NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

SZEF BBN: POLSKA BĘDZIE POPIERAĆ ZDECYDOWANE DZIAŁANIA, BY NIE DOPUŚCIĆ DO ESKALOWANIA KRYZYSU PRZEZ ROSJĘ

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Jeśli zajdzie taka potrzeba, będziemy popierać zdecydowane działania, które nie dopuszczą do eskalowania kryzysu przez Rosję – powiedział szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Paweł Soloch, po rozmowie ze swoim ukraińskim odpowiednikiem.

We wtorek miała miejsce rozmowa telefoniczna szefa BBN, Pawła Solocha, z sekretarzem ukraińskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony, Ołeksijem Daniłowem. Głównym tematem rozmowy była sytuacja na Ukrainie w kontekście koncentracji rosyjskich sił przy jej granicy.

„Prezydent Andrzej Duda będzie zabiegać o spójnie stanowisko całej wspólnoty euroatlantyckiej, a jeśli zajdzie taka potrzeba będziemy popierać zdecydowane działania, które nie dopuszczą do eskalowania kryzysu przez Rosję” – powiedział po rozmowie szef BBN.

Soloch powiedział, że strona polska przedstawiła Ukrainie „naszą interpretację sytuacji, związaną z agresywnymi działaniami Rosji”. – Zapewniłem swojego rozmówcę, że Polska będzie wspierała Kijów, czego przejawem jest, chociażby ostatnia wizyta ministra spraw zagranicznych, a także będziemy zabiegać o utrzymanie sankcji wobec Rosji – zaznaczył szef BBN.

Podczas rozmowy strona polska przedstawiła też sprawę wydalenia z Polski, w ramach solidarnych działań z USA, trzech rosyjskich dyplomatów. Zwrócono też uwagę na udzielenie, w ramach Grupy Wyszehradzkiej, wsparcia politycznego Czechom, które nakazały opuszczenie kraju 18 pracownikom rosyjskiej ambasady.

Według relacji Solocha, Daniłow przedstawiając ocenę sytuacji związanej z koncentracją rosyjskich wojsk przy granicy powiedział, że Ukraina nie wyklucza, że ta demonstracja siły przez Rosję „w każdej chwili może się przerodzić w bezpośredni atak, który może mieć na celu między innymi zdobycie dostępu do źródeł wody, której brakuje Krymowi”. Szef BBN dodał, że złożył swojemu ukraińskiemu odpowiednikowi „kondolencje w związku ze śmiercią wielu ukraińskich żołnierzy zabitych przez specjalne komanda snajperów”.

Soloch powtórzył też relację Daniłowa, według którego na kontrolowanych przez prorosyjskich separatystów obszarach obwodów ługańskiego i donieckiego, ukraińscy obywatele są zmuszani do przyjmowania rosyjskich paszportów, co ma być warunkiem otrzymania pracy i świadczeń socjalnych. Jego zdaniem, „stawia to pod wielkim znakiem zapytania dalsze szanse procesu mińskiego”, tym bardziej, że nie uważa Mińska za neutralny teren dla prowadzenia rozmów pokojowych ws. Donbasu.

Według szefa BBN, Ukrainie zależy na poparciu wspólnoty międzynarodowej, zwłaszcza ze NATO i UE, a także poszczególnych państw, w tym Stanów Zjednoczonych i Polski. Zadeklarował, że Polska będzie zabiegać, by sprawa Ukrainy „pozostawał wiodącym tematem na forum NATO (…) w ramach Unii Europejskiej czy chociażby OBWE”.

Soloch relacjonował też, że Daniłow „podkreślał determinację Ukrainy do obrony suwerenności i integralności terytorialnej”, a także wskazywał na transformację, jaką ukraińskie siły zbrojne przeszły od 2014 roku. „Podkreślał też gotowość do fizycznego stawiania oporu, gdyby nastąpiła agresja” – dodał szef BBN.

PAP / RIRM / Kresy.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: