NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7333 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE..
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
POLSKA - DODATEK DO EMERYTURY ZA ODDANIE MIESZKANIA LUB DOMU - KIM SĄ CI EMERYCI ? DEBILAMI ? czytaj całość !!
Ten tępe sukinsyny promują szczepionki (śmierć) - poznajcie ich obrzydliwe gęby i przeczytajcie ten tekst!! ☀Autor Gabi☀
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Die Welt”: Wielkie umieranie w Polsce..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Gdy niemieccy lekarze ostrzegają przed przepełnieniem szpitali, w Polsce system służby zdrowia już się załamał – pisze „Die Welt”.

    
Personel medyczny w Polsce jest przeciążony walką z pandemiąPersonel medyczny w Polsce jest przeciążony walką z pandemią

Niemiecki dziennik pisze we wtorek (20.04.2021), że aktualnie w Polsce każdego dnia na COVID-19 umiera tylu ludzi, co niemal nigdzie na świecie.” Już od tygodni Polska czeka na to, by czołowi politycy ogłosili zwrot tendencji. Ale zwrot ten po prostu nie chce nastąpić” – donosi z Warszawy korespondent gazety Philipp Fritz. Jak pisze, nawet słowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego o tym, że współczynnik reprodukcji wirusa w Polsce wynosi mniej niż jeden, nie dają nadziei, „bo wszystkie inne liczby oznaczają katastrofę”. W miniony piątek (16.04.2021) Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 17 847 nowych infekcjach koronawirusem, ale „szczególnie wstrząsająca jest kolejna liczba: w tym samym czasie 595 osób zmarło na albo w związku z COVID-19” – zauważa Fritz. I dodaje, że kilka dni wcześniej liczba ta przekroczyła nawet 900.

Niemal najwięcej zgonów na świecie

„W Polsce mieszka 38 milionów ludzi. A to jedna z najwyższych liczb na świecie. Siedmiodniowa średnia liczba zgonów na milion mieszkańców wynosi 14 i jest tak wysoka, jak w również mocno dotkniętej pandemią Brazylii” – pisze niemiecki dziennikarz. Wskazuje, że śmiertelność w związku z COVID-19 w Polsce jest wyraźnie wyższa niż w innych „hotspotach” w Europie; w Czechach odnotowuje się osiem zgonów związanych z COVID-19 na milion mieszkańców. Fritz dodaje, że również nadmierna śmiertelność w Polsce w pierwszym kwartale roku wyniosła 24 procent wobec analogicznego okresu w trzech poprzednich latach.

„U dużego sąsiada na wschodzie, który leży w odległości dwóch godzin jazdy samochodem od Berlina, zaczęło się wielkie umieranie trzeciej fali epidemii. Podczas gdy w Niemczech medycy na razie ostrzegają przed zapełnieniem oddziałów intensywnej terapii, w Polsce załamał się już cały system służby zdrowia” – pisze niemiecki dziennikarz. Jak dodaje, lekarze, ratownicy medyczni i pacjenci w Polsce są zrozpaczeni. „Nawet młodzi ludzie z lekkim bądź średnio ciężkim przebiegiem choroby nie mają odpowiedniego leczenia. Personel medyczny jest zwyczajnie przeciążony. Karetki nie mogą już odbierać z domów osób z dusznością, często godzinami parkują w kolejkach przed izbami przyjęć, czekając na wolne łóżka. Operacje chorych na raka muszą być przesuwane na nieokreślony termin. To sceny dużo gorsze od czarnych scenariuszy w Niemczech” – pisze dziennikarz „Die Welt”.

Punkt szczepień przeciwko COVID-19 przy Szpitalu Uniwersyteckim KrakowiePunkt szczepień przeciwko COVID-19 przy Szpitalu Uniwersyteckim Krakowie

„To masakra”

Cytuje anonimowego sanitariusza z Wrocławia: „Już nie dajemy rady. To masakra. Inaczej nie można tego nazwać”. Ratownik medyczny relacjonuje, że gdy zaczyna zmianę, to już jest 140 pacjentów, których nie dała rady odebrać z domów poprzednia zmiana, a ludzie z dusznością czekają czasem godzinami na pomoc w domach. W szpitalach nie jest dużo lepiej, bo brakuje często personelu do obsługi respiratorów.

Fritz zauważa, że zupełnie inny obraz sytuacji rysują czołowi politycy rządzącej partii PiS i cytuje niedawną wypowiedź prezydenta Andrzeja Dudy, że polskie społeczeństwo może czuć się bezpiecznie, jeżeli chodzi o liczbę łóżek w szpitalach oraz respiratorów.

Lekarze wyjechali

„W rzeczywistości w żadnym innym kraju członkowskim UE nie ma tak niewielu lekarzy na 100 tysięcy mieszkańców, co w Polsce. Według danych Eurostatu jest to zaledwie 238. Dla porównania w Niemczech jest 431, prawie o 200 więcej” – dodaje niemiecki dziennikarz, wspominając o sporej emigracji lekarzy na Zachód. „Niemcy czy Holandia korzystają z tego, że w Polsce płace są niskie. Zdarza się, że lekarz, który pracuje 160 godzin w miesiącu zarabia w przeliczeniu 1800 euro brutto albo jeszcze mniej. Jednocześnie czynsze i ceny żywności w Warszawie czasem są nawet wyższe niż choćby w Berlinie. Wielu pracowników szpitali ma drugą pracę, aby związać koniec z końcem, nawet teraz, gdy dostają dodatek w związku z COVID-19” – relacjonuje Fritz.

Opisując doświadczenia polskich lekarzy i pacjentów, niemiecki dziennikarz dodaje na koniec, że eksperci zakładają, że w tym tygodniu liczba zgonów w związku z COVID-19 w Polsce znów wzrośnie.

dw.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

3 thoughts on “„Die Welt”: Wielkie umieranie w Polsce..

  1. @Andreas, i przypomne jeszcze , ze prezydent Niemiec proponowal Polsce pomoc! Ale DUDA JUDA odmowil !!!

  2. Dobrze ale to oznacza ze Niemcy to tez hipokryci jak cala reszta…. Skoro Pandemia to lipa i Niemcy wiedza ze nie ma mozliwosci zeby byla taka umieralnosc na Cowid, a wiedza poniewaz u nich pomimo w miare funkconujacego panstwa jest mniejsza umieralnosc, to co sie te szwaby dziwia??? Przeciez dobrze wiedza ze ludzie nie umieraja na Cowid tylko na brak opieki medycznej?? Dodatkowo lekarzy polskich z latwoscia znajda u siebie wiec ??? Artykul porusza problem ale nie wspomina o prawdziwych przyczynach a mianowicie o skurwialym rzadzie. Oczywiscie nie mozemy wymagac aby niemiecka prasa obalala rzady w obcym kraju…. Po co wiec artykul??? Chyba po to aby uwiarygodnic Pandemie???

    1. @Andreas a mozesz mi powiedziec skad Niemcy maja wiedziec, ze ludzie w Polsce nie maja dostepu do opieki medycznej od ponad roku ????NAGLOSNILISCIE TO ZA GRANICA W MEDIACH GDZIE TRZEBA ????

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: