NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Angela Merkel zaszczepiła się preparatem AstraZeneca

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Bez wielkiego rozgłosu Angela Merkel zaszczepiła się przeciwko COVID-19. Skorzystała z AstraZeneki.

  
Deutschland | Coronavirus | Impfausweis Angela Merkel

Zdjęcie książeczki szczepień, kilka krótkich zdań. W przeciwieństwie do wielu innych przywódców politycznych kanclerz Niemiec Angela Merkel nie zrobiła większego hałasu z faktu, że została zaszczepiona przeciwko COVID-19 preparatem brytyjsko-szwedzkiego producenta AstraZeneca.

66-letnia kanclerz otrzymała szczepionkę w centrum na byłym lotnisku Berlin-Tempelhof, które obecnie używa tylko kontrowersyjnej szczepionki. Może się tam zaszczepić około 3000 osób dziennie. Jedną z nich była Angela Merkel.

„Bardzo się cieszę, że otrzymałam dzisiaj pierwszą dawkę szczepionki AstraZeneca. Dziękuję wszystkim, którzy angażują się w kampanię szczepień – i wszystkim, którzy się zaszczepili. Szczepienie jest kluczem do pokonania pandemii” – przekazał rzecznik kanclerz Steffen Seibert na Twitterze.

Merkel: „Zaszczepię się, kiedy przyjdzie moja kolej”

W ostatnich tygodniach kanclerz wielokrotnie mówiła: „Kiedy przyjdzie moja kolej, zaszczepię się, także AstraZeneką”. Wie, jak drażliwym tematem jest – także w Niemczech – kolejność szczepień.

Politycy w Niemczech chcą uniknąć sytuacji, w których byliby postrzegani jako ci, którzy zaszczepili się poza kolejnością, nawet jeśli nie ma formalnych zastrzeżeń, jak w przypadku kanclerz.

Steinmeier: „Ufam szczepionkom”

Prezydent Niemiec Frank-Walter Steinmeier również udostępnił tylko zdjęcie i komunikat prasowy po zaszczepieniu się AstraZeneką na początku kwietnia w szpitalu Bundeswehry w Berlinie.

Cytowany w komunikacie Steinmeier powiedział: „Ufam szczepionkom zatwierdzonym w Niemczech. Szczepienia są decydującym krokiem na drodze do wyjścia z pandemii. Korzystajcie z możliwości, włączajcie się” – apelował 65-letni polityk.

Prezydent Niemiec Frank-Walter Steinmeier szczepi się preparatem AstraZenecaPrezydent Niemiec Frank-Walter Steinmeier szczepi się preparatem AstraZeneca

72-letni premier Badenii-Wirtembergii Winfried Kretschmann z partii Zielonych, który zaszczepił się w marcu, jest jak dotąd jednym z niewielu niemieckich polityków, którzy pozwolili na użycie kamer. I on otrzymał szczepionkę AstraZeneki i pospieszył z oświadczeniem, że wierzy w nią i w jej skuteczność.

AstraZeneca już tylko dla osób powyżej 60 lat

Początkowo szczepionka brytyjsko-szwedzkiego producenta AstraZeneca została dopuszczona tylko dla osób poniżej 60. roku życia, ponieważ w testach klinicznych nie było wystarczająco dużo danych dla osób starszych. Potem jednak pojawiły się niepokojące doniesienia o pojedynczych przypadkach wystąpienia zakrzepicy zatok żylnych mózgu u zaszczepionych, zwłaszcza u młodszych kobiet. Obecnie AstraZeneca jest stosowana w Niemczech tylko u osób powyżej 60. roku życia.

Angela MerkelAngela Merkel

Oznacza to, że wielu starszych, czołowych polityków może się teraz zaszczepić. Robiąc to, Angela Merkel wysłała sygnał, że mimo kontrowersji nadal polega także na tej szczepionce.

Małe skandale o szczepienie poza kolejnością

Czołowi niemieccy politycy szczepią się raczej po cichu, doskonale wiedząc, jak szybko może dojść do dyskusji, czy nie wykorzystują oni swoich wpływów i władzy do zapewnienia sobie przywilejów.

Na początku kampanii szczepień w grudniu 2020 r. rzeczywiście pojawiły się doniesienia o lokalnych politykach, którym poza kolejnością podano preparat przeciwko COVID-19. Po takim incydencie został zawieszony w pełnieniu swojej funkcji m.in. burmistrz Halle w Saksonii-Anhalt.

Więcej uwagi w innych krajach

W innych krajach przywódcy polityczni przystępują bardziej ofensywnie do szczepień niż Merkel. Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson zaszczepił się w marcu, a akcji towarzyszyły liczne media. Sam Johnson przeszedł wcześniej COVID-19 i musiał poddać się intensywnemu leczeniu szpitalnemu.

Boris Johnson: dobrze, szybkoBoris Johnson: „dobrze, szybko”

Kiedy został zaszczepiony, powiedział, że praktycznie nic nie czuje. „Bardzo dobrze, bardzo szybko” – powiedział w jednym z londyńskich szpitali.

Prezydent USA, 78-letni Joe Biden, nie zajmował jeszcze swojego stanowiska, kiedy w grudniu 2020 r. przed kamerami zaszczepił się przeciwko koronawirusowi. Nie chciał policzyć do trzech, zanim igła strzykawki wbiła się w jego ramię.

Biden został zaszczepiony niemiecko-amerykańską szczepionką wyprodukowaną przez firmy BioNTech i Pfizer. „Robię to, aby pokazać, że ludzie powinni być przygotowani, gdy szczepionka jest dostępna. Nie ma się czym martwić” – powiedział.

dw.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: