NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wyższe mandaty, droższe OC, punkty karne w górę. Rząd szykuje duże zmiany dla zmotoryzowanych. Mandatu nie będzie można odmówić?

Wyższe mandaty, a także powiązanie stawek za ubezpieczenie OC z liczbą punktów karnych posiadanych przez kierowcę. To zmiany, nad którymi pracuje rząd. Nie tylko kary pójdą do góry. Jednym z projektów jest rak możliwości odmowy przyjęcia mandatu karnego. To rewolucja w przepisach. Czy zmusi to kierowców do ostrożniejszej jazdy?

Mandaty w górę, powiązanie ubezpieczenia OC z punktami karnymi

Powiązanie punktów karnych z wysokością OC to spora zmiana, która wkrótce może czekać kierowców. Na czym miałaby polegać? Stawki za OC miałyby mieć związek z wykroczeniami drogowymi, do których ubezpieczyciel miałby uzyskać dostęp. Tym samym premiowana byłaby bezpieczna jazda, a OC byłoby droższe dla tych, którzy posiadają na koncie wykroczenia.

Nie brakuje również głosów, że zmianie ulegnie taryfikator mandatów. Mandaty nie były bowiem podwyższane od ponad dwudziestu lat. – informuje serwis auto-swiat.pl.

Obecnie zapisane jest w ustawie, że maksymalne stawki kar nakładanych w drodze mandaty wynoszą:

  • 500 złotych za pojedyncze wykroczenie,
  • 1000 złotych za zbieg wykroczeń.

Wyższe mandaty, droższe OC, punkty karne w górę

Mandatu nie będzie można nie przyjąć?

Na horyzoncie jawi się jeszcze jeden projekt ustawy, który miałby sprawić, że mandatu nie będzie można odmówić. Mowa o poselskim projekcie zmiany ustawy Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia. Pojawił się on w Sejmie 8 stycznia 2021 roku.

Projekt zakłada, że:

  • ukarany w ciągu 7 dni od nałożenia mandatu ma obowiązek go zapłacić,
  • w ciągu wspomnianych 7 dni miałby czas na odwołanie się do sądu.

Mandat powinien zawierać pouczenie o obowiązku uiszczenia grzywny w terminie 7 dni od daty jej nałożenia tym mandatem oraz o skutkach nieuiszczenia grzywny w terminie. Grzywnę uważa się za nałożoną takim mandatem z chwilą jego odbioru przez ukaranego. – brzmi fragment projektu ustawy.

Na razie jednak nie wiadomo, czy i kiedy, projekty zostaną wprowadzone w życie. Jak podkreśla serwis auto-swiat.pl, od pomysłu do projektu daleka droga.

Źródło: auto-swiat.pl.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: