NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Nawalny: „Szkielet, który człapie w celi”

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

, który od 3 prowadzi  głodowy w kolonii karnej, poinformował o stanie swojego zdrowia. Informacja została umieszczona w jego imieniu na jego koncie w Instagramie.

Powiedział, że w weekend „było słabiuteńko”, a jeśli teraz by go zobaczono to „uśmiano by się”: „szkielet, który człapie w celi”.

„Teraz naprawdę można mną straszyć , które odmawiają jedzenia (…) W weekend – nie będę kłamać – było słabiuteńko. Zostałem przyjęty do szpitala więziennego w innym obozie. A to jest długie . Potem etap [przewiezienie – red.] – trzęsiesz się w żelaznym pudełku. Potem znowu przeszukanie” – powiedział.

Powiedział również, że po przeniesieniu do szpitala „nie do końca rozumiał”, gdzie jest i odpędzał myśli o samotności.

Dzień wcześniej „dostał się do niego prawnik, dosłownie na 5 minut” i poinformował go o wsparciu dla niego. „Ta chwila była niezwykle cenna” – powiedział.

„I roześmiałem się, czytając cytaty luminarzy medycyny, że przy takim poziomie potasu, jak w moich analizach, powinienem być albo na oddziale intensywnej terapii, albo w trumnie. Cóż, teraz już nie, mnie tak łatwo nie weźmiesz. Po „Nowiczoku” i potas nie jest straszny” – stwierdził.

Przypomnijmy, 18 kwietnia Nawalny został przewieziony do szpitala więziennego przy kolonii karnej nr 3 we Włodzimierzu. Od końca  Nawalny prowadzi strajk głodowy w proteście wobec niedopuszczania do niego lekarzy spoza kolonii karnej.

17 kwietnia lekarz Nawalnego,  Aszichmin, opublikował analizy Nawalnego i powiedział, że przy poziomie potasu, który wykazały analizy jego krwi, w każdej chwili może się  niego rozwinąć zagrażająca życiu arytmia serca. Wnioski Aszichmina potwierdzili inni .

List wspierający Nawalnego podpisało ponad sto przedstawicieli kultury z całego świata, w tym znani , muzycy i pisarze m.in. siedmiu laureatów Nagrody Nobla.

Głodówkę solidarnościową ogłosili również współprzewodnicząca komitetu społecznego „ Biesłanu” Ella Kiesajewa i cztery inne  odbicia zakładników w szkole w Biesłanie.

Opr. TB, https://tvrain.ru/

fot. https://www.instagram.com/navalny/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: