NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Prezydent Zełenski podpisał ustawę o powoływaniu do wojska rezerwistów..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Prezydent Zełenski podpisał ustawę o powoływaniu do wojska rezerwistów bez ogłaszania mobilizacji

 Wołodymyr  podpisał ustawę „O zmianie niektórych aktów ustawodawczych Ukrainy dotyczących poprawy niektórych kwestii wykonywania obowiązków wojskowych i prowadzenia dokumentacji wojskowej”. Poinformowała o tym  prasowa prezydenta Ukrainy.

 ten poprawia wymagania dotyczące uzupełniania stanu osobowego Sił Zbrojnych Ukrainy i innych formacji wojskowych rezerwistami (osobami wyszkolonymi wojskowo z doświadczeniem bojowym) w sytuacjach specjalnych bez ogłaszania mobilizacji. To pozwoli szybko uzupełnić rezerwistami braki osobowe we wszystkich jednostkach wojskowych obrony państwa, co skutecznie podwyższy ich wartość bojową w czasie agresji militarnej, która szybko narasta, a także szybko zwiększyć potencjał sił obronnych i szybko reagować na nagłe zagrożenia bezpieczeństwa narodowego” – czytamy w komunikacie.

Wyjaśniono też, że  wprowadza nowy rodzaj  wojskowej – służbę wojskową w wyniku pobory osób spośród rezerwistów w okresie specjalnym.

W okresie specjalnym do takiej służby będą powoływane osoby, które zawarły umowy o odbywaniu służby w rezerwie wojskowej i/lub są zapisani do wojskowej rezerwy operacyjnej. Decyzję o przeprowadzeniu takiego wezwania podejmie Naczelny Dowódca Sił Zbrojnych Ukrainy na wniosek Naczelnego Wodza Sił Zbrojnych. Decyzja określi kategorie rezerwistów, którzy będą musieli zostać powołani, zadania, okres i długość trwania powołania, warunki i procedurę naboru itp.

Osoby, które zostaną powołane spośród rezerwistów w okresie specjalnym, będą objęte tymi samymi gwarancjami pracowniczymi, socjalnymi, prawnymi i edukacyjnymi, jakie są przewidziane dla osób zmobilizowanych. W szczególności zapewnia się gwarancje promowania zatrudnienia młodych ludzi przez sześć miesięcy po zakończeniu takiej służby.

Opr. TB, https://president.gov.ua/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: