NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Brutalne ataki na dziennikarzy w Niemczech. „Bezprecedensowy poziom”

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„Bezprecedensowy poziom” przemocy wobec dziennikarzy (fot. Sean Gallup/Getty Images)

„Bezprecedensowy poziom” przemocy wobec dziennikarzy (fot. Sean Gallup/Getty Images)

Reporterzy bez Granic (RSF) dostrzegają pogorszenie się sytuacji w zakresie wolności prasy w Niemczech. „Musieliśmy obniżyć ocenę z dobrej na jedynie zadowalającą” – poinformowała RSF. W 2020 roku przemoc wobec dziennikarzy w Niemczech „osiągnęła bezprecedensowy poziom”.

Prasa w Niemczech często powtarza, że w Polsce nie ma wolności słowa. Tymczasem to w Polsce można usłyszeć zarówno poglądy lewicowe, jak i…

W światowym rankingu wolności prasy organizacji Reporterzy bez Granic Niemcy po raz pierwszy wypadły z czołówki. Z powodu licznych napaści na dziennikarzy podczas demonstracji koronasceptyków „musieliśmy obniżyć ocenę sytuacji w zakresie wolności prasy w Niemczech z dobrej na jedynie zadowalającą” – poinformował rzecznik zarządu RSF Michael Rediske w bilansie organizacji.

W porównaniu z 180 krajami Niemcy zajmują 13. miejsce. W ubiegłym roku Niemcy uplasowały się o dwa miejsca wyżej, ponieważ liczba ataków wcześniej znacznie spadła – pisze portal ZEIT.

W 2020 r. przemoc wobec pracowników mediów w Niemczech „osiągnęła bezprecedensowy poziom” – uzasadniła obniżenie oceny organizacja RSF. Naliczyła co najmniej 65 brutalnych ataków, czyli pięć razy więcej niż w 2019 r. Dodatkowo zakłada się większą niż w poprzednich latach liczbę niezgłoszonych przypadków.

Do ponad trzech czwartych wszystkich ataków fizycznych doszło podczas demonstracji lub na ich obrzeżach. Oprócz protestów przeciwko ograniczeniom związanym z pandemią, gdzie dochodziło do największej liczby ataków, Reporterzy bez Granic wymienili demonstracje przeciwko zakazowi działalności lewicowej platformy internetowej linksunten.indymedia.org oraz demonstracje z okazji 1 maja.

„Dziennikarze byli bici, kopani i popychani na ziemię, opluwani i nękani, obrażani, grożono im i uniemożliwiano pracę” – napisano w raporcie RSF.

We Włoszech została definitywnie zniesiona cenzura w kinematografii. Poinformował o tym w poniedziałek minister kultury Dario Franceschini, który…

„Nigdy od wprowadzenia nowej metodologii w tym zestawieniu Reporterzy bez Granic nie ocenili wolności prasy jako dobrej w tak niewielu krajach. Liczba ta spadła z 13 do 12. Z niewielkimi przesunięciami, Chiny, Turkmenistan, Korea Północna i Erytrea pozostają na dole światowego rankingu” – pisze ZEIT.

W 73 z badanych krajów niezależne dziennikarstwo jest w znacznym stopniu lub całkowicie zablokowane, a w 59 innych jest poważnie utrudnione – dodano w raporcie. Oznacza to, że w prawie trzech czwartych krajów świata wolność prasy jest co najmniej znacznie ograniczona.

Podobnie jak w latach ubiegłych, na czele rankingu znajdują się kraje skandynawskie: Norwegia jest na szczycie po raz piąty z rzędu. Za Finlandią, Szwecją i Danią plasuje się Kostaryka.

Na potrzeby rankingu Reporterzy bez Granic przeprowadzili ankiety wśród dziennikarzy, naukowców, prawników i działaczy na rzecz praw człowieka w poszczególnych krajach między połową grudnia 2020 r. a końcem stycznia 2021 r.

tvp,info

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: