie, gdzie istnieje urbanizacja i łatwe podróże, epidemia XXI wieku może rozpocząć się w wielkim mieście.

„Musimy być o wiele lepiej przygotowani” – dodaje Farrar

2. Krwawe żniwo Eboli

Ebola zabiła ponad 11 000 ludzi w Liberii, Sierra Leone i Gwinei. Pojawienie się wirusa Zíka w Brazylii w 2015 roku spowodowało, że tysiące dzieci urodziło się z uszkodzonym mózgiem. Podczas obu epidemii nie było żadnych zabiegów lub szczepionki, które mogłyby zapobiec zachorowaniu.

Naukowcy starali się przyspieszyć badania nad tymi niejasnymi chorobami. Jednak jest to trudne. Skuteczne szczepionki zostały ostatecznie opracowane nie w trakcie wybuchu epidemii Eboli, ale tylko jak choroba zaczęła słabnąć.

Niemniej jednak, rządy i naukowcy z niespotykaną szybkością i efektywnością zdołali zorganizować i przyspieszyć kompleksowy rozwój i procesy regulacyjne dla nowych leków. CEPI chce kontynuować tę dynamikę i rozwój szczepionek dla innych wirusów, tak aby w momencie wybuchu epidemii, szczepionki eksperymentalne były gotowe do wysłania do dotkniętych obszarów dla dużych prób na ludziach, które pozwolą ustalić, jak skuteczny jest lek.

Lassa, Bliskowschodni Zespół Niewydolności Oddechowej (Mers) i wirus Nipah są na szczycie listy 10 priorytetowych chorób, które Światowa Organizacja Zdrowia zidentyfikowała jako te, które mogą spowodować kolejny poważny wybuch.

Dr Marie-Paule Kieny, asystent dyrektora generalnego WHO, mówi – „Oprócz znanych zagrożeń – takich jak Ebola i inne – są też te wirusy, które są znane, ale są uważane za bardzo łagodne. Niestety mogą mutować i stać się bardziej niebezpieczne dla ludzi. Są to rzeczy, które są zupełnie nieznane nam w tej chwili”.

Firmy farmaceutyczne nie stoją w kolejce do inwestowania w szczepionki przeciwko tym mało znanym wirusom, ponieważ nie ma dla nich rynku komercyjnego. Jednak niektóre z nich wspierają ten projekt, w tym GSK i Johnson and Johnson.

„Mamy szczęście do tej pory, ponieważ ostatnie ogniska nie były przenoszone drogą powietrzną” – powiedział Jeremy Farrar

Ale dodał, że mogą się pojawić choroby o wiele bardziej zaraźliwe niż Ebola. „To stawia świat w bardzo trudnej sytuacji.”

zrodlo: http://www.portal.abczdrowie.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: