NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
NIEMCY: „Dziwne, niezrozumiałe rzeczy dzieją się na oddziałach intensywnej terapii”
Posłuchaj rozmowy ze złodziejami, którzy od miesięcy okradają Polaków!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PROTESTY W PAKISTANIE. WZIĘLI POLICJANTÓW JAKO ZAKŁADNIKÓW

Ośmiu policjantów zostało wziętych jako zakładnicy podczas antyfrancuskich demonstracji. Aktywiści radykalnej partii islamistycznej Tehreek-e-Labbaik chcą zmusić władze do wydalenia ambasadora Francji z Pakistanu.

Rzecznik policji w Lahore poinformował, że członkowie TLP przetrzymują ośmiu policjantów jako zakładników.

Film opublikowany w niedzielę, którego autentyczność potwierdziła agencja AFP, przedstawia funkcjonariusza policji z głową owiniętą zakrwawionym bandażem, zwracającego się do kamery z wnętrza meczetu. Nagranie pokazuje następnie członków TLP siedzących na ziemi wokół niego.

Wydalenie ambasadora

Islamiści przeciwko uwięzieniu ich przywódcy, który został aresztowany po tym, jak domagał się wydalenie ambasadora Francji z Pakistanu.

Władze zakazały działalności partii TLP, uznając ją za organizację terrorystyczną.

W kilku miastach w całym kraju doszło do protestów antyfrancuskich, w wyniku których zginęło sześciu policjantów, a ambasada francuska wezwała swoich obywateli do czasowego opuszczenia kraju.

Aktywiści TLP poinformowali, że kilku członków ich ruchu zostało zabitych w niedzielę. – Nie będziemy ich grzebać, dopóki ambasador Francji nie zostanie deportowany – powiedział lider TLP Allama Muhammad Shafiq Amini, w Lahore w wideo opublikowanym w internecie.

TLP organizuje antyfrancuskie demonstracje od momentu, kiedy prezydent Emmanuel Macron w ubiegłym roku bronił prawa tygodnika „Charlie Hebdo” do publikowania karykatur Mahometa , co muzułmanie uważają za bluźnierstwo.

pap

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “PROTESTY W PAKISTANIE. WZIĘLI POLICJANTÓW JAKO ZAKŁADNIKÓW

  1. Nie jestem wyznawcą islamu czy Mahometa, ale gdzie tu jest sprawiedliwość… Obrażanie głowy państwa „prezydenta”, to kara więzienia. A za obrażanie Mahometa, żadnej kary nie ma?.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: