NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ławki w parku na Krzemionkach postawione nielegalnie. Teraz zajmie się nimi prokuratura?

Burza wokół ławek w parku na Krzemionkach. Te w miniony weekend postawił je samodzielnie jeden z mieszkańców Krakowa. Pomysł nie spodobał się urzędnikom. Możliwe, że ławki zakupione bez pozwolenia zostaną teraz usunięte. – Z tego co wiem, zostało złożone doniesienie do prokuratury. Natomiast jaki los dalej tych ławek będzie, szczerze mówiąc nie wiem – mówi Katarzyna Przyjemska-Grzesik z Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie.

W miniony poniedziałek informowaliśmy o dwóch ławkach, które pojawiły się w parku na Krzemionkach. Zakupił i je postawił bez zgody urzędników Mateusz Jaśko, aktywista z „Co jest nie tak z Krakowem”. Cała akcja kosztowała około tysiąca złotych. Dodajmy, że mieszkańcy już wcześniej prosili urzędników o postawienie kilku ławek i koszy na śmieci w parku. Jak podawali aktywiści, ZZM odmówił, tłumacząc m.in., że nie ma funduszy na ten cel.

Inicjatywa Jaśko nie spodobała się urzędnikom.

Te ławki tam znaleźć się nie mogły. I nie jest to tylko wyłącznie kwestia pieniędzy, ale kwestia przede wszystkim pewnych formalności. Przede wszystkim nie było to z nikim uzgodnione. Te ławki znajdują się tam nielegalnie – mówi Katarzyna Przyjemska-Grzesik z Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie.

Zwróćmy uwagę na to, że gdyby to robiło miasto to koszty transportu prawdopodobnie by odpadły. Po pierwsze miasto ma swoje samochody, po drugie przy większej ilości ławek producent by sam je przywiózł. A poza tym te ławki powinny wyjść dużo taniej – mówi Mateusz Jaśko.

Sprawą zajmie się teraz prokuratura. Co dalej z ławkami? Możliwe, że zostaną w najbliższym czasie usunięte z parku. Katarzyna Przyjemska-Grzesik podkreśla, że mamy przede wszystkim do czynienia z miejscem pamięci KL Plaszow. „Lekceważenie tego nie jest do końca dobre, bo wprowadza mieszkańców w błąd.

Z tego co wiem, zostało złożone doniesienie do prokuratury. Natomiast jaki los dalej tych ławek będzie, szczerze mówiąc nie wiem. Myślę, że jest to po stronie konserwatora, aby tę kwestię rozstrzygnąć – mówi Katarzyna Przyjemska-Grzesik z Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie.

 

https://www.eska.pl/

 

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: