NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Do 200” bojowników zabitych w rosyjskim nalocie na obóz terrorystyczny w Syrii – wojsko rosyjskie

„Do 200” bojowników zabitych w rosyjskim nalocie na obóz terrorystyczny w Syrii - wojsko rosyjskie

Rosyjskie odrzutowce uderzyły w obóz szkoleniowy terrorystów na północny wschód od Palmyry, niszcząc 24 pojazdy i pół tony materiałów wybuchowych, zabijając nawet 200 bojowników, poinformowało rosyjskie wojsko.

Po potwierdzeniu informacji o zamaskowanym obozie terrorystów na pustyni w Syrii, rosyjskie siły powietrzne dokonały nalotu i zniszczyły dwie struktury terrorystyczne, „do 200 bojowników, 24 pikapy z ciężkimi karabinami maszynowymi, a także około 500 kg amunicji. oraz komponenty do tworzenia improwizowanych ładunków wybuchowych – powiedział w poniedziałek kontradmirał Aleksandr Karpow, zastępca szefa Rosyjskiego Centrum Pojednania w Syrii [RRCS].

Według Karpowa, baza była wykorzystywana jako miejsce wypadowe dla bojowników do wytwarzania improwizowanych ładunków wybuchowych (IED) i wysyłania „grup bojowych” do przeprowadzania ataków terrorystycznych w całej Syrii.

„Terroryści szkolą się w obozach bojowników na terytorium nie kontrolowanym przez władze Syrii, w tym w strefie At-Tanf, kontrolowanej przez siły zbrojne USA” – dodał.

Stany Zjednoczone utworzyły garnizon w Tanf – wzdłuż drogi z Damaszku do Bagdadu – w 2016 r., Wbrew prawu międzynarodowemu i sprzeciwowi rządu syryjskiego. Moskwa i Damaszek wielokrotnie wskazywały, że obszar ten jest de facto bezpieczną przystanią dla bojowników przeprowadzających ataki terrorystyczne w Syrii.

Admirał nie zidentyfikował, czy bojownicy należeli do Państwa Islamskiego (IS, dawniej ISIS), czy do jakiejś innej grupy terrorystycznej – takiej jak oddział Al-Kaidy Hayat Tahrir al-Sham [HTS], który działa przede wszystkim w prowincji Idlib pod ochroną turecką. .

Rosja interweniowała w Syrii na zaproszenie rządu w Damaszku we wrześniu 2015 r., Kiedy prawie 70% kraju znalazło się w rękach terrorystów IS lub innych bojowników, często określanych przez zachodnie media jako „umiarkowanych buntowników”. „Oprócz bazy morskiej w Tartus, siły rosyjskie opuściły bazę lotniczą Chmeimim w prowincji Latakia.

Od tego czasu Państwo Islamskie straciło całe terytorium, do którego się zgłosiło, a bojownicy antyrządowi zostali sprowadzeni do prowincji Idlib i strefy okupowanej przez Turcję wzdłuż północnej granicy Syrii. Wspierane przez USA bojówki kurdyjskie kontrolują północno-wschodnią część kraju, podczas gdy wojsko amerykańskie bezpośrednio kontroluje obszar wokół At-Tanf, na granicy z Jordanią na południu.

 

https://www.rt.com/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: