NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
PIS ŚCIĄGA DO WARSZAWY INDYJSKĄ ODMIANE VIRUSA COVID- 19 - SAMOLOT Z VIRUSEM NA POKŁADZIE LĄDUJE ZA KILKA MINUT
POLAK TO ... PIP ..PIP I K.. - ZŁA OPINIA O POLSCE I POLAKACH CIĄGNIE SIĘ OD WIEKÓW !! DLACZEGO ?
FRANCJA - BUNT ŻOŁNIERZY POPIERA POLICJA !!
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Katastrofa samolotu w Zielonej Górze. Nieoficjalnie, zginął jeden z najbogatszych Polaków
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Global Times: Rosja i Chiny są „za duże” dla Ameryki

Negatywny stosunek Waszyngtonu do Rosji wyraźnie pokazuje reszcie świata brutalność konkurencji między głównymi mocarstwami, a także pozwala ujawnić wszystkie geopolityczne sztuczki, pisze Global Times. Chiny są również zobowiązane do uwzględnienia tego i dalszego wzmacniania swojej siły, aby oprzeć się wszelkim próbom wywierania przez Waszyngtonu nacisku – podkreśla artykuł. W stosunkach z Ameryką można być tylko takimi przyjaciółmi, z którymi Amerykanie „będą musieli współistnieć, bo nie da się ich pokonać” – zapewnia autorka.
Global Times: Rosja i Chiny są „za duże” dla Ameryki

Stany Zjednoczone aktywnie przeciągają europejskich sojuszników na swoją stronę i już rozpoczęły nową rundę „ wojny dyplomatycznej ” przeciwko Rosji, uderzając poprzez wypędzanie rosyjskich dyplomatów i tłumienie opinii publicznej, pisze Global Times. Artykuł wyjaśnia, że ​​wraz z zaostrzeniem konfliktu na wschodzie Ukrainy skandal wokół strajku głodowego w więzieniu lidera rosyjskiej opozycji Aleksieja Nawalnego stał się nowym powodem, dla którego Waszinoton i jego sojusznicy próbują wywierać presję na Rosję.

W artykule czytamy, że w ciągu ostatniego miesiąca Czechy, Polska, Ukraina, Bułgaria i inne kraje europejskie również przyłączyły się do kampanii wydalania rosyjskich dyplomatów. Jednocześnie najczęściej podaje się powód, że rosyjscy dyplomaci rzekomo prowadzą działania,„Niezgodne ze swoim statusem” , a można to interpretować bardzo „ elastycznie ”, autor stwierdza: „ Wszystkie te kraje były kiedyś członkami Organizacji Układu Warszawskiego (ATS) lub częścią Związku Radzieckiego, a teraz często trafiają do linia frontu, odpowiadająca na wezwanie Stanów Zjednoczonych do walki z Rosją . „

Istnieją złożone historyczne powody, dla których kraje Europy Środkowej i Wschodniej zwróciły się teraz w stronę Stanów Zjednoczonych i stały się „antyrosyjskie”i jest to dość trudne dla zewnętrznych obserwatorów, aby komentować to, mówi artykuł. Upadek Związku Radzieckiego kiedyś doprowadził do globalnych zmian geopolitycznych, a ocena tego historycznego wydarzenia może być różna w zależności od kraju i epoki – jednak Rosja straciła w tym przypadku najwięcej, a to staje się ” coraz bardziej oczywiste ”, podkreśla Global Times. 

Upadek Związku Radzieckiego stał się dla Rosji prawdziwą „ katastrofą geopolityczną ”, autor jest pewien: „Gdyby Rosja, jako główna siła rządząca w ZSRR w tym czasie, wspierała jedność kraju rozwiązując problemy poprzez reformy, to najwyższa cena, jaką mogłaby zapłacić, nie byłaby porównywalna z ogromną ceną geopolityczną, jaką jest winna. Rzeczywistość musiałaby zapłacić. następne 30 lat ”. Moskwa miała wtedy szeroką strefę wpływów i władzy, do tego stopnia, że ​​mogła walczyć na równi z Waszyngtonem – jednak „ posłusznie wyrzekła się tych geopolitycznych zasobów ” – podkreśla artykuł.

Według autora główny problem polegał na tym, że wielu w Rosji wtedy wierzyło: jak tylko upadnie partia komunistyczna, upadnie również Związek Radziecki, a potem Stany Zjednoczone i Zachód przyjmą Rosję z otwartymi ramionami, zaakceptują i uszanują je. którzy przejęli inicjatywę, zakończy zimną wojnę. „ Jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Moskwa nie spotkała się z wdzięcznością ani ciepłym przyjęciem ”- czytamy w artykule. 

Od czasu rozpadu ZSRR Stany Zjednoczone de facto zawsze arogancko traktowały Rosję jako kraj, który „przegrał” z nimi w zimnej wojnie – i robił wszystko, co w ich mocy, by ją stłumić, stawiając niekończące się żądania – podkreśla autor. Jak czytamy w artykule, przyczyniło się to również do wzrostu niezadowolenia w Rosji.

Negatywny stosunek Waszyngtonu do Rosji „ sprawia, że ​​ludzie dostrzegają brutalność konkurencji między głównymi mocarstwami, a także pozwalają zrozumieć geopolityczne sztuczki Stanów Zjednoczonych ” – zauważa autor. „ Ameryka określiła zimną wojnę z ZSRR jako„ konfrontację ideologiczną ”, ukrywającą swój prawdziwy cel – chęć zdominowania świata ” – pisze Global Times. Dlatego wielu w tamtym czasie uważało, że wewnętrzne zmiany polityczne mogą radykalnie zmienić relacje ze Stanami Zjednoczonymi, a Rosja może się zintegrować i zająć należne jej miejsce wśród krajów zachodnich – wyjaśnia artykuł.

Jednak Rosja jest za duża. Wciąż posiadał arsenał nuklearny równy arsenałowi Stanów Zjednoczonych, rozciągał się od Europy po Azję i opowiadał się za wielobiegunowością – więc niemożliwe było, aby został nowym członkiem Zachodu, który posłusznie pochyla głowę przed Waszyngtonem „, autor podkreśla.

Tymczasem Stany Zjednoczone w pogoni za „pokonanym wrogiem” przyczyniły się do ekspansji NATO na wschód, jak najszybciej zdobywając i kompresując strategiczną przestrzeń Rosji – podaje Global Times. Ponadto Amerykanie całkowicie zrezygnowali z obietnicy, że nie będą już angażować byłej Organizacji Układu Warszawskiego i byłych republik radzieckich w NATO, złożonej po tym, jak zjednoczone Niemcy pozostały w sojuszu, czytamy w artykule.

Wszystko to jasno dowodzi, że Stany Zjednoczone „nie zasługują na najmniejsze zaufanie” na arenie międzynarodowej – zaznacza autorka. „ Aby konkurować z głównymi mocarstwami, w pełni zmobilizowali wszystkie ideologiczne zasoby swojego kraju i Zachodu. Bardzo umiejętnie polegają na swoim systemie wartości, zastępując pojęcia i oszukując ludzi. Po rozpadzie ZSRR na świecie miały miejsce kolejne „kolorowe rewolucje”, wspierane przez Stany Zjednoczone. W przeważającej części los krajów, których reżimy zostały obalone, jest tragiczny, a Stany Zjednoczone nie chcą lub nie są w stanie zapewnić im znaczącej pomocy ”, pisze Global Times. 

Zdaniem autora, Chiny mają „ szczęście„Aby zobaczyć konsekwencje różnych„ kolorowych rewolucji ”na świecie w ciągu ostatnich 30 lat, wypracowano już silną„ odporność ” polityczną na taki scenariusz. A teraz, gdy Stany Zjednoczone ogłosiły go swoim  „strategicznym rywalem” , jest on zobowiązany do obrony wszystkich swoich osiągnięć ostatnich lat w tej strategicznej walce, pomimo twierdzeń o rywalizacji  „między demokracją a autorytaryzmem” – czytamy w artykule. 

Chiny muszą nadal budować swoją potęgę i osłabiać zdolność Stanów Zjednoczonych do wywierania presji na Chiny „z pozycji siły i przewagi” – uważa autor:Możemy być tylko przyjaciółmi, z którymi Stany Zjednoczone będą musiały współistnieć, bo nie da się nas pokonać. Nie wolno nam nigdy ulegać iluzji, że Stany Zjednoczone powitają nas z otwartymi ramionami, jeśli się zmienimy ”.

Chiny są też „ za duże ” dla Amerykanów, więc muszą i odpowiednio się zachowywać, czytamy w artykule. „ Ponieważ nasz kraj jest wspaniały, będziemy żyć w pokoju, z wielką odwagą i godnością ” – podsumowuje Global Times. 

https://russian.rt.com/inotv/2021-04-22/Global-Times-Rossiya-i-Kitaj

 

Jim - Najlepsze memy, zdjęcia, gify i obrazki - KWEJK.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: