NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7333 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE..
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
POLSKA - DODATEK DO EMERYTURY ZA ODDANIE MIESZKANIA LUB DOMU - KIM SĄ CI EMERYCI ? DEBILAMI ? czytaj całość !!
Ten tępe sukinsyny promują szczepionki (śmierć) - poznajcie ich obrzydliwe gęby i przeczytajcie ten tekst!! ☀Autor Gabi☀
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Czołgi i 150 tys. uzbrojonych rosyjskich żołnierzy wzdłuż granicy Ukrainy. Polski generał: Putin nie będzie z nami zaczynał

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Czołgi, opancerzone wozy i tysiące rosyjskich uzbrojonych po zęby żołnierzy. Na granicy rosyjsko-ukraińskiej trwa wielka mobilizacja rosyjskiego wojska. Międzynarodowy eksperci ds. bezpieczeństwa nie są pewni, co jest celem Władimira Putina (69 l.): ostateczne zajęcie Ukrainy czy po prostu pokaz siły. Niepokoi rozsiewana w Rosji antypolska propaganda.

Maxar Technologies satellite image of Angarsky Russian military training area, Crimea

Maxar Technologies satellite image of Angarsky Russian military training area, Crimea Foto: – / Reuters

Takich ruchów na wschodzie Europy nie widziano od 2014 r. Wówczas Rosjanie bezprawnie zajęli Krym, który do dziś okupują. Mobilizacja wojsk przy ukraińskiej granicy to dla nas złowrogi sygnał.

Polityk: zajęcia Ukrainy osłabiłoby Polskę

– Prezydent Rosji wie, że kluczem do osłabienia bezpieczeństwa Polski byłoby zajęcie Ukrainy – mówi Faktowi Michał Jach (70 l.) z PiS, przewodniczący sejmowej Komisji Obrony Narodowej. Tomasz Siemoniak (54 l.), dziś poseł, w rządzie PO szef Ministerstwa Obrony, mówi podobnie. Zwraca też uwagę na inne zjawiska: twardszy kurs Putina w sprawie Białorusi oraz antypolską propagandę w rosyjskich państwowych mediach. – Polska przedstawiana jest tam jako czarny charakter – wyjaśnia Siemoniak.

Putin pogrywa z Czechami, chce wchłonąć Białoruś

Jak podają międzynarodowe media, już ok. 150 tysięcy żołnierzy stacjonuje w koszarach utworzonych w okolicach Donbasu i Ługańska. Swoje siły mobilizuje tam też Ukraina. Oficjalnie obie strony wypróbowują swoje systemy uzbrojenia. Niepokój budzą jednak też inne zachowania Rosji w regonie. Coraz wyraźniej mówi się już o integracji z nią Białorusi. Rosjanie trwają też w wojnie dyplomatycznej z Czechami. Ci pierwsi wydalili z kraju 18 pracowników rosyjskiej ambasady (w tle jest ich udział w zorganizowaniu wybuchu w składzie amunicji). Rosja odpowiedziała wyrzuceniem 20 czeskich dyplomatów ze swojego terytorium.

Generał Polko: Napięcia mogą okazać się groźne dla Polski

Polscy politycy, którzy zajmują się obronnością, nie mają wątpliwości, że te napięcia mogą w każdej chwili okazać się groźne dla Polski. Wojskowi podkreślają, że Putin ma poważne zamiary: chce doprowadzić do upadku Ukrainy.

Ich zdaniem Polsce nie grozi na razie bezpośrednie niebezpieczeństwo. – Jesteśmy na tyle zdeterminowani do obrony naszej suwerenności, że Putin z nami nie będzie zaczynał – przekonuje Waldemar Skrzypczak (65 l.), były dowódca wojsk lądowych. – Jeśli jednak pozwolimy na aneksję całej Ukrainy i wprowadzenie tam tak podległego Putinowi prezydenta, jaki jest na Białorusi, to zagrożenie będzie dużo większe niż obecnie – przestrzega generał Roman Polko (59 l.), były dowódca sił specjalnych GROM.

NATO dostrzega zagrożenie

Tarczą Polski jest przynależność o struktur europejskich i członkostwo w NATO. – NATO dostrzega zagrożenie, a gwarancje sojusznicze działają – mówi gen. Polko (59 l.).

Sytuacja na wschodzie była też tematem spotkania ministrów zagranicznych UE, ale nie podjęto na nim żadnych konkretnych decyzji.

Ukraina wzywa Zachód do nałożenia nowych sankcji na Rosję

– Przy granicach Ukrainy Rosja skoncentruje niedługo ponad 120 tys. żołnierzy – ocenił we wtorek ukraiński minister spraw zagranicznych Dmytro Kułeba. Z szacunków międzynarodowych mediów wynika, że już teraz może być ich więcej. Kułeba wezwał też Zachód do nałożenia nowych sankcji gospodarczych na Rosję.

– Oddziały rosyjskie nadal przybywają na tereny bezpośrednio sąsiadujące z naszymi północno-wschodnimi, wschodnimi i południowymi granicami – powiedział Kułeba na konferencji prasowej.

Szef ukraińskiej dyplomacji zaznaczył, że rosyjska obecność wojskowa wokół Ukrainy może się nadal zwiększać i nad granice może przybyć jeszcze więcej żołnierzy. Kułeba podkreślił, że działania Moskwy są nieprzewidywalne, ale Kijów nie dąży do konfliktu.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Czołgi i 150 tys. uzbrojonych rosyjskich żołnierzy wzdłuż granicy Ukrainy. Polski generał: Putin nie będzie z nami zaczynał

  1. Skrzypczak był i jest nadal kandydatem na Nostradamus-owego Generała dyktatora a z gen. Polko (wtedy płk.) miałem okazję siedzieć wi-zawii przy jednym stole ,więc sprawy zaczynają być dość poważne. Czyżby Nostr. jednak się nie mylił a ma tylko 2 letnią obsuwę.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: