NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„ZOMO” powraca..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

■ Wraz z nadejściem Morawieckiego w 2017 roku polska policja podjęła współpracę z chińska policją LUBP, to największe gnoje, gorsze od ZOMO, czy OMONu

■ Oni szukają i selekcjonują ludzi wybitnie tchórzliwych, o profilu osobowości sprzedajnych pachołków. Ludzi bojących się odmówić i bez sprzeciwu wykonują wszystkie polecenia. Według sowieckiej zasady “wybierz największych nieudaczników, matołów, którymi ludzie pomiatali, daj im: mundur, broń i władzę, a będą wierni jak psy” Podobnie haniebne metody selekcji ludzi stosowano w ZOMO.

■ Tak ten świat jest zbudowany, że silni ludzie nie negocjują z własnymi wartościami, więc nie można ich zmusić do robienia rzeczy podłych. Natomiast tchórzliwi, słabi psychicznie ludzie posłusznie robią wszystko co im każą. Takie sprzedajne sługusy, aby podlizać się przełożonemu, lub za parę groszy premii będą bić własnych rodaków.

­■ Dziś 2021 roku sytuacja wygląda jakby w Polsce wdrożono chińskie standardy. Policjanci zamiast godnie reprezentować państwo polskie łamią prawo i brutalnie atakują niewinnych ludzi, ludzi których ślubowali chronić.

■ Ostatnio działania policji są haniebne i przestępcze, ale wśród policjantów nie widać żadnego buntu, ci ludzie są aż tak skrajnie tchórzliwi.

■ Gdy policjanci stają się przestępcami, to państwo wpada w pułapkę. Policjanci, aby uniknąć odpowiedzialności karnej ze strachu ochraniają panujący rząd. Rząd widząc to jeszcze bardziej wykorzystuje tchórzliwość policjantów.

■Do policji powinni trafiać ludzie honorowi nie matoły, karierowicze, czy dupki szukające przywilejów i władzy. Panujący system rekrutacji pochodzi jeszcze z PRLu, z czasów ZOMO i działa dokładnie przeciwnie.

Dlatego trzeba jak najszybciej zlikwidować przywileje i uwolnić zawód policjanta. To oznacza, że każdy obywatel, który zda egzamin z prawa będzie mógł pracować jako policjant. Egzamin z prawa powinien być trudny i powtarzany co roku tak, aby wyeliminować z szeregów policji matołów, których przez lata panujący system nazbierał.”

Za Facebook/Tomasz Sitek

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: