NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POLSKIE DZIECI POPEŁNIAJĄ SAMOBÓJSTWA - WZROST PRZYPADKÓW O 1/4 - TO SKUTEK RZĄDÓW PIS W POLSCE ?
Sejm zajmie się dzisiaj pilnym projektem ustawy wniesionym przez posłów Prawa i Sprawiedliwości PRYWATYZACJA LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!
PRZEJĘCIE POLSKI PO PANDEMII – TAJEMNICA SPISU POWSZECHNEGO 2021.
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu – wideo

 

Ilustracja: timesofisrael.com

Irańskie media państwowe donosiły dzisiaj, 21 kwietnia, o masowej eksplozji, która miała miejsce w „wrażliwym” obiekcie w Izraelu – fabryce rakiet w centralnej części państwa żydowskiego, z wielką radością. Podobny raport ukazał się w izraelskiej gazecie Haaretz i wydaje się, że irańskie media wzięły stamtąd informacje. The Jerusalem Post pisze o tym w środę.

Entuzjastyczne doniesienia pojawiły się po tym, jak urzędnicy w Teheranie na początku tego miesiąca oskarżyli Izrael o „terroryzm nuklearny” w związku z incydentem w zakładzie wzbogacania uranu w irańskim Natanz. Tak więc incydent w izraelskim zakładzie produkcyjnym miał miejsce w trudnym czasie, a niektóre pro-irańskie głosy w sieci otwarcie wyrażają zadowolenie z wypadku na terytorium geopolitycznego wroga Islamskiej Republiki. Niektórzy nawet pospiesznie doszli do daleko idących wniosków, że Irańczycy zemścili się na Izraelczykach za eksplozję w Natanz , którą w istocie obiecywali w zeszłym tygodniu wysoko postawieni urzędnicy w Iranie.

Irańska agencja informacyjna Tasnim, która uważa się za bliską Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej (IRGC), zacytowała palestyńskie media jako odnoszące się do „straszliwej eksplozji” w Izraelu.

Film opublikowany w mediach społecznościowych 20 kwietnia, w dniu zdarzenia w „wrażliwym” obiekcie w państwie żydowskim, pokazuje duży słup ognia, podobny do następstwa potężnej detonacji, która następuje w wyniku wybuchu amunicji. Podobne rodzaje eksplozji wywołanych przez amunicję miały miejsce w ostatnich latach w Iraku i na Ukrainie, zauważa The Jerusalem Post.

Nadal nie ma oficjalnych komentarzy przedstawicieli władz izraelskich na temat tego, co wydarzyło się w ubiegły wtorek.

Jak donosi EADaily , do incydentu doszło podczas rutynowych testów w izraelskiej fabryce broni zaawansowanej firmy Tomer, gdzie opracowywane są silniki rakietowe i różnego rodzaju pociski rakietowe. Ta firma obronna jest również producentem systemu przeciwrakietowego Arrow 4. Zakłady produkcyjne Tomera znajdują się w Ramla, w centrum Izraela, w pobliżu obszarów mieszkalnych. Miejscowi mówią, że usłyszeli eksplozję i zobaczyli chmurę w kształcie grzyba.

https://pulse.mail.ru/

 

heheszki #zydzi #memy - Lucius - Wykop.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: