NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kreml wezwał zagranicznych partnerów Federacji Rosyjskiej do porzucenia „antyrosyjskiej psychozy”

В Кремле призвали зарубежных партнеров отказаться от «массового антироссийского психоза» - Газета.Ru | Новости

Moskwa. 20 kwietnia. INTERFAX.RU – Rosja wzywa zagranicznych partnerów do porzucenia „masowej antyrosyjskiej psychozy” i konstruktywnego dialogu – powiedział sekretarz prasowy prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow.

„Prawdopodobnie możemy tylko nakłonić wszystkich do uspokojenia się i porzucenia tak masowej antyrosyjskiej psychozy oraz konstruktywnego, spokojnego prowadzenia dialogu w celu przezwyciężenia istniejących różnic” – powiedział we wtorek dziennikarzom Pieskow.

Zapytano go, czy Kreml dostrzeże niedawne pogorszenie stosunków między Rosją a kilkoma państwami.

„Rzeczywiście, ostatnio pojawiło się pewne napięcie. Rosja w żaden sposób nie jest inicjatorem tego napięcia. Ale z drugiej strony Rosja oczywiście zawsze reaguje na jakieś nieprzyjazne ataki” – powiedział Pieskow.

Przypomniał, że niektóre kraje, w szczególności Republika Czeska , „wysuwają całkowicie bezpodstawne oskarżenia przeciwko Rosji ”.

„Niestety widzimy, że ogólnie wiele krajów, w przypadku jakiegokolwiek ataku hakerów na instalację, natychmiast obwinia za to Federację Rosyjską, ale oczywiście jak dotąd nie przedstawiono żadnego zrozumiałego wyjaśnienia, argumentacji ani nawet więcej dowodów. Oczywiście Rosja nie może tego znieść i pojawia się pewne napięcie ”- powiedział rzecznik.

Rosja nie jest gotowa poświęcić swoich interesów, aby przezwyciężyć ten okres, ale pozostaje otwarta na dialog, o czym wielokrotnie mówił szef państwa – dodał Pieskow.

Thor po roku w Rosji - Memy i śmieszne obrazki w codziennej porcji

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: