NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
Posłuchaj rozmowy ze złodziejami, którzy od miesięcy okradają Polaków!
NIEMCY: „Dziwne, niezrozumiałe rzeczy dzieją się na oddziałach intensywnej terapii”
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ARMIA UPRASZCZA I PRZYŚPIESZA PROCEDURY WSTĄPIENIA DO WOJSKA

Resort obrony narodowej podsumowuje rekrutację w pierwszym kwartale 2021 roku. Czy zmiany przepisów oraz nowe narzędzia przynoszą już pożądane rezultaty? W który regionach proces rekrutacji jest najefektywniejszy?

Biuro ds. Programu „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej” dzięki współpracy z Narodowym Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni stopniowo uruchamia nowe narzędzia rekrutacji. Portal Rekrutacyjny oraz aplikacja dostępna na platformy mobilne oraz uproszczone procedury i Wojskowe Centra Rekrutacyjne to rozwiązania, które mają na celu podniesienie efektywności i skuteczności. Jak wygląda to w praktyce?

O podsumowanie pierwszego kwartału 2021 roku poprosiliśmy ppłk Waldemara Krzyżanowskiego z Biura ds. Programu „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”. Z przekazanej przez oficera informacji wynika, że w tym okresie odnotowano ponad 6,5 tysiąca nowych kont na Portalu Rekrutacyjnym Wojska Polskiego. Oznacza to tygodniowy przyrost o około 500 zgłoszeń – podkreśla ppłk Krzyżanowski.

85 proc. rejestrujących się zostało zweryfikowanych pozytywnie, a 75 proc. ostatecznie stawiło się do Wojskowych Centrów Rekrutacyjnych. Z kolei kartę powołania otrzymało ponad 50 proc. rejestrujących się. Oznacza to, że w okresie styczeń –marzec 2021 do WCR-ów w całej Polsce stawiło się 5000 kandydatów, a kartę powołania do czynnej służby wojskowej (w ramach służby przygotowawczej lub terytorialnej służby wojskowej) otrzymało ponad 3500 ochotników.

Ppłk Waldemar Krzyżanowski, Biur ds. Programu „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej”

A jak wygląda efektywność tych działań?

Oficer podkreśla, że proces rekrutacji jest zróżnicowany w zależności od regionu Polski.

Najefektywniej pod tym względem działały WSzW w Olsztynie, Warszawie, Lublinie, Szczecinie i Bydgoszczy. W I kwartale odbyło się już siedem turnusów w ramach służby przygotowawczej na potrzeby korpusu szeregowych. Powołano na nie blisko 4000 ochotników. W całym roku 2021 MON planuje przeszkolić blisko 20,5 tys. kandydatów do tego korpusu.

Ppłk Waldemar Krzyżanowski

Zainteresowanym przypominamy – Wojskowe Centrum Rekrutacji to miejsce, w którym w maksymalnie ciągu jednej doby kandydat do wojska odbędzie rozmowę kwalifikacyjną, rozmowę z psychologiem oraz będzie zbadany przez komisję lekarską.

Jak zaznacza pułkownik Krzyżanowski WCR wspierane są systemem rejestracji on-line na Portalu Rekrutacyjnym Wojska Polskiego. Portal uruchomiono 2 września 2020 roku, a do końca marca zarejestrowano już 22 320 kont. Od niedawna system rekrutacyjny wspierany jest także dzięki aplikacji mobilnej przygotowanej we współpracy z Narodowym Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni.

Biuro ds. Programu „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej” przypomina o trzech prostych krokach, które należy wykonać planując karierę w wojsku:

  • Krok 1: Wejdź na zostanzolnierzem.pl i wypełnij niezbędne dane;
  • Krok 2: W jeden dzień załatw wszystkie formalności w WCR;
  • Krok 3: Ukończ szkolenie podstawowe i zostań żołnierzem zawodowym.
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: