NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
PIS ŚCIĄGA DO WARSZAWY INDYJSKĄ ODMIANE VIRUSA COVID- 19 - SAMOLOT Z VIRUSEM NA POKŁADZIE LĄDUJE ZA KILKA MINUT
POLAK TO ... PIP ..PIP I K.. - ZŁA OPINIA O POLSCE I POLAKACH CIĄGNIE SIĘ OD WIEKÓW !! DLACZEGO ?
FRANCJA - BUNT ŻOŁNIERZY POPIERA POLICJA !!
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Katastrofa samolotu w Zielonej Górze. Nieoficjalnie, zginął jeden z najbogatszych Polaków
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rosja jest w stanie samodzielnie zbudować stację orbitalną – mówi wicepremier

Według Jurija Borysowa nowa rosyjska stacja kosmiczna mogłaby znajdować się wyżej niż Międzynarodowa Stacja Kosmiczna, a to oznaczało, że będzie miała wysoką orbitę

MOSKWA, 20 kwietnia / TASS /. Rosja zbuduje ze swoimi partnerami nową stację orbitalną, jeśli ktoś zechce, ale też jest w stanie samodzielnie zrealizować ten projekt – powiedział wicepremier Rosji Jurij Borysow.

„Na pewno zabierzemy ich ze sobą, ale sami damy radę” – powiedział Borysow w programie Vesti na kanale telewizyjnym Rossija-1, odpowiadając na pytanie, czy Moskwa zbuduje stację samodzielnie, czy też będzie współpracować z partnerami, jeśli ktoś zechce. dołącz do projektu.

Według Borisowa nowa rosyjska stacja kosmiczna mogłaby być zlokalizowana wyżej niż Międzynarodowa Stacja Kosmiczna, a to oznaczało, że będzie miała wysoką orbitę. „Musimy iść wysoko. <…> To pozwoli nam w maksymalnym stopniu zobaczyć terytorium Rosji, a przede wszystkim, co jest kluczowe, obszary polarne, a to jest również związane z rozwojem Północnej Drogi Morskiej” – powiedział powiedziany.

Kancelaria rosyjskiego wicepremiera Jurija Borysowa poinformowała w niedzielę, że czas działania stacji dobiegł końca, a jej stan pozostawia wiele do życzenia. W celu uniknięcia zagrożeń w razie wypadków konieczne jest przeprowadzenie przeglądu technicznego stacji. Następnie należy podjąć decyzję o jego losie. Borysow powiedział także w wywiadzie dla Moskwy. Kreml. Program Putina w telewizji Rossija-1, że Rosja może opuścić ISS w 2025 roku.

W listopadzie portal Scientific Russia opublikował fragmenty przemówienia kierownika lotów segmentu rosyjskiego Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS), pierwszego zastępcy głównego projektanta ds. Eksploatacji i testowania rakiet i systemów kosmicznych w Energii, Władimira Sołowjowa, na spotkaniu Rosyjskiej Akademii Naukowa Rada ds. Przestrzeni Kosmicznej, w której stwierdził, że już teraz niektóre elementy placówki orbitalnej zostały poważnie uszkodzone i wycofują się z eksploatacji. Według niego, po 2025 roku spodziewano się, że wiele elementów na pokładzie ISS przestanie działać i oszacowano, że wydatki na stację mogą sięgnąć 10-15 mld rubli (130-196 mln dolarów).

Później Sołowjow powiedział TASS, że jego przemówienie nie było propozycją dalszego rozwoju ISS. Podkreślił, że nie było rozmów o zakończeniu pracy stacji po 2025 r. Ani o zakończeniu partnerskich relacji z innymi stronami projektu. Z kolei dyrektor generalny Roscosmos Dmitrij Rogozin powiedział, że agencja kosmiczna monitoruje stan Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, ale generalnie jest wcześnie, aby ją wycofać, mimo że niektóre moduły działają już po okresie ich użytkowania.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: