NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
Posłuchaj rozmowy ze złodziejami, którzy od miesięcy okradają Polaków!
NIEMCY: „Dziwne, niezrozumiałe rzeczy dzieją się na oddziałach intensywnej terapii”
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Le Figaro: Ukraińcy i Mołdawianie aresztowani we Francji, czerpiąc zyski z imigrantów-rodaków

Le Figaro: Ukraińcy i Mołdawianie aresztowani we Francji, czerpiąc zyski z imigrantów-rodaków

Władze francuskie aresztowały i zatrzymały obywateli Ukrainy i Mołdawii oskarżonych o organizowanie nielegalnych kanałów migracji i defraudację świadczeń dla osób ubiegających się o azyl, donosi Le Figaro. Według gazety przestępcy przywieźli do Francji Ukraińców i Mołdawian, którzy chcieli uzyskać azyl w kraju europejskim, a następnie wydalili ich z powrotem, przywłaszczając sobie zasiłki należne imigrantom. W sumie oszustom udało się nielegalnie uzyskać od rządu francuskiego ponad milion euro, pisze gazeta.

We francuskim departamencie Seine-et-Marne zlikwidowano kanały nielegalnej imigracji z Ukrainy i Mołdawii, których twórcy przywłaszczyli korzyści dla osób ubiegających się o azyl o wartości co najmniej 1 mln euro, podaje Le Figaro, powołując się na policyjne źródło.

Jak donosi publikacja, w sumie w wyniku śledztwa wszczętego w lipcu 2020 r. Przez Centralne Służby ds. Zwalczania Nielegalnej Migracji i Zatrudnienia Cudzoziemców bez zezwolenia aresztowano i zatrzymano 9 osób – 6 Ukraińców i 3 Mołdawian.  Zwrócono się do nas z powodu gwałtownego , nietypowego wzrostu liczby wniosków o azyl składanych przez Ukraińców i Mołdawian w prefekturze Sekwana i Marna w ciągu dwóch lat ”  wyjaśnił dziennikarzom szef służby Xavier Delrier.

Według komisarza „prostą, ale skuteczną” metodą siatki przestępczej było przewożenie osób ubiegających się o azyl z Ukrainy i Mołdawii autobusem do Francji w poszukiwaniu lepszego życia. Na miejscu migrantów umieszczono w prowizorycznych skrzyniach ustawionych na terenie dawnych magazynów opuszczonych fabryk wydziału, w którym mieszka dość liczna społeczność ukraińska i mołdawska.

W późniejszym okresie migrantom zapewniono telefony i pomoc w staraniu się o azyl w prefekturze, co dawało im prawo do otrzymania karty płatniczej, na którą wpłynęła kwota zasiłku dla osób ubiegających się o azyl – 420 euro miesięcznie dla osoby dorosłej. „Sieć odsyłała następnie migrantów, czasem siłą, z powrotem na Ukrainę i do Mołdawii, którzy przekradali karty za całą procedurę azylową, która zwykle trwa od sześciu do ośmiu miesięcy ” – mówi Xavier Delrier.

Łącznie, według szacunków śledczych, sieć przywłaszczyła sobie 500 kart płatniczych, czyli około miliona euro. Część kwoty została wydana we Francji, reszta została przesłana na Ukrainę i do Mołdawii przelewem Western Union lub MoneyGram. Jak donosi gazeta, w poniedziałek na Ukrainie przeprowadzono akcję policyjną, podczas której zatrzymano 8 osób, a około 50 osób planowano przeszukać.

https://russian.rt.com/inotv/2021-04-21/Le-Figaro-vo-Francii-arestovali

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: