NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7333 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE..
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
POLSKA - DODATEK DO EMERYTURY ZA ODDANIE MIESZKANIA LUB DOMU - KIM SĄ CI EMERYCI ? DEBILAMI ? czytaj całość !!
Ten tępe sukinsyny promują szczepionki (śmierć) - poznajcie ich obrzydliwe gęby i przeczytajcie ten tekst!! ☀Autor Gabi☀
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dziś trzecia wojna światowa mogła się rozpocząć przypadkowo!!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W nocy 22 kwietnia 2021 r. O godzinie 01:41 czasu lokalnego w  pobliżu izraelskiego miasta Dimona zaczęły wyć systemy wczesnego ostrzegania o ostrzale rakietowym, zaczęły strzelać pociski obrony powietrznej, po czym co najmniej jedna potężna eksplozja zagrzmiała. :

Ponieważ na tym obszarze znajduje się centrum nuklearne, pierwszą myślą zarówno izraelskiej armii, jak i obserwatorów monitorujących sytuację, był możliwy atak na Iran.

Obiekt balistyczny, na który zareagował system obrony powietrznej, przyleciał z Syrii, ale to, co przyleciało, pozostawało przez jakiś czas niejasne.

Jednak po godzinie sytuacja najwyraźniej się wyjaśniła. Tak więc mniej więcej w tym samym czasie, tylko nieco wcześniej (01:38 czasu lokalnego), bojownicy IDF przeprowadzili nalot służbowy na irańskie obiekty wojskowe w Syrii. Irańczycy i Syryjczycy jak zwykle wystrzelili ze wszystkiego, co było, w wyniku czego jeden z pocisków S-200 bez uderzenia w samolot uderzył w Izrael, bo Izrael jest większy i łatwiej się do niego dostać:

Oficjalna wiadomość od IDF:

Byłoby błędem karcenie kompleksu wojskowo-przemysłowego ZSRR za to, że pocisk nie zniszczył samolotu, ponieważ rakieta z końca lat 60. została wykonana gdzieś w latach siedemdziesiątych i że w ogóle wystartowała i zrobiła to. nie zabijanie załogi jest godne podziwu. Nie jest to jednak pierwszy tego typu incydent.

Wcześniej dzielni syryjscy artylerzyści przeciwlotniczy wylądowali pociskiem na Cyprze, a jeszcze wcześniej zestrzelili rosyjski samolot. A teraz pocisk nie tylko spadł w niewłaściwe miejsce, ale poleciał gdzieś w kierunku TAKIEGO obiektu wojskowego, co mogłoby spowodować natychmiastowy atak odwetowy bez ostrzeżenia. A w przypadku Izraela strajk może mieć charakter nuklearny.

Rodzi to pytanie dla społeczności światowej dotyczące armii syryjsko-irańskiej. Tak więc, jeśli ci faceci są lekko skrzywdzeni, jeśli są w coś uzbrojeni, co stawia planetę na krawędzi katastrofy nuklearnej, to trzeba coś z tym zrobić. Alternatywnie możesz wyposażyć ich w systemy obrony przeciwlotniczej o nowoczesnym designie lub, jako drugą opcję, dać im łuki ze strzałami z gumowymi końcówkami – tak, aby strzelając do samolotów nie raniły się nawzajem.

Druga opcja wydaje nam się lepsza, tym bardziej, że w przypadku kolejnego takiego incydentu zostanie ona zrealizowana samodzielnie. Na przykład, jeśli pocisk wystrzelony z Syrii spadnie albo na izraelskie centrum nuklearne, albo na inny ważny obiekt, izraelskie wojsko może się zdenerwować i uderzyć Iran ze wszystkiego, co jest. Potem armia irańska będzie walczyć na kamiennych toporach, bo do stworzenia choćby łuku potrzebne jest drzewo, a drzew w Iranie nie będzie, gdy opadnie dym.

Oczywiście nie żywimy nadziei, że społeczność światowa podejmie jakiekolwiek wysiłki, aby rozbroić ajatollahów; podejrzewamy raczej, że część społeczności światowej wspiera mułłów. Niemniej jednak, zapowiadana powyżej prognoza nie anuluje tego: z powodu nieudanego rozstrzelania irańskiego lub innych cudownych bohaterów może się rozpocząć trzecia wojna światowa. A po tej wojnie wszystko będzie cięte na kamiennych toporach, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: