NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

MARCIN BUSTOWSKI ZAKŁADA PARTIĘ POLITYCZNĄ – DZIŚ ZŁOŻONE DOKUMENTY REJESTRACYJNE – JAKA PARTIA O CO CHODZI ?

Znany jeleniogórski rolnik poinformował o zamiarze rejestracji partii politycznej, która ma przede wszystkim zadbać o bezpieczną żywność dla dzieci i dorosłych. Trwa zbiórka podpisów w celu otworzenia ugrupowania pod nazwą Przebudzeni Konsumenci, zrzeszającej zarówno rolników, matki, jak i przedsiębiorców, którzy zainteresowani są zdrowymi produktami.

Widzimy po napływie liczby kart od osób, które popierają powstanie nowej partii, że jest zapotrzebowanie na nową jakość, szczególnie w kontekście bezpieczeństwa żywnościowego. Jesteśmy kontynuacją tego, co PiS mówił w 2014 roku oszukując obywateli, że powołają Agencję Bezpieczeństwa Żywności – podkreślił na wstępie Marcin Bustowski, który dodaje, że dość dzielenia Polaków na prawicę i lewicę. – Po lewej stronie złodzieje, po prawej złodzieje i każdy tylko obiecuje, a my chcemy wprowadzić rozwiązania prorozwojowe dla polskich przedsiębiorców, matek i rolników.

Przebudzeni Konsumenci zapewniają, że mają już ok. 3 tysiące podpisów od ludzi z całej Polski. Powstanie Agencji Bezpieczeństwa Żywności to priorytet nowego ugrupowania, ale nie jedyny postulat.

Na pewno trzeba odciążyć przedsiębiorców – zmniejszyć podatki, wprowadzić podatek obrotowy między 8 a 10 procent, postawić na kampanię informacyjną skierowaną do dzieci poprzez szkoły i kluby sportowe, które są niedofinansowane. 40 milionów złotych na Izbę Rolniczą są przejadane i należy ją zlikwidować – te pieniądze powinny pójść na społeczne laboratorium – wymieniał M. Bustowski, który źle ocenia prace sanepidu. Konieczne są rezerwy żywnościowe, a tego nie ma – dodał inicjator nowego ugrupowania.

Na pewno będziemy chcieli ściągnąć do siebie wybitnej klasy ekonomistę Sławomira Mentzena z Konfederacji – ujawnił lider nowej partii, która wkrótce ma być zarejestrowana.

Sporą grupę w nowej formacji mają stanowić matki, które żądają bezpiecznej żywności dla swoich dzieci i wszystkich pozostałych obywateli.

Nowa formacja zrzesza coraz więcej matek, które nie zgadzają się na trucie ich dzieci. Żądamy od władz rządowych i samorządowych, aby we wszystkich gminach zorganizowały badania dzieci na zawartość glifosatu w organizmie, ponieważ jest to substancja rakotwórcza – podkreśla Magdalena Tomaniak.

Partię mają współtworzyć drobni przedsiębiorcy, którzy również są zainteresowani bezpieczną żywnością.

Chcemy normalnej jakości żywności. Sanepid powinien zająć się badaniem żywności, a nie nękaniem przedsiębiorców – gastronomów, hotelarzy itp. Jeżeli my tego nie zmienimy, to nikt tego za nas nie dokona – dodała Katarzyna Podhorecka, przedsiębiorczyni z Karpacza.

https://www.jelonka.com/marcin-bustowski-zaklada-partie-95591#google_vignette

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: