NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Putin Uogólnienie: Koronawirus,Demografia, Agenda międzynarodowa INTERFAX.RU

Główna część przesłania Prezydenta Rosji do Zgromadzenia Federalnego była poświęcona pomocy społecznej obywateli

Putin wskazał środki mające na celu poprawę stanu zdrowia narodu i rozwiązanie problemów demograficznych.  Uogólnienie

 

Moskwa. 21 kwietnia. INTERFAX.RU – Prezydent Rosji Władimir Putin przemawiał w środę na Manege z dorocznym przesłaniem do Zgromadzenia Federalnego. Wezwał współobywateli, aby nie tracili czujności w związku z pandemią koronawirusa, a także zaproponował nowe środki mające na celu poprawę zdrowia Rosjan i nakreślił sposoby rozwiązania problemu demograficznego.

Koronawirus jako bezpośrednie zagrożenie

„Koronawirus nie został jeszcze całkowicie pokonany, pozostaje bezpośrednim zagrożeniem. Widzimy, jak dramatyczna jest sytuacja w wielu krajach, w których rośnie liczba zakażeń.” – powiedział Putin.

„Jeszcze raz apeluję do obywateli Rosji: moi drodzy, nie wolno wam tracić czujności, proszę was, abyście dbali o siebie i swoich bliskich, stosowali się w miarę możliwości do wszystkich zaleceń lekarzy i służb sanitarnych, – dodał prezydent.

Putin polecił poszerzyć programy badań lekarskich i profilaktycznych obywateli Rosji w każdym wieku od 1 lipca i podkreślił, że w ramach tego programu ważny jest maksymalny zasięg, w związku z czym zwiększy się podaż mobilnych systemów diagnostyki medycznej dla regionów.

Prezydent Federacji Rosyjskiej polecił również podjęcie dodatkowych działań w celu zwalczania głównych przyczyn śmiertelności. „To, jak powiedziałem, choroby układu krążenia, a ponadto nowotwory złośliwe, choroby układu oddechowego” – powiedział Putin.

Według niego jednym z celów, w które bije koronawirus, są naczynia krwionośne i serce. „To już jedna z pierwszych przyczyn zgonów, dlatego podczas badań profilaktycznych obywateli z chorobami układu krążenia należy zwrócić szczególną uwagę” – powiedział prezydent. Dodał, że WZW typu C też pochłania wiele młodych ludzi. – Tu też potrzebne jest rozwiązanie, które pozwoli zminimalizować to zagrożenie dla zdrowia narodu w najbliższej dekadzie – powiedział prezydent.

Kontynuując temat poprawy zdrowia obywateli, Putin zaproponował rozszerzenie programu zwrotu pieniędzy za podróżowanie po Rosji. „Aby jak najwięcej osób mogło poprawić swoje zdrowie w sanatoriach i pensjonatach, proponuję przynajmniej do końca roku przedłużyć program, zgodnie z którym obywatelowi zwrócone zostanie 20% kosztów podróży do Rosji – powiedział Putin.

Ponadto Prezydent Federacji Rosyjskiej zaproponował zwrot połowy kosztów bonów na letnie kolonie dla dzieci.

Demografia i zachęty do rozwiązywania problemów

Putin ogłosił kryzys demograficzny w kraju i nakreślił cel, zgodnie z którym średnia długość życia w Rosji powinna wynosić 78 lat do 2030 roku .

– Z epidemią mieliśmy do czynienia w czasie, gdy konsekwencje strajków demograficznych lat czterdziestych i dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku zbiegły się i zazębiły. Rozumiemy, że dziś sytuacja w dziedzinie demografii jest niezwykła – powiedział prezydent.

Putin podkreślił, że „ratowanie ludzi jest naszym najwyższym narodowym priorytetem”. „Ten priorytet determinuje wszystkie postanowienia znowelizowanej Konstytucji: o ochronie rodziny, najważniejszej roli rodziców w wychowywaniu dzieci, o wzmocnieniu gwarancji socjalnych, o rozwoju gospodarki, edukacji, kultury” – powiedział prezydent.

Odnosząc się do tematu oczekiwanej długości życia ludności, Putin powiedział, że statystyki podają rozczarowujące dane z powodu pandemii. „Ale nie anulujemy strategicznych celów w tym najważniejszym obszarze” – podkreślił prezydent.

Aby rozwiązać problem demograficzny, zwrócił uwagę na konieczność przygotowania do 1 lipca integralnego systemu działań wspierających rodziny z dziećmi. Postawił za zadanie zminimalizowanie zagrożenia ubóstwem dla takich rodzin. Według niego niektóre decyzje należy podjąć natychmiast, zwłaszcza w przypadku rodzin niepełnych.

Putin mówił o potrzebie odrębnego wsparcia dla rodzin, w których matka lub ojciec samotnie wychowują dziecko. „W związku z tym od 1 lipca dzieciom w wieku od 8 do 16 lat włącznie, wychowujące się w takich rodzinach, zostanie przyznane wynagrodzenie , którego średnia wielkość w całym kraju wyniesie 5650 rubli” – powiedział prezydent.

Ponadto Putin opowiedział się za zryczałtowaną wypłatą rodzinom z dziećmi w wieku szkolnym i przyszłymi pierwszoklasistami. „Proponuję kolejną jednorazową wypłatę rodzinom, w których dorastają dzieci w wieku szkolnym. Mianowicie 10 tysięcy rubli dla wszystkich uczniów. być wykonane w połowie sierpnia, aby rodzice mieli czas na zabranie dziecka do szkoły.

Prezydent nakazał także zapewnienie miesięcznej wypłaty 6 350 rubli kobietom w ciąży, które mają problemy finansowe. „Proponuję miesięczne wynagrodzenie dla kobiet zarejestrowanych we wczesnym okresie ciąży iw trudnej sytuacji materialnej. Średnio w kraju wysokość takiej wypłaty będzie wynosić 6 350 rubli miesięcznie” – powiedział Putin.

Ponadto prezydent zażądał od władz rygorystycznego rozwiązania problemu alimentów. „Musimy zbudować system interakcji między organami, w tym z bankami, aby zapewnić bezwarunkowe wykonywanie orzeczeń sądowych o windykacji alimentów” – powiedział prezydent.

„Państwo jest zobowiązane do ochrony praw dziecka, o tym mówimy” – dodał Putin, zwracając uwagę, że „matka z dzieckiem na ręku, a tak się dzieje najczęściej, nie powinna przewracać na progach władz, zbieraj informacje ”.

Agenda międzynarodowa

Na zakończenie swojego przesłania Putin poruszył temat sytuacji międzynarodowej. W szczególności ostrzegł, że organizatorzy wszelkich prowokacji wymierzonych w podstawowe interesy bezpieczeństwa Rosji „będą żałować swoich czynów, ponieważ od dawna niczego nie żałują”.

Według niego Federacja Rosyjska chce mieć „dobre stosunki ze wszystkimi uczestnikami komunikacji międzynarodowej”, a nawet z tymi, z którymi stosunki ostatnio „nie układały się”.

„Ale jeśli ktoś odbiera w naszych dobrych intencjach obojętność lub słabość, a on sam zamierza ostatecznie spalić te mosty ( w relacjach z Rosją – IF ), to powinien wiedzieć, że reakcja Rosji będzie asymetryczna, szybka i twarda” – ostrzegł prezydent. …

Putin zwrócił też uwagę na brak reakcji Zachodu na informację o zapobieganiu zamachu na prezydenta Białorusi Aleksandra Łukaszenkę.

„Można mieć dowolny punkt widzenia na politykę białoruskiego prezydenta Łukaszenki Aleksandra Grigoriewicza. Ale praktyka organizowania zamachów stanu, planów zabójstw politycznych, w tym wysokich rangą urzędników, jest zbyt duża. Wszystkie granice zostały już przekroczone, ” on kontynuował.

Według niego uczestnicy spisku przeciwko Łukaszence przygotowywali się do masowego cyberataku na Białoruś.

Putin podkreślił, że Rosja gorąco zaprasza zagraniczne kraje do dyskusji na temat broni strategicznej i wyraził nadzieję, że osobiste spotkanie przywódców państw – stałych członków Rady Bezpieczeństwa ONZ odbędzie się, gdy tylko pozwoli na to sytuacja epidemiologiczna.

Mówiąc o uzbrojeniu armii, prezydent Federacji Rosyjskiej powiedział, że pierwszy pułk uzbrojony w pociski balistyczne SARMAT przejmie obowiązku na koniec 2022 r liczba kompleksów nalotu z Sztylet Hypersonic rakiet i statków z pociskami Calibre to rośnie w armii.

Zaznaczył, że do 2024 roku udział nowoczesnej broni i sprzętu w wojsku wyniesie prawie 76%, w triadzie nuklearnej w tym roku przekroczy 88%.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: