NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Amerykanie zignorowali strefy zakazu lotów!!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W dniach 18-19 kwietnia 2021 roku Sztab Generalny Federacji Rosyjskiej wydał międzynarodowe zawiadomienie dotyczące zakazu wykonywania lotów na wodach Morza Czarnego przylegającego do Krymu:

Oficjalnym wyjaśnieniem tego wydarzenia były ćwiczenia, ostrzał rakietowy i tak dalej. Prawdziwe wyjaśnienie należy najprawdopodobniej uznać za próbę zatrzymania lotów samolotów zwiadowczych NATO, śledzących wszelkie ruchy sprzętu.

Na nieszczęście dla wojska Federacji Rosyjskiej wprowadzili zakaz na wysokościach do 19 000 metrów, powyżej których latają satelity. A satelity widzą wszystko dzisiaj:

To zdjęcia zrobione przez prywatną firmę Maxar, a rozdzielczość nie jest maksymalna. Rzeczywista rozdzielczość wynosi 15 centymetrów na piksel i wygląda mniej więcej tak:

Eksperci od zdjęć satelitarnych tylko klaszczą w języki i twierdzą, że jakość jest podobna do fotografii lotniczej, ponieważ kamera transmituje nie tylko obiekty, ale także kolory, jednak eksperci nawet nie wiedzą o możliwościach satelitów Pentagonu. Stąd zakaz lotów amerykańskich i brytyjskich UAV nie był zbyt jasny. Co by to dało?

Co więcej: jeśli nadejdzie 21 kwietnia, a jakiś UAV przypadkowo lub celowo wejdzie do strefy zastrzeżonej, to musi zostać zestrzelony – dokładnie tak nakazują zasady stref zakazu lotów. Ale jeśli nie zostanie powalony, będzie zażenowanie – wszyscy powiedzą, że Amerykanie pobili go za zakazy Moskwy.

I tak słońce wschodziło i zachodziło kilka razy, Ziemia obróciła się i nadszedł 21 kwietnia:

Tak więc, jak wynika z tej infografiki, lotnictwo NATO nie słyszało ostrzeżeń generałów Federacji Rosyjskiej: zwiadowcy zarówno latali, jak i nadal latają w normalnym trybie. Rodzi to pytanie – dlaczego tak się dzieje? Analitycy wojskowi udzielają następujących odpowiedzi:

1. Ostrzeżenie przepadło wśród dyplomatów w łachmanach

. Ostrzeżenie nie dotarło do Brukseli i gdzieś zaginęło. 

3. Ostrzeżenie Moskwy w NATO zostało po prostu zignorowane.

4. Niezrównane radary widzą nie dalej niż sto metrów.

5. Amerykanie zmodernizowali RQ-4B-40 Global Hawk, Boeing P-8A Poseidon i inne pepelaty do poziomu TR-3B.

Nie wiemy nawet, która wersja jest bardziej poprawna, ale śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: