NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
POLSKIE DZIECI POPEŁNIAJĄ SAMOBÓJSTWA - WZROST PRZYPADKÓW O 1/4 - TO SKUTEK RZĄDÓW PIS W POLSCE ?
NIEMCY: „Dziwne, niezrozumiałe rzeczy dzieją się na oddziałach intensywnej terapii”
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zostało niewiele czasu, – odezwa…….

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Zostało niewiele czasu…

ODEZWA DO SŁUŻB MUNDUROWYCH..

Policja-firma zarejestrowana pod konkretnym nr DUNS. bisnode.pl upik.de

(tak samo firmami są wszystkie partie polityczne, sanepid, urzędy…)

nie ma urzędników państwowych-to fikcja – to są przedstawiciele firm/ korporacyjnych

Działając dla dobra i w interesie Rzeczypospolitej Polskiej w imieniu suwerena – Narodu Polskiego – ostatecznego decydenta w sprawach państwa – zwierzchnika władzy na podstawie Prawa Naturalnego wzywam wszystkich przedstawicieli mediów nazywanych „ NIEZALEŻNYMI ” do:

  1. Obowiązkowego informowania o nowym legalnym i obowiązującym prawie w RP wydanym w interesie Polek i Polaków przez Tadeusza Cichockiego dostępnego: http://www.tcichocki.pl/pobierz.htm (pliki oznaczone na czerwono), którego legalności do dnia dzisiejszego jeszcze nikt nie podważył.

  2. Publicznego wyjaśnienia dlaczego informacje na temat Dekretów Zwierzchnika władzy w RP są przemilczane, ośmieszane oraz ignorowane przez tzw. dziennikarzy mediów alternatywnych pomimo prośby w Wypowiedzenie posłuszeństwa organom państwa 02.04.2015 http://www.tcichocki.pl/20150402_Wypowiedzenie… cyt .:

– „WAŻNE!!! Powodzenie ostatniej szansy na pokojowe przemiany w naszej Ojczyźnie, jaką jest wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim nielegalnie funkcjonującym organom w państwie zależeć będzie od szybkiego przekazania niniejszego dekretu suwerena RP do jak największej liczby Polaków i ich POWSZECHNEGO (!!!) zastosowania się do jego treści. Proszę, więc o pomoc w maksymalnym jego rozpowszechnianiu różnymi możliwymi sposobami oraz wdrażanie jego wszystkich zapisów.”

  1. Wezwać wszystkich do przeprowadzenia rzetelnej i merytorycznej debaty publicznej o korzyściach wynikających z formalnego wypowiedzenia posłuszeństwa administracji okupanta i pracy wykonanej przez Tadeusza Cichockiego.

  2. Jako Zwierzchnik władzy w ramach rzetelności dziennikarskiej i ludzkiej odpowiedzialności domagamy się jawnej debaty publicznej na temat odzyskania niepodległości przez wypowiedzenie posłuszeństwa

Pełnomocnictwo dostępne publicznie: https://www.zawodowy-polak.pl/KC-Deklaracja_30.03.2021r.pdf

List otwarty dostępny jest: https://www.zawodowy-polak.pl/KC-List_Otwarty_20.04.2021r…

Za Facebook/Sonia Anna Kapica

Haga współpracuje

 

Za You Tube

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Zostało niewiele czasu, – odezwa…….

  1. art 27 „chronić ustanowiony konstytucją rzeczy pospolitej porządek prawny…, wykonując powierzone mi zadania, ślubuje pilnie przestrzegać prawa….”
    albo usunąć całą formację policji, albo pozwalniać tych pracowników i ustanowić nowy organ bo ten „nie przestrzega tego co jest porządkiem prawnym.A porządek prawny dyktuje pracownikom policji przełożony i jego polecenia”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: