NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
NIEMCY: „Dziwne, niezrozumiałe rzeczy dzieją się na oddziałach intensywnej terapii”
Posłuchaj rozmowy ze złodziejami, którzy od miesięcy okradają Polaków!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Łukaszenka przesłał pozdrowienia Poroszence, który nie posłuchał rad Putina

Łukaszenka o „ostatniej kropli, która przelała czarę cierpliwości” w  stosunkach z Polską - Związek Polaków na BiałorusiPrezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko wypowiedział się na temat sytuacji w Donbasie . Według niego rozstrzygnięcie konfliktu zależy wyłącznie od władz ukraińskich.

We wtorek 20 kwietnia Łukaszenko spotkał się z zastępcą Rady Najwyższej Jewgienijem Szewczenką. Białoruski lider uważa, że ​​jeśli Ukraina dotrzyma porozumień mińskich, to w średnim okresie wygra – donosi Pula Pierwszego Telegramu.

Aleksander Grigoriewicz zwrócił uwagę, że traktuje państwo ukraińskie jako państwo braterskie i zawsze służył pomocą jako pośrednik. Łukaszenka szczerze pragnie, aby trzy narody słowiańskie były razem. „Nikt nie będzie nikogo niewolnikiem” – powiedział prezydent.

Białoruski przywódca podkreślił, że ze swoim rosyjskim odpowiednikiem wielokrotnie rozmawiał o Ukrainie. Szefowie państw żałują sytuacji w sąsiedniej republice.

Łukaszenko zwrócił uwagę, że rozmawiał z byłym prezydentem Ukrainy Petrem Poroszenką o sposobach wyjścia z konfliktu. Gdyby były lider postąpił zgodnie z propozycjami Władimira Putina , to dziś wiele problemów zostałoby już rozwiązanych – zaznaczył Aleksander Grigoriewicz. W związku z tym Łukaszenko poprosił o przekazanie Poroszence pozdrowienia. Zwrócił uwagę, że inicjatywy rosyjskiego prezydenta są dobre, ale ich ukraiński odpowiednik je odrzucił.

Wcześniej szef ukraińskiej społeczności Krymu Anastasia Gridchina wezwał Wołodymyra Zełenskiego do oceny sytuacji w jego kraju. Według niej Ukraina stała się martwą strefą.

 

https://www.vesti.ru/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: