NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POLSKIE DZIECI POPEŁNIAJĄ SAMOBÓJSTWA - WZROST PRZYPADKÓW O 1/4 - TO SKUTEK RZĄDÓW PIS W POLSCE ?
Sejm zajmie się dzisiaj pilnym projektem ustawy wniesionym przez posłów Prawa i Sprawiedliwości PRYWATYZACJA LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!
PRZEJĘCIE POLSKI PO PANDEMII – TAJEMNICA SPISU POWSZECHNEGO 2021.
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wojna nuklearna możliwa w ciągu kilku dni, gdy sytuacja Rosja-Ukraina wymknie się spod kontroli

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

20 KWIETNIA 2021 

 

Dowództwo Strategiczne Stanów Zjednoczonych (USSTRATCOM) wydało przegląd postawy, wskazując, że przeciwnik może najpierw użyć BRONI JĄDROWEJ zamiast czekać, aż przegra wojnę.

Ich dokładny język „Zapowiedź stanowiska: Spektrum dzisiejszych konfliktów nie jest ani liniowe, ani przewidywalne. Musimy uwzględnić możliwość konfliktu prowadzącego do warunków, które mogą bardzo szybko skłonić przeciwnika do rozważenia użycia broni jądrowej jako najmniej złej opcji”.

Kiedy USSTRATCOM wydaje coś takiego, jak właśnie opublikował, czas zwrócić uwagę.

Aby pomóc czytelnikowi, dodałem mapę pokazującą prawdopodobne cele masowego ataku nuklearnego na Stany Zjednoczone. Jeśli jesteś w jednym z tych miejsc lub w jego pobliżu, musisz mieć plany ewakuacji w inne miejsce. Poniższą mapę docelową można kliknąć DWUKROTNIE, aby ją w pełni rozwinąć (dalszy ciąg tego artykułu pod mapą):

 

W oczach NATO żaden wróg (w tym Rosja) nie ma szans na wygranie wojny.

Po prostu tak to widzą.

Teraz wróg, który jest zmuszony do walki z NATO lub jest skłonny zaatakować NATO bez sprowokowania (powody są nieistotne w dyskusji) ma kilka opcji, od dobrych do złych.

Ale „dobre” lub „złe” jest subiektywne i zależy od tego, kto definiuje, co jest „dobre” i „złe”.

Na przykład w tym przypadku, jeśli Rosja z zaskoczenia przeprowadzi masowy atak nuklearny na amerykańskie silosy, aby zniszczyć jak najwięcej broni nuklearnej, z punktu widzenia Rosji, jest to „dobra” opcja z militarnego punktu widzenia.

W oczach Dowództwa Strategicznego USA taki atak byłby „zły”. . . dla Rosji … ale NAJMNIEJ ZŁA.

Dowództwo Strategiczne USA zakłada, że Rosja nie użyje broni nuklearnej w początkowej fazie wojny, ale raczej PO jej rozpoczęciu, a Rosja przegrywa.

Taka jest doktryna wojskowa NATO, która zakłada (całkowicie błędnie), że wojna nuklearna rozpocznie się PO wojnie konwencjonalnej, która prowadzi do warunków (czytaj: przegranej) dla jednej ze stron do użycia uderzeń nuklearnych jako pozdrowienia Maryjo.

Więc w pewnym sensie, jeśli Rosja i Ukraina rozpoczną wojnę, zaangażuje się NATO (głównym aktorem są Stany Zjednoczone), Rosja nie będzie w stanie konwencjonalnie konkurować z siłami NATO, więc Rosja może zdecydować się na użycie broni nuklearnej.

Oczywiście Stany Zjednoczone jęczą i jęczą „Gdyby tylko Rosja zagrała tak, jak chce Dowództwo Strategiczne USA…” Rosja już WIE, że jeśli NATO zaangażuje się w sytuację na Ukrainie, przegra konwencjonalną wojnę.

Założenie, że Rosja ugrzęźnie w wojnie przeciwko znacznie potężniejszym siłom i po prostu straci wojska i aktywa, aż stanie się jasne, że przegrywa … WTEDY użycie broni nuklearnej jest uosobieniem głupoty.

W momencie, gdy NATO zaangażuje się w poważny sposób (zacznie mobilizować dziesiątki tysięcy żołnierzy, setki samolotów, dziesiątki statków itp.), Rosja NIE CZEKA, aż te siły zaatakują, zobaczą, czy przegrają, a NASTĘPNIE użyje atomówki. .

Nie.

Rosja użyje broni nuklearnej w momencie, gdy USA i NATO zaczną mobilizować szereg sił i aktywów, które zmiażdżą Rosję.

Wydaje się, że Dowództwo Strategiczne USA nie jest w stanie zrozumieć, że Rosja użyje broni nuklearnej PRZED nawet rozpoczęciem wojny Rosja-NATO.

A może oni rozumieją, a to, co mówią do nas, plebsu, ma na celu przekonanie nas, że tak nie jest.

Kilka dni temu Rosja wydaliła dziesięciu amerykańskich pracowników dyplomatycznych i „zasugerowała”, aby ambasador John Sullivan wyjechał na „konsultacje” z rządem USA.

Dziesięciu dyplomatów opuściło Rosję, ale Sullivan OSTATNIA NOC wydał publiczne oświadczenie, w którym odmówił opuszczenia Rosji pomimo ich „sugestii”.  Zostało to publicznie zgłoszone w ten sposób przez AXIOS:

Oto jesteśmy, osiem godzin później, Associated Press donosi, że „Ambasador USA John Sullivan wraca do USA na konsultacje… ale obiecuje wrócić za kilka tygodni.

Rosja właśnie mu pokazała, co jest.

STAN WOJSKOWY

Od dzisiejszego ranka Ukraina ma 110 000 żołnierzy zgromadzonych na granicach Ługańska i Doniecka (łącznie „Donbas”). Rosja ma swoje 2 i 3 armie skupione po drugiej stronie Ługańska i Doniecka, a częściowo na Krymie. Ponadto Ukraina ma około 450 czołgów, zmasowano również około 800 dział artylerii.

Stany Zjednoczone i NATO mają około 40 000 żołnierzy w teatrze działań, ale w krajach sąsiadujących z Ukrainą, a NIE na samej Ukrainie. W zeszłym tygodniu Stany Zjednoczone rozpoczęły wysyłkę czołgów, transporterów opancerzonych, myśliwców i amunicji. To narastanie w USA trwa do tej chwili.

W Rosji zgromadzonych jest około 200 000 żołnierzy. Obejmuje to 1300 czołgów, 1300 artylerii, 380 Multiple Launch Rocket Systems (MLRS), 300 myśliwców / bombowców, 3700 dronów, 280 helikopterów, 26 statków (w tym 8 dużych amfibii), ponad 4000 transporterów opancerzonych (APC), wzdłuż ponad 1000 km frontu.

ANALIZA PÓŁ OBROTÓW

Naprawdę zabawne jest to, że Rosja nie zaczęła przemieszczać ŻADNYCH żołnierzy na ten obszar, dopóki Ukraina nie wydała rzekomo pisemnego oświadczenia o wojnie i nie przeniosła 98 000 żołnierzy do regionów Donbasu i Krymu.

Jedyne, co do tej pory zrobili, to dostarczenie kilku ton paliwa i amunicji lokalnym siłom obronnym w Ługańsku i Doniecku, aby przynajmniej mogli walczyć, gdyby Ukraina czegoś spróbowała.

To, o czym nie donoszą żadne media z wyjątkiem tego tutaj, i nigdzie nie wspominają o tym __any__ przedstawiciele polityczni, to fakt, że sama Ukraina zwiększyła znaczny procent całej swojej armii i powołała rezerwistów, co zapoczątkowało to całe gromadzenie wojsk.

W jakiś sposób to zagubione w rozmowie.

Około 150 tys. Rosyjskich żołnierzy rozproszonych po całym regionie niewiele przewyższa liczebnie to, co Ukraina przeniosła na linię frontu.

Widzimy więcej wiadomości o dodatkowych jednostkach, które Ukraińcy posuwają się w górę, ale w większości ludzie u władzy wykonali fenomenalną robotę, powstrzymując ludzi przed zdaniem sobie sprawy, że Ukraina jest w dużej mierze agresorem  i co widzimy od Rosjan. do niedawna było to absolutne minimum, za pomocą którego chciałbyś odpowiedzieć defensywnie.

Rosjan wprost nie stać na utratę Krymu, mostu w Cieśninie Kerczeńskiej, portu morskiego czy rurociągu Nord Stream 2 między Rosją a Niemcami. Te rzeczy reprezentują niezliczone dziesiątki, jeśli nie setki miliardów dolarów nakładów rosyjskiego kapitału.

Rosja w bardzo realny sposób chroni ich inwestycje, nie mówiąc już o etnicznych Rosjanach, których Ukraina chce ludobójstwa!

Gdyby Rosja straciła Krym, swoją bazę morską, most i rurociąg Nord Stream 2, byłby to szok gospodarczy na tyle poważny, że w tym momencie cała rosyjska gospodarka mogłaby się odprężyć.

Nie chodzi o dumę narodową czy imperializm dla Rosjan, to dosłownie walka o narodowe przetrwanie.

Jako ktoś, kto obserwował ten konflikt od jego początku podczas wydarzeń na Euromajdanie, zyskałem szacunek dla prezydenta Rosji Putina i kluczowych graczy, takich jak generał Shogui i minister spraw zagranicznych Ławrow, którzy wykazali się powściągliwością, troską humanitarną i mądrością w radzeniu sobie z tym. cały kryzys.

Rzeczywistość tego, co zrobili i powiedzieli do tej pory, jest skrajnie sprzeczna z tym, jak są przedstawiani w zachodnich mediach, do tego stopnia, że ​​czuję się dość chory.

To niewygodne, wiedząc, że mój naród jest po złej stronie tego wszystkiego i że jeśli przywódcy mojego narodu postawią na swoim, MILIONY CIERPIĄ.

Uświadomienie sobie, że sprawy zaszły tak daleko na manowce, otrzeźwia.

Mam szczerą nadzieję, że prezydent Putin jest choćby jedną dziesiątą przywódcą, za jakiego go uważam, ponieważ w bardzo realny sposób jego postępowanie, jeśli ta sytuacja jest jedyną nadzieją dla milionów, by nie pogrążyły się w niekończącej się śmierci i nieszczęściu.

Oczywiście konwencjonalna przewaga NATO jest dobrze udokumentowana i wiele, wiele osób opiera się na tej ocenie, sądząc, że Rosja automatycznie przegra jakąkolwiek konwencjonalną wojnę.

Nie mogę jednak uciec od rzeczywistości, że NATO i wojsko Stanów Zjednoczonych zostały wzmocnione przez osoby transpłciowe LGBTQ + i Social Justice Warriors (SJW), aby udać się „tam, gdzie nikt wcześniej nie dotarł”.

Stany Zjednoczone nigdy nie miały tak zaciekłej tęczowej siły bojowej; więc Rosja powinna odpierdolić lub stawić czoła godzinom Drag Queen w swoich bibliotekach dla swoich dzieci.

OH, i podczas walki, za każdym razem, gdy osoba LGBTQ + lub SJW zostanie zraniona lub zabita, Stany Zjednoczone mogą złożyć skargę do ONZ za dyskryminację, a ONZ nałoży na wroga kary (zwykłe rzeczy, sankcje itp.)

Rosja o tym wie i słusznie zaczęła z nas KUPIĆ. Margarita Simonyan, szefowa Telewizji Rosyjskiej, posunęła się nawet do tego, co powiedziała

„… zachowanie Zachodu wobec sankcji – kierowanych przez Amerykę„ jak jakiś wściekły Święty Mikołaj na antydepresanty lub opiaty ”- działało jako zachęta dla Kremla do uzyskania pełnej kontroli nad rosyjskojęzycznym Donbasem we wschodniej Ukrainie”.

Uważają nas za wściekłego Świętego Mikołaja!

Moja ocena: to już nie jest dalekie od prawdy!

Więc może to nie będzie nuklearne. . . ale spodziewam się, że tak się stanie – i to szybko.

Powiedziałem słuchaczom radiowym, że wierzę, że ta wojna wybuchnie „2 maja lub wcześniej”. Mówiłem to wielokrotnie i publicznie. Biorąc pod uwagę obecne pogorszenie się sytuacji, nie zdziwiłbym się teraz, gdyby do tego doszło. . . w ciągu następnych 72 godzin.

Mam nadzieję, że wszyscy przygotowaliście najlepiej, jak potraficie, z jedzeniem awaryjnym, wodą, lekarstwami, sposobem na generowanie awaryjnego prądu, paliwem do generatora i pojazdów, przenośnym radiem z dodatkowymi bateriami, latarkami z dodatkowymi bateriami, gaśnicami i pierwszym zestawy pomocy.

Jeśli tak się stanie, NIE będzie żadnej pomocy dla Ciebie ani Twojej rodziny. Dosłownie każdy będzie sam.

Rosjanie spędzili ostatnie dwadzieścia lat na opracowywaniu i budowaniu bunkrów wojny nuklearnej dla swojej ludności. W tych bunkrach jest żywność, woda, lekarstwa, paliwo, obrabiarki, pojazdy. Wszystkie rzeczy, których potrzebują, aby przetrwać i wyzdrowieć.

My w USA. . . nie mają żadnej z tych rzeczy.

Krótko mówiąc, Rosjanie przeżywają, Amerykanie giną.

halturnerradioshow.com/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Wojna nuklearna możliwa w ciągu kilku dni, gdy sytuacja Rosja-Ukraina wymknie się spod kontroli

  1. NATO myśli że wygra „książkowymi poradami”… Oczywiście że Rosja wygra. Wystarczy „dobra ekipa geologiczna”. Podstawią kilkaset sztuk bomb na dnie morza, oceanu, rozwalając płyty, pęknięcia,tektoniczne, tym samym wywołując trzęsienie ziemi m10-15. Wybudzą się wam przed nosem wulkany które spalą wszystko co napotkają na swojej drodze. Jedyna obrona jaka jest do dyspozycji, to grunt pod nogami. Jeżeli go zabraknie, to każdy kolejny plan nie może być zrealizowany.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: