NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7333 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE..
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
POLSKA - DODATEK DO EMERYTURY ZA ODDANIE MIESZKANIA LUB DOMU - KIM SĄ CI EMERYCI ? DEBILAMI ? czytaj całość !!
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Ten tępe sukinsyny promują szczepionki (śmierć) - poznajcie ich obrzydliwe gęby i przeczytajcie ten tekst!! ☀Autor Gabi☀
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Andrzej Duda przed szczytem klimatycznym Joego Bidena: jedyną alternatywą dla Polski jest energetyka jądrowa

Prezydent Andrzej Duda bierze w szczycie klimatycznym zorganizowanym przez administrację prezydenta USA Joego Bidena. Jeszcze przed spotkaniem przyznał, że Polska nie będzie w stanie szybko osiągnąć zerowej emisji CO2. Dodał, że jedyną alternatywą dla węgla w polskiej energetyce jest energia jądrowa.

Szczyt klimatyczny Joego Bidena. Andrzej Duda przed spotkaniem
  • Przed szczytem klimatycznym Joego Bidena Andrzej Duda podkreślił konieczność stworzenia w Polsce okresu przejściowego w procesie transformacji energetycznej. Jego podstawą ma być gaz ziemny
  • Andrzej Duda wskazywał, że Polska nie jest w stanie w pełni przestawić swojego systemu na odnawialne źródła energii. – Jedyną alternatywą w naszych warunkach jest energetyka jądrowa – mówił

Polska potrzebuje okresu przejściowego w procesie transformacji systemu energetycznego – to jeden z punktów, o których przed szczytem klimatycznym Joego Bidena mówił prezydent Andrzej Duda. – Gaz powinien pozostać, jako rozwiązanie przejściowe, zanim przejdziemy na inne źródła wytwarzania – dodał.

Podczas nieformalnego spotkania z grupą dziennikarzy przed szczytem klimatycznym prezydent przekonywał, że w polskich warunkach środowiskowych energia wiatrowa czy słoneczna nie jest wystarczająco stabilnym źródłem dla potrzeb systemu energetycznego, co – jego zdaniem – wynika m.in. z technologicznych trudności związanych z jej magazynowaniem. – Jedyną alternatywą w naszych warunkach jest energetyka jądrowa – przekonywał Duda.

Prezydent poinformował także, że przed spotkaniem w Waszyngtonie, w trakcie którego będzie miał okazję przedstawić polskie stanowisko w sprawie zeroemisyjnej strategii energetycznej, odbył cykl rozmów z prezydentami państw naszego regionu – Litwy, Słowenii i Bułgarii – i będzie starał się prezentować wspólny pogląd grupy krajów Trójmorza, które stoją przed podobnymi wyzwaniami wynikającymi głównie z historycznego zaangażowania w paliwa kopalne. Andrzej Duda zastrzegł jednak, że nie będzie to oficjalne, wspólne stanowisko państw Trójmorza.

Zeromisyjność nie tak szybko

W trakcie spotkania pojawiło się również pytanie o to, kiedy Polska będzie w stanie osiągnąć zerowy poziom emisji dwutlenku węgla.

Przypomniał, że obecnie aż 70 proc. wytwarzanego w Polsce prądu wytwarzana jest przez źródła zasilane węglem. – Na pewno nie zadeklarowałbym dzisiaj, że osiągniemy neutralność szybciej, niż deklaruje to Unia Europejska. Na pewno nie. Jesteśmy w znacznie trudniejszej sytuacji niż bogate kraje Zachodu – tłumaczył.

Słowa prezydenta są zgodnie z zapisami Polityki Energetycznej Polski 2040. Według założeń PEP2040 do 2030 r. udział węgla w polskim miksie energetycznym powinien jednak spaść do poziomu 56 proc., a w 2040 r. 28 proc. Jednak w scenariuszu drogich uprawnień emisji CO2, odchodzenie od niego będzie znacznie szybsze – i wyniesie odpowiednio w kolejnych latach granicznych 37 proc. i 11 proc.

PEP2040 wskazuje także na przejściową rolę gazu ziemnego w polskim miksie energetycznym.

Szczyt klimatyczny Bidena

Administracja Joego Bidena zorganizowała dwudniowy szczyt klimatyczny, by wysłać sygnał, że Ameryka jest gotowa być liderem w kwestiach klimatycznych i znów jest w grze. W spotkaniu online bierze udział 40 przywódców państw z całego świata – w tym Kanady, Francji, Hiszpanii, Włoch, Niemiec, Turcji, Polski, Wielkiej Brytanii, Danii, Korei Płd., Wietnamu, Japonii, Australii, Nowej Zelandii, Gabonu, Nigerii, Jamajki i Meksyku.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: