NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Prezydent Czadu został ranny w akcji i zabity

Prezydent Czadu umiera z powodu kontuzji tuż po reelekcji na VI kadencję - armię

Moskwa. 20 kwietnia. INTERFAX.RU – Prezydent Czadu Idris Deby zmarł z powodu odniesionych ran po starciu na północy kraju tuż po kolejnych wyborach prezydenckich, po których prawdopodobnie zostałby ponownie wybrany na szóstą kadencję. Według do Le Figaro, General Azem Bermandoa Aguna, oficjalny przedstawiciel sił zbrojnych kraju, ogłosił swoją śmierć na TV Czadzie.

Według niego prezydent „oddał tylko ostatnie tchnienie” i oddał życie w walce, broniąc integralności terytorialnej kraju.

Deby przewodził Czadowi niezawodnie od zamachu stanu w grudniu 1990 roku. Miał 68 lat. Nazywano go lojalnym sojusznikiem Francji i innych krajów zachodnich. Zanim doszedł do władzy, był żołnierzem zawodowym.

Wojsko poinformowało, że w weekend udał się na linię frontu, aby odwiedzić żołnierzy walczących z powstańcami wzdłuż libijskiej granicy. Fakt (Front Zmian i Zgody w Czadzie) rebelianci zaatakowali kraj z Libii w dniu wyborów 11 kwietnia. Zamierzają dotrzeć do stolicy kraju – N’Djamena. Starcia z siłami rządowymi w pobliżu granicy rozpoczęły się 17 kwietnia. Prezydent Deby miał poprowadzić kontrofensywę, został złapany w starciu, został ranny i zmarł 20 kwietnia.

Według wstępnych obliczeń w wyborach 11 kwietnia zdobył 79,32% głosów.

Parlament i rząd Czadu zostały rozwiązane. Władza przeszła na radę wojskową, która będzie rządzić krajem przez 18 miesięcy, według BBC News.

 

 

 

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: