NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7333 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE..
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
POLSKA - DODATEK DO EMERYTURY ZA ODDANIE MIESZKANIA LUB DOMU - KIM SĄ CI EMERYCI ? DEBILAMI ? czytaj całość !!
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Ten tępe sukinsyny promują szczepionki (śmierć) - poznajcie ich obrzydliwe gęby i przeczytajcie ten tekst!! ☀Autor Gabi☀
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

BELGIA: STARCIA I STRZAŁY W LIEGE, JEDNA OSOBA ZGINĘŁA. MEDIA: KURDOWIE STARLI SIĘ Z CZECZENAMI [+VIDEO/18+]

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

21 kwietnia 2021

W piątek w Bressoux na przedmieściach Liege w Belgii doszło do brutalnych starć z użyciem broni palnej, w wyniku których zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne. Według mediów, walki toczyły się między grupami Kurdów i Czeczenów.

Jak podał w sobotę serwis „The Brussels Times”, tego samego dnia Biuro Prokuratora Publicznego (OPP) w Bressoux, jednej z dzielnic belgijskiego miasta Liege potwierdziło, że doszło tam do starć młodocianych gangów.

Do starć doszło około godziny 17:00 czasu miejscowego w rejonie Avenue de Nancy, jednej z głównych ulic tej dzielnicy. W mediach pojawiły się informacje, że walki toczyły się między rywalizującymi ze sobą grupami młodych Kurdów i Czeczenów.

Jednocześnie, belgijscy śledczy nie podali informacji dotyczących pochodzenia etnicznego uczestników zajść ani tego, skąd mogli przyjechać. Część mediów podała, że mieli pochodzić z Liège lub z Verviers. W rozmowie z AFP jednej z urzędników biura prokuratora powiedział, że zabity został Czeczen, wcześniej zaatakowany przez grupę 20-30 mężczyzn, wszyscy mieli być Kurdami. Lokalne władze przyznają, że do tej pory nie widziano w Liege tego rodzaju incydentów.

Stacja RTL Info opublikowała amatorskie, na którym widać grupę napastników ścigających samochód, który uderza w inny zaparkowany pojazd. Słychać kilka wystrzałów z broni, a wokół zatrzymanego pojazdu gromadzą się napastnicy. Kierowcę atakowano m.in. kijem baseballowym.

Według Damiena Leboutte z biura prokuratora w Liege, które prowadzi śledztwo w tej sprawie, w pewnym momencie padły strzały i jeden z Czeczenów, kierowca samochodu, został śmiertelnie postrzelony. Niedługo po tym na ulice wyszło wielu wściekłych Czeczenów. Policja otoczyła dzielnicę kordonem, zatrzymując 28 osób. Według części źródeł, była to grupa uzbrojona m.in. w noże i kastety. Po jakimś czasie wszyscy zostali zwolnieni.

Oficjalnie jedna osoba zginęła, dwie zostały poważnie ranne, zatrzymano i przesłuchano 28 osób. Na miejsce wydarzeń udali się m.in. sędzia śledczy oraz ekspert z zakresu balistyki. OPP potwierdziło, że podczas starć używano różnych elementów uzbrojenia. Media podawały, że niektórzy mieli ze sobą kije baseballowe, a także przynajmniej jedną sztukę broni palnej. Skonfiskowano jeden karabinek AK-47, zapewne ten, który widać na jednym z nagrań, gdzie oddawanych jest z niego kilka strzałów w powietrze.

 

Poinformowano też, że jeden z autobusów walońskich służb komunikacyjnych (TEC) został trafiony kamieniem, co spowodowało zmiany w kursowaniu autobusów przez weekend. Przedstawiciele TEC przyznali, że dla ostrożności kilka linii autobusowych tymczasowo nie będzie tamtędy przejeżdżać, a kursowanie innej zawieszono do odwołania.

Dzień wcześniej, w czwartek, na jednej ze stacji benzynowych doszło do bijatyki pomiędzy Czeczenami a Kurdami. W trakcie tego, właściciel i inny klient zostali poszkodowani, gdy próbowali rozdzielić walczących. Służby zatrzymały trzech Kurdów nagranych przez kamery monitoringu.

W sobotę w rejonie Liege na ulicach pojawiły się dodatkowe jednostki policji, ponieważ obawiano się, że w weekend waśnie mogą mieć dalszy ciąg. W mediach społecznościowych pojawiły się wpisy, według których lokalni Czeczeni chcą się zemścić na Kurdach z położonego nieopodal miasta Verviers.

Przedstawiciele lokalnej społeczności kurdyjskiej oficjalnie odcinają się od incydentu. Twierdzą, że Kurdowie jako społeczność nie mieli z tym nic wspólnego i nie zgadzają się na łączenie ich z walkami. Suleyman Agirman, prezes Centrum Kulturalnego Jezydów (Kurdów) w Liege mówił, że być może w walkach uczestniczyło paru Kurdów, ale twierdził, że to jednostki, które przyłączyły się do lokalnego gangu i nie można ich łączyć ze społecznością kurdyjską. Dodał, że gdyby Kurdowie wiedzieli o kogo chodzi, to sami wydaliby kogoś takiego w ręce policji.

Miejscowi Czeczeni twierdzą z kolei, że ich zabity 41-letni rodak był spokojnym mężem i ojcem czwórki dzieci, który wyszedł na ulicę, żeby załagodzić sytuację.

brusselstimes.com / alaraby.co.uk / standaard.be / netherlandsnewslive.com / rtbf.be / Kresy.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: