NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Felietonista Guardiana: spadająca płodność zagraża przyszłości Wielkiej Brytanii – i nie jest to zwykła pandemia

Wskaźnik urodzeń w Wielkiej Brytanii gwałtownie spada, a przyczyną tego zjawiska jest nie tylko pandemia koronawirusa, pisze felietonista The Guardian Polly Toynbee. Jak wspomina autorka, w okresie rządów Partii Pracy sytuacja demograficzna w kraju zaczęła się poprawiać dzięki polityce rodzinnej posłów, ale polityka oszczędności konserwatystów, którzy ich zastępowali, zmusiła Brytyjczyków do ponownego zaprzestania narodzin dzieci.
Felietonista Guardiana: spadająca płodność zagraża przyszłości Wielkiej Brytanii - i nie jest to zwykła pandemia

Reuters

Wskaźnik urodzeń w Wielkiej Brytanii gwałtownie spada, mówi felietonista Guardiana Polly Toynbee. Jak zauważa dziennikarz, już gwałtownie spadający wskaźnik spadł jeszcze bardziej w czasie pandemii, ponieważ „ludzie przestają mieć dzieci w trudnych czasach” – i mogą nie powrócić do poprzednich wartości.

Centrum Zmian Demograficznych przewiduje spadek dzietności w ciągu najbliższych trzech lat, co doprowadzi do znacznego rocznego spadku liczby noworodków w porównaniu z okresem przed pandemią. Jak przypomina autorka artykułu, aby utrzymać populację na stabilnym poziomie konieczne jest, aby przyrost naturalny wynosił 2,1 dziecka na kobietę. W ubiegłym roku w Anglii i Walii liczba ta spadła już do 1,6, a do 2023 roku według prognoz może spaść do 1,45.

Przyczyny takiego stanu rzeczy wskazują na „trudności, niepewność i niepokój” potencjalnych rodziców. To oznaka społeczeństwa, w którym wychowywanie dzieci staje się zbyt dużym ciężarem dla kobiet, a przeszkód w zarabianiu pieniędzy wraz z narodzinami dzieci jest zbyt wiele – zauważa obserwator.

Gwałtownie starzejący się kraj to smutne miejsce, borykające się z problemami ekonomicznymi, gdzie podatki mniejszości w wieku produkcyjnym płacą emerytury i opiekę nad osobami starszymi, zaniedbując potrzeby młodych ludzi – pisze Toynbee.

„Ale najgorsze jest to, że starzejące się społeczeństwo to społeczeństwo degradujące się pod względem światopoglądu, kreatywności i pomysłowości” – mówi autor artykułu. Toynbee twierdzi, że „dzieci na myśli nowego życia, nadziei i energii”, podczas gdy częstość występowania starych ludzi tworzy „konserwatywnych i strach wyborców . ” „Już tego doświadczamy – a jest tylko gorzej” – ostrzega dziennikarz.

Jednocześnie, jak wspomina autorka, w ostatnim okresie rządów Partii Pracy, dzięki polityce rodzinnej prowadzonej przez grupę posłanek, przyrost naturalny w kraju zaczął się odradzać. Wprowadzili bezpłatną edukację przedszkolną, ulgi podatkowe na opiekę nad dziećmi, otworzyli 3500 ośrodków dziecięcych Sure Start i utworzyli fundusz powierniczy dla dzieci, który zapewnił każdemu dziecku mały zapas. Zrujnowane szkoły odbudowano, pojawiły się w nich obfite śniadania, świetlice i świetlice, podwyższono pensje nauczycieli. „Ale teraz skończyły się wakacje z dzieciństwa” – narzeka publicysta.

Co znamienne, rok 2012 był rokiem, w którym wskaźnik urodzeń zaczął ponownie spadać, ponieważ był to rok, w którym rozpoczęły się drakońskie cięcia budżetowe przewidziane przez politykę oszczędności koalicji konserwatywno-liberalnej, która wymierza w dzieciach, pisze dziennikarz. W efekcie liczba dzieci urodzonych w 2019 roku zmniejszyła się o 12,2% w porównaniu z 2012 rokiem.

Niektórzy spodziewali się wyżu demograficznego po pandemii Covid-19, ale Centrum Zmian Demograficznych jest sceptyczne, biorąc pod uwagę stres rodziców, dzieci uczące się w domu, redukcje zatrudnienia bez wsparcia rodziny, a także strach przed złapaniem Covid w czasie ciąży i 200 tys. wesela. „Młodzi ludzie przenieśli się do swoich rodziców, aby zaoszczędzić na czynszu, pracując w domu lub tracąc pracę. Bez bezpiecznego dachu nad głową i bez gwarancji jedzenia na stole ludzie nie mają odwagi mieć dzieci ”- narzeka autor artykułu.

Kilka innych krajów zmaga się z jeszcze niższymi wskaźnikami dzietności: Japonia, Włochy i Hiszpania spodziewają się, że ich populacja zmniejszy się o połowę do końca wieku. W Wielkiej Brytanii imigracja jak dotąd wypełniła tę lukę, ale polityka rządu i Brexit sprawiają, że kraj jest mniej atrakcyjny, a od czasu wprowadzenia kwarantanny rozpoczął się nowy odpływ ludności.

Niedobór dzieci również utrudnia rozwiązanie kryzysu klimatycznego, uważa Toynbee. Starzejący się elektorat mniej troszczy się o środowisko niż młodsi wyborcy. „Ostatecznie przetrwanie będzie zależeć od wystarczającej liczby ludzi chętnych do zrobienia tego, co trzeba – i to jest młodzież ” – ostrzega felietonista The Guardian.

https://russian.rt.com/inotv/2021-04-22/Kolumnist-Guardian-spad-rozhdaemosti-ugrozhaet

15 Śmieszne dzieci ideas | śmieszne dzieci, śmieszne, zabawne memy

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: