NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Media: KE zamierza wszcząć postępowanie sądowe przeciwko firmie Astrazeneca

Komisja Europejska przygotowuje się do wszczęcia postępowania sądowego przeciwko producentowi szczepionek AstraZeneca w związku z problemami z dostawami obiecanych szczepionek do krajów UE, informuje Politico.

Komisja Europejska przygotowuje się do wszczęcia procesu przeciwko producentowi szczepionek AstraZeneca w związku z problemami z dostawami szczepionek do krajów UE, pisze gazeta Politico, powołując się na pięciu dyplomatów z krajów europejskich.

Jak poinformowano, KE poruszyła tę kwestię na spotkaniu ambasadorów w środę. Jak podała gazeta, podczas spotkania większość przedstawicieli krajów UE wyraziła poparcie dla wniesienia pozwu przeciwko firmie w związku ze skargami, że nie była w stanie dostarczyć sojuszowi dużej liczby obiecanych dawek szczepionki.

Jeden z dyplomatów wyjaśnił, że istotą procesu jest zobowiązanie AstraZeneki do dostarczenia szczepionek określonych w kontrakcie firmy z UE. Dwóch kolejnych dyplomatów stwierdziło, że w tym tygodniu upływa ostateczny termin, do którego kraje UE muszą wyrazić zgodę na rozpoczęcie postępowania sądowego.

W ostatnich tygodniach UE stanęła w obliczu wielu problemów związanych z dostawami szczepionek zatwierdzonych do użytku w Unii, w szczególności od firm Pfizer/BioNTech, Moderna i AstraZeneca. Opóźnienia w dostawach mogą zniweczyć ambitne plany Brukseli dotyczące szczepień.

https://pl.sputniknews.com/

Szczepionka na koronawirusa już niedługo w Polsce! Jego memy robią furorę!

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: