NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Umowa wojskowa między Izraelem a Grecją podpisana. Największa, jak do tej pory

Umowa wojskowa między Izraelem a Grecją podpisana. Największa, jak do tej pory

Ministerstwo obrony Izraela poinformowało o podpisaniu długoterminowej umowy o współpracy wojskowej z Grecją. W ramach umowy izraelski koncern Elbit Systems stworzy centrum szkoleniowe dla lotnictwa Grecji i zmodernizuje grecką flotę powietrzną.

Wartość kontraktu jest oceniana na 1,65 miliarda dolarów USA – zaznaczono w komunikacie.

Zgodnie z umową koncern Elbit Systems, działający od 1967 roku w Hajfie, stworzy i w pełni wyposaży centrum szkoleniowe dla helleńskich Sił Powietrznych wzorowane na izraelskim ośrodku tego typu. Koncern wyposaży go w 10 zmodernizowanych samolotów szkolno-treningowych M-346 produkowanych przez włoskie zakłady Leonardo. Ponadto, Elbit Systems dokom przeglądu i zmodernizuje pod kątem szkoleń flotę powietrzną Grecji, w której skład wchodzą też jednosilnikowe samoloty szkolno-treningowe T-6. Izraelczycy zmodernizują ich wyposażenie i zajmą się szkoleniami – wskazano w komunikacie.

Nie kryją zaniepokojenia działaniami Turcji

– Jestem przekonany, że ta współpraca wpłynie pozytywnie na możliwości obronne, ale przyczyni się też do wzmocnienia naszych gospodarek. Dzięki temu partnerstwo między naszymi krajami, obejmujące sferę wojskową, ekonomiczną i polityczną, zostanie jeszcze bardziej pogłębione – powiedział minister obrony Benny Ganz.

Izraelscy żołnierze w Tel AwiwieShutterstock

Informacja o podpisaniu izraelsko-greckiej umowy ws. zamówień wojskowych nieprzypadkowo została podana do wiadomości publicznej dwa dni po zakończeniu spotkania ministrów spraw zagranicznych Grecji, Izraela, Cypru i ZEA, jakie odbyło się w piątek na Cyprze – pisze w komentarzu Reuters. Uczestnicy tego spotkania zapowiedzieli zacieśnienie współpracy obronnej między swymi krajami. Ich rządy nie kryją zaniepokojenia działaniami Turcji dążącej do przejęcia kontroli na lokalnymi szelfowymi złożami gazu i wzmocnienia swej obecności militarnej w tej części Morza Śródziemnego.

Elbit Systems, który jest jednym z największych producentów elektroniki obronnej i robotów bezzałogowych na świecie, będzie świadczyć tego rodzaju usługi przez 22 lata – podkreślono w komunikacie izraelskiego ministerstwa obrony.

Największa umowa, jak do tej pory

Reuters podkreśla, że izraelsko-grecka umowa o dostarczeniu sprzętu i usług wojskowych jest największa w historii stosunków między tymi państwami.

Samolot M-346, którego najnowszą wersję ma dostarczyć izraelski koncern, znajduje się od 2016 roku na wyposażeniu polskich sił powietrznych. W listopadzie 2018 roku samolotom M-346 nabytym przez Polską podczas uroczystości z udziałem Prezydenta RP nadano oficjalną nazwę Bielik.

Samolot M-346 w barwach izraelskichShutterstock
Palestyna - najlepsze znaleziska i wpisy o #palestyna w Wykop.pl - od wpisu  43722075
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: