NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Putin: „Organizatorzy wszelkich prowokacji przeciwko Rosji będą żałować tak, jak nigdy”

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Prezydent Rosji Władimir Putin wystąpił z dorocznym orędziem do Zgromadzenia Federalnego z podsumowaniem roku 2020 oraz zaznaczył kierunki rozwoju kraju w najbliższym czasie.

Orędzie do Zgromadzenia Federalnego odbyło się w tradycyjnym formacie w Centralnej Sali wystawowej Maneż.

Prezydent Rosji w swoim wystąpieniu podniósł kwestie polityki wewnętrznej i zagranicznej. Poruszał tematy związane ze zdrowiem, gospodarką, klimatem, pandemią, rozwojem dziedziny nauki. Szczególną uwagę zwrócił na wydarzenia na Białorusi, a mianowicie próbę zabójstwa głowy republiki – Łukaszenki.

Putin ostro potępił wszelkiego rodzaju prowokacje i próby zamachu stanu w suwerennym państwie.

Jego zdaniem Zachód nie myślał o Białorusi i Ukrainie, kiedy był tam Majdan.

Jednocześnie istnieje zwyczaj, aby przy jakichkolwiek okolicznościach „czepiać się Rosji”.

To jakaś nowa dyscyplina sportu

– powiedział z oburzeniem Putin.

Według niego Rosja zachowuje się powściągliwie, choć ciągle się jej czepiają.„Czepiają się Rosji tu i ówdzie bez powodu. I, oczywiście, od razu wokół nich, podobnie jak wokół Shere Khana, kręcą się wszelkiego rodzaju małe Tabaqui. Wszystko jak u Kiplinga. Wyją, aby udobruchać swojego władcę. Kipling jest wielkim pisarzem” – powiedział Putin.

Dodał, że Rosja nie chce za nikim palić mostów, ale w razie potrzeby odpowiedź będzie asymetryczna, szybka, twarda, pożałują.

„Organizatorzy wszelkich prowokacji przeciwko Rosji będą żałować tak, jak nigdy” – oświadczył prezydent.

Ostrzegł wszystkie kraje przed przekraczaniem czerwonych linii w stosunkach z Rosją.

Podkreślono również, że Rosja zwiększa swój potencjał obronny i jest potęgą nuklearną.

Prezydent zwrócił uwagę na szczególną rolę krajów „nuklearnej piątki” i ponownie wezwał do spotkania stałych członków Rady Bezpieczeństwa ONZ.

Wcześniej rzecznik prasowy prezydenta Dmitrij Pieskow poinformował, że Putin poświęci orędzie wyjściu z kryzysu i systemowym środkom wsparcia. Według niego, orędzie „tak czy inaczej będzie postcovidowe”.

Czym jest Orędzie do Zgromadzenia Federalnego

Zgodnie z Konstytucją Federacji prezydent zwraca się do Zgromadzenia Federalnego z corocznym orędziem na temat sytuacji w kraju, głównych kierunków polityki wewnętrznej i zagranicznej państwa.

To bardzo ważne wystąpienie polityczne i programowe, które jest adresowane nie tylko do Dumy Państwowej i Rady Federacji, ale i wszystkich innych organów władzy, a także całego społeczeństwa.

 

Władimir Putin i Emmanuel Macron podczas spotkania we Francji
© SPUTNIK . ALEXEI DRUZHININ

Izby Zgromadzenia Federalnego na podstawie orędzi zazwyczaj podejmują decyzje, skierowane na realizację zaplanowanych kroków ustawodawczych. Realizacja założeń orędzia to ważny element pracy Dumy Państwowej.Pierwsze orędzie prezydenta do Zgromadzenia Federalnego zostało wygłoszone 24 lutego 1994 roku, nosiło nazwę „O umocnieniu rosyjskiego państwa”. Do 2003 roku prawie wszystkie orędzia miały swoje nazwy. Na przykład w 1998 roku zatytułowano je „Wspólnymi siłami – do rozkwitu Rosji”, a w 2001 „Nie będzie ani rewolucji, ani kontrrewolucji”.

Prezydent Rosji Władimir Putin wygłosił swoje pierwsze orędzie do Zgromadzenia Federalnego 8 lipca 2000 roku w Sali marmurowej na Kremlu. Przemowa trwała 48 minut 58 sekund i nosiła nazwę „Jaką Rosję budujemy”.

Zazwyczaj wystąpienie prezydenta trwa około godziny, jednak w 2018 roku zajęło 1 godzinę 55 minut – było to najdłuższe orędzie w historii.

W 2020 roku orędzie prezydenta Rosji do Zgromadzenia Federalnego wygłoszono 26. raz od czasu, kiedy odbyła się pierwsza sesja obydwu izb rosyjskiego parlamentu.

Rok wcześniej Władimir Putin wystąpił z orędziem 20 lutego 2019 roku w Gościnnym Dworze (Gostinnyj Dwor). Najważniejsze, co wyróżniało tamto przemówienie to akcent na problemy społeczne, m.in. wsparcie rodzin, walkę z biedą, ekologię.Jeśli chodzi o sprawy międzynarodowe, za jedną z najostrzejszych kwestii rosyjski lider uznał jednostronne wyjście Stanów Zjednoczonych z Traktatu INF. Putin ostrzegł też USA przed podejmowaniem decyzji, które zagrażają suwerenności i bezpieczeństwu Rosji.

Orędzie w 2018 roku było rekordowo długie – w pierwszej części swojego dwugodzinnego wystąpienia głowa państwa mówił o strategicznych zadaniach rozwoju kraju, a później szczegółowo opowiedział o najnowocześniejszym uzbrojeniu. Chodziło między innymi o międzykontynentalny pocisk balistyczny „Sarmat”, kompleks hipersoniczny „Kindżał”, pociski manewrujące z głowicą nuklearną i inne najnowsze projekty rosyjskiego kompleksu wojskowo-przemysłowego.

sputniknews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Putin: „Organizatorzy wszelkich prowokacji przeciwko Rosji będą żałować tak, jak nigdy”

  1. A co jeżeli, rządem który nie jest przeciwko innemu rządowi dyryguje inny rząd który jest przeciwko innemu rządowi. Obywatele takiego rządu który nie jest przeciwko innemu rządowi, nie mogą „nic z tym zrobić”. Co w takiej sytuacji robić panie Władimir.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: